999 rezultate për

blloku

Arrestohet në zonën e ish-Bllokut DJ i njohur Vin Veli (FOTO LAJM) Është arrestuar DJ mjaft i njohur për publikun, Vin Veli. Mësohet se Veli, identiteti i vërtetë i të cilit është Artvin
U ekzekutua në atentat, polici mik i ngushtë i Vis Martinajt: Mori pjesë në masakrën e "Bllokut" Santiago Malko, i riu që mbeti i vrarë pas një atentati sot në Tiranë, është një ish-punonjës policie. Ai njihej si
E RËNDË/ Honduras, vdesin 3 tifozë dhe plagosen futbollistë para derbit (VIDEO) Dramë në Honduras ku një ndeshje futbolli është kthyer në një arenë lufte. Superklasikja midis Olimpias dhe Motaguas
Kanë vepruar në informalitet, Rama poston foto me sheritat bllokues në Sarandë (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto nga Saranda, ku shihet se subjekteve iu është ndaluar aktiviteti, pasi kanë
Migrantët e bllokuar në Detin Mesdhe do të pranohen nga 6 vende të BE-së Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte, tha se gjashtë vende të BE-së, janë pajtuar të marrin rreth 150 migrantë të cilë
“Nëse do vdiste, vështirë të jetoja me atë kujtim”: Pse Suedia po e quan hero këtë shqiptar? Një zjarr i madh shpërtheu në një bllok banesash në Alby të Suedisë të dielën në mbrëmje. Sipas mediave vendase, një
Fqinji po u digjte nga flakët, shqiptari bën gjestin heroik Një zjarr i rëndë shpërtheu në një bllok banesash në Alby të Suedisë të dielën në mbrëmje. Sipas mediave vendase një
Kishim frikë se mos Enveri na vdiste duke bërë seks me Nexhmijen! Mjeku rrëfen sekretet e "Bllokut" Blloku ishte ndoshta zona më e mistershme në Shqipërinë e paraviteve ’90. E ëndërruar dhe e paarritshme prej shumicës.
15 shtetet që konsumojnë më së shumti birrë (FOTOLAJM) Në ditën ndërkombëtare të birrës, gjermanët mund të krenohen pasi janë prodhuesi numër një i birrës në BE me një prodhim
Stresi tregon tufat me lek, Keisi ka një hall të madh: Fati im i keq s’ka fund (FOTO LAJM) Pas ndarjes me reperin e njohur Stresi, Keisi ka vendosur të largohet nga Shqipëria për t’u kthyer në vendin ku jeton e
Tjetër rrezik shpërthimi në zonën e "Bllokut" Vijon paniku në zonën e Bllokut, në Tiranë, përkatësisht në rrugën "Vaso Pasha", aty ku një shpërthim i fuqishëm gazi lë
Shpërthim i fuqishëm pranë karburantit në ish-Bllok, 4 të plagosur (FOTO & VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në zonën e ish-bllokut në një dyqan eventesh.. Nga informacionet paraprake, shpë
Turistët e bllokuar në Kanionet e Holtës, nxirret trupi i pajetë i 25-vjeçares, 2 të zhdukur Gjendet trupi i një 25-vjeçareje të mbytur në Kanionet e Holtës në Gramsh. Viktima ka inicialet E.S, ndërsa trupi ësh
U bllokuan 2 vjet, kur votohen dy ligjet që finalizojnë Reformën në Drejtësi Ditën e enjte, Kuvendi i Shqipërisë pritet që të votojë dy ligjet e mbartura të reformës në drejtësi. Bëhet fjalë për li
Gjenden turistët e bllokuar në Holtë, mes personave të nxjerrë janë dhe 4 fëmijë Detaje të reja mësohen për fatin e turistëve të bllokuar në kanionet e Holtës. Sipas burimeve, ekipet e kërkim shpëtimit
Skandal seksual në "Bllok": Si u zbulua tradhtia e nuses së Mehmet Shehut Në këtë pjesë të dytë të rrëfimit të Isuf Kalos, ish-mjekut personal të Enver Hoxhës, për herë të parë tregohet se çfarë
Aksident zinxhir në Elbasan, përplasen 3 makina, 2 të plagosur Një aksident i rëndë ka ndodhur në dalje të qytetit të Elbasanit në aksin e rrugës kombëtare Elbasan –ish-Kombinati Meta
Mbeti i bllokuar nëpër shkëmbinj, mbytet 17 vjeçari shqiptar në Itali Një 17-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht duke u larë në lumë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një fshat në Torin
Stuhi me breshër godet Meksikën, makinat mbeten të izoluara në akull (FOTO LAJM) Meksika u godit nga një stuhi në mëngjesin e hershëm me breshër, duke krijuar rrezik tek qytetarët, madje makinat mbetën
Pacolli: Përpjekjet e Serbisë, Rusisë dhe Kinës për të bllokuar Kosovën në OBD, dështuan Sot përfundoi takimi vjetor i Organizatës Botërore të Doganave. Ministri i Jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli deklaroi s