999 rezultate për

bledi

Zyrtare: Bledi Shkëmbi trajner i Teutës Përflitej prej ditësh, por sot ka marrë formën zyrtare. Bledi Shkëmbi është emëruar trajneri i ri i Teutës. Pas eksp
Kuvendi thërret në seancë dëgjimore kryeredaktorin e RD të plagosur në protestë Deputetët e opozitës në Komisionin e Medias në Kuvend kanë kërkuar thirrjen me urgjencë të kryeredaktorit të RD-së, Bled
Gjakosja e gazetarit Bledi Kasmi, reagon Shoqata e Gazetarëve: Dhuna e papranueshme Shoqata e gazetarëve ka dënuar dhunën e ushtruar një ditë më parë në protestën e opozitës, ndaj gazetarit dhe kryeredakt
Dalin pamjet, ky është momenti ku u plagos në protestë gazetari i njohur Gjatë protestës së sotme e cila rezultoi me shumë përplasje dhe incidente u plagos dhe kryeredaktori i RD, Bledi Kasmi.
Bledi Shkëmbi: Duhet të bëj emër si trajner Ish-kapiteni i Skënderbue, Bledi Shkëmbi është prezent në stadiumin Skënderbeu për të festuar titullin e 8-të kampion në
U komentua gjatë për zhveshjen në publik, vëllai kritikon publikisht Ilda Bejlerin Pas mbremjës gala “Rikthimi i Dallëndysheve”, në Pallatin e Kongreseve, balerini i njohur edhe jashtë kufinjëve shqiptar
Ilda përlotet në studio: Ti e di sa shumë të dua Jemi mësuar ta shohim gjithnjë në programet sportive, por Ilda Bejleri duket se do të vijë ndryshe në ekran. Ajo isht
Mori peng e dhunoi 19-vjeçarin, në pranga kryeplaku në Korçë Policia ka vënë në pranga kryeplakun e fshatit Biranj në Korçë. Ai akuzohet për veprën e rëndë penale "Rrëmbimi ose
Bledi Shkëmbi i lumtur për atmosferën në klub, idetë e merkatos janë të qarta Trajneri i Lirisë Bledi Shkëmbi shfaqet i kënaqur me gjendjen e ekipit teksa ndodhen në resortin Tropikal. “Faza po s
Bledi Mane thumbon Olti Currin: S’jam mësuar si ai të ha falas Bledi Mane gjithmonë është konsideruar si një gazetar kontravers dhe shumë i drejtpërdrejtë. Këtë herë ai ka qenë i
Bledi Strakosha dhe Inis Gjoni para 18 vitesh: Sa katunarë kam qenë (VIDEO) Bledi Strakosha është bërë nostalgjik dhe ka nxjerrë nga arkiva një video të para 18 viteve. Ai shfaqet së bashku me
Moderatori shqiptar rrëfen vështirësitë: Kalova në depresion I njohur për natyrën e qetë dhe të sinqertë nga ekrani dhe jashtë tij, Bledi Strakosha ka ditur gjithmonë t’i zbërthejë
E kritikojnë gjithmonë për veshjet në emision, moderatori shqiptar i irrituar Pamja dihet që ka rëndësinë e saj. Ndërkaq kur shfaqesh në televizion, analizohesh me hollësi nga publiku, për gjithçka,
"Bledi Çuçi ka fotografuar dëshminë e ish-oficeres", gazetarja rrëfen skandalin Gazetarja Klodiana Lala ka folur në studion e emisionit “Opinion”, ku ka deklaruar se policia italiane ka dërguar katë
U la jashtë kabinetit qeveritar “Rama 2”, Bledi Çuçi fillon një "profesion" të ri Ish-ministri për Çeshtjet Vendore Bledi Çuçi, është një nga politikanët që mbeti jashtë kabinetit qeveritar në mandatin
Jul Deda mesazh publik Bledian Kokës: Hape telefonin se kemi punë të tjera Ndeshja mes Interit dhe Milanit padyshim që pati një përfundim që habiti shumë nga tifozët. Në minutën e 90' ishte
Ministrja dhe deputeti shqiptar bëjnë skandal në Greqi Mirela Kumbaro dhe Bledi Çuçi zhvilluan një takim gjatë pasdites së 17 Qershorit me emigrantët në hotel Titania, në Athi
Nis mbledhja në Partinë Socialiste, priten emërimet e reja pas shkarkimeve Pak minuta më parë në selinë e Partisë Socialiste ka nisur mbledhja pas shkarkimit të katër ministrave të qeverisë. Krye
Degjeneron debati, Erik Fullani kërcënon Bledi Manen: Nëse ma përmend edhe një herë familjen do të të... (FOTO LAJM) Një sherr i madh po zhvillohet këto dy ditë mes Erik Fullanit, djalit të ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë dhe ga
E quajti copë m*ti, Bledi Mane i përgjigjet Erik Fullanit: Të vunë pampers se.... (FOTO LAJM) Në një intervistë për Roza Latin, djali i Ardian Fullanit, Eriku sulmoi gazetari Bledi Mane duke e cilësuar si njeriun m