999 rezultate për

blancos

Një Real spektakolar për sezonin e ri? (FOTO LAJM) Edhe pse sezoni aktual nuk ka përfunduar ende dhe Real Madridin e pret sot në mbrëmje ndoshta ndeshja më e rëndësishme e
Atletico drejt titullit (VIDEO) Atletico Madridi nuk e ka në plan të lëshojë pe në krye të tabelës. Los Rojiblancos mposhtën Getafen në Coliseum Alfonso
Dortmundi një ferr i vërtetë, por kalon Reali (VIDEO) Real Madridi ka pësuar humbje prej 2-0 nga Borussia Dortmundi në ndeshjen kthyese çerekfinale të Ligës së Kampionëve, me
Zidane ndjek fitoren e Realit dhe djalit të tij (FOTO LAJM) Zinedine Zidane ndoqi ka afër fitoren e djalit Enzo dhe të Real Madrid përballë Paris Saint Germain në Uefa Youth League
Courtois: Do shkoj te Real Madrid Thibaut Courtois te Real Madrid duket më shumë një fakt i kryer sesa një llogari e zakonshme merkatoje. Portieri belg, s
Wayne Rooney i bashkohet Bale dhe CR7-ës? Sipas asaj që raporton tabloidi britanik "Daily Telegraph", Real Madrid po planifikon një ofertë prej 25 milionë sterlin
Reali vetëm 1 gol ndaj Espanyolit (VIDEO) Real Madridi fituar 1-0 kundër Espanyolit në ndeshjen e parë çerekfinale të Kupës së Mbretit. Në ndeshjen e zhvilluar
Statistikat: Real Madridi, më i miri i vitit Real Madridi po kalon në një formë të jashtëzakonshme! Këtë e tregojnë pikët, golat, ndeshjet, lojtarët, gjithçka. Ekipi
"Coca-Cola", 80 mln euro për emrin e "Bernabeu"-t "Coca-Cola", një ndër kompanitë e pijeve më të famshme në botë, i ka bërë një ofertë prej 80 milionë euro Real Madridit
Arbeloa: Kam shtypur me makinë Bale Një lajm i publikuar dje lidhur me dëmtimin e futbollistit uellsian të Real Madrid, Gareth Bale, ka bërë zhurmë të madhe
Rinovimi, Xabi Alonso jep "Ok"-in Kontratat në skadencë, ka nga ata që përfitojnë për të kërkuar një fillim të ri diku tjetër, dhe ka edhe nga ata që pas
Real-Juve, gazetat katalanase kundër "Los Blancos" (FOTO LAJM) Fitorja e Real Madrid nuk ka acaruar vetëm Juventusin. Edhe në Katalunjë mediat nuk kanë nguruar të "kryqëzojnë" arbitri
CR7 drejt PSG-së, ja pse Në Angli rikthehen të flasin për një transferim të bujshëm nga Real Madrid te Paris Saint Germain të yllit portugez Cris
Ja Real Madridi i 2014-ës (FOTO LAJM) Real Madrid vazhdon të bëjë "pazar" te Real Sociedad. Pasi morën Asier Illarramendin për 39 milionë euro, tani duan qënd
Një Real "portokalli" për Champions (FOTO LAJM) Real Madrid ka prezantuar ditën e somte fanellën e dytë për ndeshjet e Champions League, një uniformë portokalli me vija
Gareth Bale, stërvitja e parë me Real Madrid (FOTO LAJM) Update- Dy futbollistët më të shtrenjtë të historisë së futbollit më në fund janë takuar me njëri-tjetrin. Cristiano Ron
Kaka, letër emocionuese për Realin Ricardo Kaka ka falënderuar përmes një letre lamtumire lojtarët dhe tifozët e Real Madrid për katër vitet që kaluan bash
Kur Higuain përplasej me derën e aeroportit (VIDEO) Aksidenti i djeshëm në ishullin e Caprit nuk është i pari që i ndodh Gonzalo Higuain. Gjatë kohës kur ishte pjesë e Real
Real Madrid në garë për Samuel Eto'o Garës për transferimin e Samuel Eto'o i shtohet një skuadër tjetër, por jo një dosido. Pas Inter, Roma dhe Chelsea edhe
Benzema, madrilen deri në 2015-ën Karim Benzema ndihet i lumtur te Real Madrid dhe nuk mendon as dhe për një sekondë për të luajtur te një skuadër tjetër.