999 rezultate për

blackberry

BlackBerry Q5 del në Kanada në 13 gusht BlackBerry publikon smartphone-in e vet më te lirë Q5 me tastierë QWERTY i cili do të prezantohet në Kanada në 13 gusht.
BlackBerry pushon nga puna 250 punonjës Kompania BlackBerry ka pushuar nga puna 250 punonjës nga në një fabrikë në Waterloo, Ontario. Të pushuarit i përkasin f
Blackberry me një smartphone të ri Modelet Z10 dhe Q10 janë lancuar kohët e fundit, por thashethemet ne tregun e telefonise flasin per një smartphone Black
BlackBerry Q10, gati për tregun amerikan Disa muaj pas lançimit të versioneve me prekje, në SHBA ka nisur shitja e BlackBerry Q10. Shefi operativ në RIM, Kristia
Ja pse për disa Blackberry është më i mirë se iPhone Edhe përkundër zhurmës së madhe që është ngritur rreth pajisjeve të iPhone-t dhe Android-it, shumë njerëz që merren me b
Bota e smartfonëve, Windows Phone kalon në vend të tretë Beteja e të ashtuquajturës “shtylla e tretë” në botën e smartfonëve vazhdon të zhvillohet midis sistemeve Windows Phone
Prezantohet modeli i ri BlackBerry Q5 (VIDEO) Bota e smartphoneve nuk ka të ndalur me risi. Së fundmi, BlackBerry ka prezantuar modelin e saj të dytë të telefonit të
BlackBerry Z10, 1 milion celularë të shitur brenda tre muajsh BlackBerry ka shpërndarë pothuajse një milion BlackBerry 10 gjatë një periudhe tre mujore kur Z10 ishte në shitje në Kan
100 mijë aplikacione për BlackBerry Telefonat BlackBerry Z10 dhe Q10 po bëhet gati për lansimin e tyre të plotë në fund të këtij muaji, por në mënyrë që të
Rekord shitjesh e BlackBerry Z10 Me sa duket dalja e modelit të parë në sistemin operativ BlackBerry 10, BlackBerry Z10 ka pasur një fillim të mbarë, pos
Prezantohet Blackberry 10 (FOTO-LAJM) Pas pritjeve të gjata, “Research in Motion” rikthehet në treg me një linjë të re smartphone-sh, por edhe me një emër të
Fëmijët e Argitës të fotografuar nga Blackberry i Berishës Kryeministri Sali Berisha ka publikuar gjatë ditës së djeshme në “Facebook” një foto të mbesës Dasara dhe Artit 3-vjeçar
Agjentët sekretë amerikanë tashmë me BlackBerry 10 Agjentët sekretë amerikanë tashmë do të përdorin telefona celularë të markës “BlackBerry” pasi ata kanë një sistem më të
Çfarë të zgjidhni në vend të iPhone? (FOTO LAJM) Nëse jeni duke menduar për blerjen e telefonit të ri të avancuar, me siguri që në fillim do të gjendeni në dilemë ndërmj
Viber me version për BlackBerry dhe Windows Phone Viber ka lansuar beta versionin për sistemet operative të BlackBerry dhe Windows Phone, shkruna” PCWorld Albanian”. N
Së shpejti BlackBerry 10 BlackBerry 10 Dev Alpha duket se së shpejti po vjen. Ajo do të ketë të integruar opsionin e pagesave NFC, dhe rrjetin
BlackBerry PlayBook për 199 dollarë Sipas disa informacioneve që janë publikuar në bllogjet teknologjike, BlackBerry PlayBook për festat e fundvitit do të s
Ja versioni i ri i BlackBerry Prodhuesi i njohur kanadez, kompania Research In Motion së fundmi ka prezantuar modelin e saj të ri celular, të quajtur
Zhbllokohen shërbimet e BalckBerry Krijuesi i BlackBerry ka pohuar sot se shërbimet e tyre janë përmirësuar pas një ndërprerjeje për tre ditë. Kompania
RIM debuton BlackBerry-n e ri BlackBerry Curve 9350/9360/9370 do të jenë në dispozicion në Kanada gjatë këtij muaji dhe pritet që të shpërndahet në mb