999 rezultate për

blendi

Blendi Fevziu: Meta në krye të shtetit, nëse është e vërtetë... Gazetari i njohur, Blendi Fevziu së fundmi ka publikuar një shkrim të titulluar “ǒpo ndodh me zgjedhjen e Presidentit”.
Një fëmijë tjetër për familjen Fevziu? Ja çfarë thotë Blendi (FOTO LAJM) Blendi Fevziu është një ndër moderatorët më të suksesshëm të televizionit shqiptar, por përveç anës profesionele, Blendi
Mesila Doda bën një super-gafë në emision, Blendi Fevziu habitet: Ai ka vdekur... Mesila Doda ishte e ftuar mbrëmë në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut për të folur për zhvillimet më të fundit polit
NOSTALGJI/ Të fshehtat e dasmës së Blendit e Norës (FOTO LAJM) Janë publikuar sërish foto të dasmës së ish-ministrit Blendi Klosi me Norën. Zbuloni të fshehtat që shoqëruan ditën k
Shkarkohet Klosi si ministër, ja pse u vonua 2 herë për të Për shkarkimin e ministrit të Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi u desh të bëhen dy votime në Kuvend. Fillimisht votim
"Pajtohen" pas 4 vitesh Sali Berisha dhe Blendi Fevziu, ja çfarë do ndodhë sonte Prej më shumë se 4 vitesh, më në fund “akujt” mes tyre janë shkrirë dhe që të dy janë rikthyer sërish në një përballje t
Blendi Fevziu rrëfen kujtimet rinisë në "Pazarin e Ri" Nga Blendi Fevziu – Për fëmijët e lagjes ajo ishte zemra e vërtetë e qytetit. As Sheshi Skënderbej me policin që rrin
Blendi Fevziu rrëfen "fiksimin" për deputeten: I rrija poshtë dritares... (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar emisioni “Opinion” i Blendi Fevziut është fokusuar mbi gratë e pushtetshme në politike dhe pikërisht g
Blendi Fevziu prezanton prindërit, ja çfarë ju uron! (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Blendi Fevziu ka postuar një fotografi në Instagram ku duket ende fëmijë pranë prindërve të tij.
Basha shkel rregullat, pse Blendi Fevziu kërkoi të mbyllet urgjentisht emisioni? (VIDEO) Emisioni “Opinion” i mbrëmjes së sotme është zhvendosur në çadrat e protestës së opozitës. Teksa gazetari Blendi Fevziu
Familja padit në Gjykatë gazetarin Blendi Fevziu Analisti dhe moderatori Blendi Fevziu dhe katër persona të tjerë janë paditur nga familjarët e tij për përvetësim të pas
Blendi Fevziu shijon disa ditë në Paris Gazetari i njohur Blendi Fevziu këto ditë është duke qëndruar në kryeqytetin e Francës, Paris. Pak ditë larg nga puna
“Alarmi” i Blendi Fevziut: Vendi rron me para droge, do bëhemi më keq Gazetari i njohur Blendi Fevziu ka dhënë një intervistë për Edison Ypin në faqen ypi.al ku ka folur për një sërë çështje
Zbulohet arsyeja pse Blendi Fevziu shtyu intervistën e sotme me Ben Blushin Ish-deputeti i PS-së, sot themeluesi i LIBRA-s Ben Blushi reagon në lidhje me ngjarjen e ndodhur sot në Rinas, ku u grab
Blendi Fevziu rrëfen udhëtimin në Kenia: Fisi Masai më ofroi nuse, por... Gazetari i mirënjohur Blendi Fevziu ka udhëtuar drejt kontinentit të egër Afrikës ku sipas tij jeton një botë tjetër, nj
Blendi Fevziu flet për miqësinë me Blushin: E njoh mirë, por… Gazetari, Blendi Fevziu njihet prej kohësh me Ben Blushin. Para shumë vitesh ata ishin të dy studentë për Letërsi që më
Sa e ka rrogën Blendi Fevziu? Ja çfarë thotë gazetari Blendi Fevziu i është rikthyer edhe një herë çështjes së rrogës, për të cilën kohë më parë bëri shumë bujë. I pyetur për
OPINION/ Rama "thumbon" Fevziun dhe Frangajn. "Ftoni vetëm ato që kanë cica" (VIDEO) Në TV Klan janë transmetuar pjesët më interesante të emisionit Opinion. Janë përzgjedhur pjesë nga emisionet e tran
Pse Berisha nuk i shkon në emision Blendi Fevziut? Gazetari Blendi Fevziu ka shuar kërshërinë se përse ish-kryeministri Berisha nuk shkon më në emisionin e tij “Opinion”.
Sa e ka rrogën Blendi Fevziu? Unë paguhem shumë... Prej vitesh e kemi parë në rolin e moderatorit dhe pak ka treguar për jetën e tij personale. Por për publikun, me mjaft