999 rezultate për

blancos

Zhbllokohet sfida në Bernabeu, Isco i jep avantazhin Realit (VIDEO) Real Madrid po vuan jo pak në shtëpi ndaj Celta Vigos për të dalë me 3 pikë. Pasi mbyllën pjesën e parë pa gola, Lo
Arrihet akordi, Zidane bën goditjen e parë Zinedinë Zidane u rikthye tek Reali më synimin për të fituar sërish së bashku trofe. Kshtu për sezonin e ardhshëm Re
Reagon ish-presidenti i Realit: Futbollistët nuk donin Mourinhon Jose Mourinho nuk u rikthye tek Reali teksa mësohet se lojtarët e Los Blancos ishin kundër Portugezit, duke detyruar Per
Icardi tek Los Blancos? Wanda Nara ndjek në Instagram Real Madrid (FOTO LAJM) Rasti i Mauro Icardi te Interi tashmë është bërë telenovelë. Sulmuesi argjentinas nuk është sqaruar me Spallettin dhe e
Seedorf e josh stoli i Realit: E kam për nder të drejtoj Los Blancos Clarence Seedorf me sa duket e josh stoli i Real Madridit teksa dëshiron të drejtojë Los Blancos që këtë vit po kalojnë
Ish-presidenti i Realit befason: Mourino do rikthehet tek Los Blancos Ish- presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon beson se Jose Mourinho do të rikthehet tek Reali sezonin e ardhshëm.
"Hazard duhet të largohet nga Chelsea" Sipas Emile Mpenz, Eden Hazard duhet të bashkohet me Real Madridin që të bëhet lojtar edhe më i mirë. 28 vjeçari ka q
Spektakël golash në Madrid, Ramos kalon Real-in në avantazh (VIDEO) Real Madrid ka kaluar sërish në avanatzh ndaj Atletico Madridit në ndeshjen që po zhvillohet në Wanda Metropolitano.
Ronaldo synon ti bëjë "gjëmën" Realit, kërkon te Juventusi dy yjet e Los Blancos Cristiano Ronaldo pas transferimit në Torino, kërkon që të tërheqë me vete dy lojtarë, që tek Reali nuk po shkojnë shumë
Kjo është hera e fundit që Reali pësonte 3 humbje radhazi në La Liga Real Madridi pësoi një humbje tmerruese sot ndaj Barcelonës me rezultatin 5-1 në "Camp Nou". Madrilenët me këto humb
Reali rikthehet tek fitorja, mposht minimalisht Plzen (VIDEO) Real Madrid ka fituar sonte me rezultat 2-1 kundër Viktoria Plzen por nuk ka bindur me lojë. Edhe pse e dominuan këtë nd
E ardhmja e Asensios në dilemë, Reali gati ta largojë Marco Asensio nuk është se po spikatë këtë sezon me Real Madridin në drejtimin e Julen Lopetegui. Klubi spanjoll po m
Nuk mbarojnë telashet për Realin, ylli i mesfushës kërkon largimin Real Madrid që nga largimi i Zinedine Zidane është përfshirë nga një valë mosmarrveshjesh që u pasua me largimin edhe të
Ylli i Bayern kërkon largimin, por askush "nuk e do" E ardhmja e James Rodriguez te kampionaët e Gjermanisë, duke gjithnjë e më largë. Së fundmi në mediat gjermane, rapo
U shkarkua tek Spanja, Lopetegui zyrtarizohet si trajner i Real Madridit 24 orë pas shkarkimit nga Spanja, për shkak të arritjes së marrëveshjes së fshehtë me Real Madridin, Julen Lopetegui ësh
Real Madrid arrin marrëveshjen me Alisson Becker Real Madridi ka arritur marrëveshjen për kushtet personale me Alisson Becker, por Roma kërkon 80 milionë euro për shërbi
Zyrtare: Ky është trajneri i ri i Real Madridit Real Madrid ka lajmëruar se ka emëruar menaxherin e tij më të ri Julen Lopetegui. Trajneri do ta marrë drejtimin e Los B
Ish lojtari i “Los Blancos” tregon pse Perez e do Zidane Ish lojtari i “Los Blancos” Christian Karembeu ka deklaruar se Presidenti i Real Madrid-it, Florentino Pérez është i "da
Reali ofron shifrën rekord për Kane Ai po shkëlqen me Tottenham dhe tani mund të veshë bluzën e Real Madridit duke filluar nga sezoni i ardhshëm. "Don B
Leganes - Real Madrid, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Real Madrid ka marrë një të rëndësishme sot ndaj Leganes me shifrat e përgjithshme 3-1. Nota mesatare e skuadrës vend