999 rezultate për

blendi

Përfshirja e Tahirit në trafikun e drogës? Fevziu: Priten dallgë të mëdha “Dallgë të mëdha në Shqipëri…” Kshu ka deklaruar moderatori Blendi Fevziu gjatë emisionit të tij Opinion, duke iu referu
A e kanë rrahur Blendi Fevziun me urdhër të Fahri Balliut? Misteri zbulohet pas 21 vitesh Vite më parë, më saktësisht në vitin 1994, disa persona “të panjohur” rrahën Blendi Fevziun. Ky i fundit deklaroi atë
Festë e madhe në shtëpinë e Fevziut, trëndafila dhe tullumbace (FOTO LAJM) Sërish për moderatorin dhe gazetarin Blendi Fevziu kjo e sotmja ka qenë një ditë e shënuar. Pas ditëlindjes së vogëlu
Shifrat e çmendura, sa paguhen Blendi Fevziu, Arian Çani dhe Ardit Gjebrea për 1 sekond reklamë Jo pa qëllim tërheqja e audiencës dhe ruajtja e një pozicioni të fortë në treg kërkohet nga televizionet në mënyrë të va
Blendi Fevziu: Kjo opozitë e zbehtë është fatkeqësi Blendi Fevziu në një analizë ka argumentuar s arsyet pse sipas tij sot vendi ka një opozitë që siç shprehet ai “është në
Birësimi i Blendi Fevziut, kush janë prindërit biologjik të gazetarit të njohur Blendi Fevziu është një ndër gazetarët më të pëlqyer në vend me emisionin që mban markën e tij, "Opinion". I përgati
Miq apo rivalë? Ja si e thërret Sokol Balla-Blendi Fevziun Sokol Balla, drejtuesi i emisionit “Top-story” ka rrëfyer për herë të parë mbi veten, marrëdhëniet me kolegët, politikën
Lefter Koka i dorëzon detyrën Ministrit të ri Blendi Klosit Ish-Ministri i Mjedisit, Lefter Koka i dorëzoi sot zyrtarisht detyrën pasardhësit të tij, Ministrit të Turizmit dhe Mje
Ermal Mamaqi tallet me Blendin: Kam 20 vjet që të mbaj në shtëpi 20 vjetori i "Opinion" mblodhi gjithë fansat mbrëmjen e djeshme. Sigurisht që nuk mund të mos ishte ftuar edhe aktori
Qytetari thumbon Berishën: Pse po të braktisin të gjithë o komandant? Ish-kryeministri Sali Berisha vazhdon të jetë një ndër politikanët më me peshë në Shqipëri. Por me kalimin e viteve,
Tri femrat më të bukura në Shqipëri? Fevziu i përgjigjet Ramës Teksa mbrëmja e djeshme është zhvilluar eventi i madh i 20-vjetorit të Opinion diçka e çuditshme ka ndodhur mes Edi Ramë
Mos e besoni po deshët! Fevziu e ka nxjerrë jashtë klasës Bashën kur ishte mësues Mbrëmjen e kaluar emisioni i Blendi Fevziut festoi 20-vjetorin e nisjes. Në sheshin “Nënë Tereza” u mblodhën shumë p
Si kurrë më parë, Edi Rama "vë me shpatulla për muri" Blendi Fevziun (VIDEO) “Opinion” i Blendi Fevziut mbrëmë ka festuar 20-vjetorin e tij dhe u deshën 20 vite që nga intervistues, Fevziu të ktheh
"Pushooo", Flori Mumajesi i dedikon një këngë Blendi Fevziut (VIDEO) 20 vjetori i Opinion ka qene i mbushur me plot surpriza. Një ndër to ka ardhur për gazetarin Blendi Fevziu nga këngëtari
“Si nuk ndryshoi ky njeri”, ja çfarë mendon Monika Kryemadhi kur e sheh Ilir Metën në Opinion E ftuar në transmetimin maratonë të “Opinionit” është edhe kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi
Ju mendoni se Fevziu është në emision, por ja ku ndodhet ai tani (FOTO LAJM) Ndonëse është thënë që emisioni OPINION i Blendi Fevziut në TV Klan do të transmetohet për rreth 20 orë, ky transmetim n
Blendi Fevziu rrëfen marrëdhënien me Berishën: Ai nuk më flet më Blendi Fevziu festoon 20-vjetorin e Opinion dhe pas 20 vitesh ai ka dhënë për herë të parë një intervistë përsa i përket
Blendi Fevziu i mbyll kështu pushimet (FOTO LAJM) Padyshim që Blendi Fevziu është një nga moderatorët politikë më të aftë në Shqipëri momentalisht. Ai është shumë i pë
Shumë bukuroshe dhe sy blu, ja sa është rritur vajza e Blendi Fevziut (FOTO LAJM) Gazetari i suksesshëm Blendi Fevziu, është baba i dy vajzave. Në fakt vogëlushja e dytë erdhi goxha vite pas të parës, e
Fevziu poston foton e para 20 viteve kur kishte flokë (FOTO LAJM) Moderatori dhe gazetari shumë i njohur për publikun shqiptar Blendi Fevziu ka filluar të bëhet nostalgjik dhe të rikthe