999 rezultate për

blackberry

Pesë kundërshtarë të vështirë për iPhone 5 Sipas NextiPhoneNews, ndërsa data e lëshimit të iPhone 5 po afron, telefoni i kompanisë Apple do të ketë disa konkurrent
BlackBerry Bold 9900 i RIM, niset në shtator Nisja e telefonit të mençur BlackBerry Bold 9900 nga Research in Motion është shtyrë të paktën deri në shtator. Ndërsa r
RIM, 250,000 tableta BlackBerry Playbook të shitura RIM mund të ketë shitur më shumë se 250,000 tableta BlackBerry Playbook, pavarësisht faktit se kompania ishte kritikuar
RIM tërheq nga tregu 1000 tableta BlackBerry PlayBook RIM po tërheq rreth 1000 kompjutera tabletë PlayBook për një problem në sistemin operativ. Kompania tha për "The Inqu
Bing, motori i ri i kërkimit për BlackBerry-n Platforma e kërkimit Bing, e Microsoft-it, do të bëhet pjesë integrale e telefonave BlackBerry OS të RIM-së. Në njëfa
Tabletat BlackBerry tashmë vetëm 500$ Kërkimet në tabletën e parë kompjuterike do të fillojë në Amerikën e Veriut gjatë tremujorit te parë dhe do të kushtojnë
Blackberry zgjidh problemet në Emiratet e Bashkuara Arabe Lajm i madh për përdoruesit Blackberry në Emiratet e Bashkuara Arabe. Kompania ka arritur të plotësojë kërkesat e qev
Prodhuesit e Blackberry-t ofrojn tabletën e re Playbook Kompania kanadeze Research in Motin Ltd (kërkim në vazhdimësi), që ka krijuar Blackberry smartphone, ka vendosur të krij
BlackBerry me 50 milion përdorues Pas bllokimit në Arabinë Saudite dhe në Emiratet e Bashkuara Arabe, BlackBerry kishte humbje të mëdha në treg. Por kompa
Kur teknologjia elektronike pritet me shqetësim Qeveritë e Indisë, Emirateve të Bashkuara dhe Arabisë Saudite kanë kërcënuar se do të mbyllin shërbimet elektronike si e