999 rezultate për

blancos

Deportivo-Real, pritet kthesa e "Los Blancos" në "Riazor" Dy humbjet radhazi i kanë lënë kampionët e Europës, Real Madrid, përpara një "mali" shumë të lartë për t’u ngjitur, pikë
Koeficientët, Champions-i mes Realit dhe Bayernit (FOTO LAJM) Champions League është një çështje mes Real Madrid dhe Bayern Munchen. Kështu mendojnë bastvënësit pas ndeshjeve të para
Champions, Xhaka dhe Gashi sfidojnë Real Madridin (FOTO LAJM) Pas disfatës në derbi me Atletico Madrid për Carlo Ancelottin nuk ka më alibi. Kampionët e Europës duhet të rikthehen te
Guarin-Real Madrid, mirupafshim në janar Fredy Guarin te Real Madrid: operacioni që nuk mundi të kryhej në orët e fundit të merkatos së verës, mund të kryehet gj
Ancelotti: Cristiano nuk luan ndaj Sociedad Cristiano Ronaldo nuk do të jetë i gatshëm për Real Madrid në sfidën e kësaj të diele që "Los Blancos" do të luajnë në t
Kujdes nga Reali, shihni çfarë kundërsulmi (VIDEO) Kampionët e Europës Real Madrid ka treguar edhe një herë se arma e tyre më e fortë janë kundërsulmet. Në miqësoren e
Rinovimi, Benzema madrilen deri në 2019 Real Madrid bëri të ditur rinovimin me Karim Benzema deri në 30 Qershor të vitit 2019. Kontrata e mëparshme e sulmuesit
Sakrifikohet Di Maria për Falcaon? Real Madridi është duke kërkuar 60 milionë euro për Angel Di Marian dhe me ato para planifikon ta blejë Radamel Falcaon
James kalon testet mjekësore (VIDEO) Mesfushori kolumbian James Rodriguez i nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore tek Los Blancos ndërkohë që më pas ai pritet t
PSG 60 milion për Di Marian Paris Saint-Germaini po i afrohet një marrëveshjeje për transferimin e anësorit të Real Madridit, Angel di Maria. Sip
Leksioni nga babai: pirueta spektakolare e Enzo Zidane (VIDEO) Është 19 vjeç dhe mban mbi shpatulla një mbiemër të rëndë: Zidane. Enzo, djali i ish yllit të Real Madrid, Juventus dhe
Real Madrid-Falcao, gjithmonë e më pranë Vazhdon tratativa mes Real Madrid dhe Monacos për transferimin në "Santiago Bernabeu" të sulmuesit kolumbian Radamel Fal
Perez: Morata te Juve? Asnjë mundësi Lajme të këqija nga Spanjë për Juventusin përsa i përket Alvaro Moratas. Presidenti i Real Madrid Florentino Perez, në n
Perez: Iker Casillas nuk ikën nga Reali Krenar për fitimin e "La Decim"-s, presidenti i Real Madrid Florentino Perez foli për aktualitetin në skuadër gjatë një
Ramos: Dua ta mbyll karrierën tek Reali Sergio Ramos thotë se është i lumtur te Real Madridi dhe do të dëshironte që ta mbyllë karrierën me fanellën e Los Blanc
Arsenal, 15 milionë euro për Khediran Sipas asaj që shkruan "Sunday Mirror", Arsenali është gati të bëjë një “çmenduri” për mesfushorin gjerman të Real Madrid
Real-Atletico, statistikat janë me "Los Blancos" Nëse një ndeshje futbolli do të fitohej nga historia dhe statistikat atëherë ndërmjet dy skuadrave finaliste të edicioni
Koefiçientët, Reali favorit ndaj Atleticos Në Lisbonë do të shkruhet një tjetër faqe e historisë së Champions League, teksa për herë të parë në finale do të përbal
Real Madrid, pa Bale por me Casillas Fatet e La Ligas mund të mos varen nga sfida e prapambetur midis Real Valladolid dhe Real Madrid, por ky 90 minutësh do
"La Decima": Reali, 830 mln sterlina në 12 vjet (FOTO LAJM) Për Real Madrid, fitimi i "La Decima"-s është kthyer në një obsesion, aq sa dëshira më e madhe cdo vit për klubin "Los B