999 rezultate për

biznesmeni

Eliminohet me armë zjarri biznesmeni në Tropojë Një ngjarje e rëndë ka tronditur para pak mesnate Tropojën. Guxim Gjyriqi 47 vjeç është eliminuar me armë zjarri par
"Plasën çokollatat", kush është biznesmenia që i ka "vjedhur" zemrën Arbër Çepanit (FOTO LAJM) Ish-fituesi i Big Brother 1, por edhe moderatori i disa prej emisioneve të ndryshme Arbër Cepani ka folur për jetën e ti
Kapet biznesmeni në Elbasan, premtonte ndërtime pa leje Një biznesmen është arrestuar nga Policia në Elbasan pasi akuzohet se u ofronte qytetarëve ndërtime pa lejë kundrejt pa
I ka dashuria këto, Alban Ramosaj nevrikos keq vajzën e biznesmenit shqiptar (VIDEO) Këngëtari shumë i dashur për publikun, Alban Ramosaj, është në një lidhje me modelen Niki Delijorgji, të cilës i ka dedi
Përgjimet e reja të "Zogut të Tiranës" me biznesmenin e peshkut: Do bëhesh gati për sonte? Përgjime të reja kanë dalë nga procesi i hetimit të Hermes Nikajt njohur ndryshe dhe si “Zogu I Tianës” ku mes të tjeras
Me helikopter privat drejt Chicagos, Genta Ismajli nis Vitin e Ri me biznesmenin turk (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Genta Ismaili po kalon ditët më të bukura të jetës krah të dashurit turk, biznesmenin Hysen. Ajo pub
Pse e mban të fshehur Aurela Hoxha biznesmenin me të cilin jeton në Spanjë? (FOTO LAJM) Para disa muajsh u zbulua nga mediat lidhja sekrete e modeles së njohur shqiptare, Aurela Hoxha. Ajo bashkëjeton në Span
Gjendet i pajetë biznesmeni në Korçë Një 45 vjeccar është gjetur i pajtë mëngjesin e sotëm në Korccë. Nfjarja ka ndodhur rreth orës 07:15 në fshatin Mborj
Sulmoi turistët spanjollë, dënohet me një vit burg Mihal Kokëdhima Pak muaj më parë, Mihal Kokëdhima, pronari i lokalit “Panorma” sulmoi disa turistë spanjollë. Ditën e sotme mësohet
Ndahet nga jeta biznesmeni i njohur, Ramush Haradinaj ngushëllon familjen Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka njoftuar se sot ka humbur një prej miqve të tij më të mirë. Bëhet fjalë p
Pranuan hapur lidhjen, vajza e biznesmenit shqiptar shtatzënë me Alban Ramosaj (FOTO LAJM) Prej disa javësh, në media është përfolur gjatë për një lidhje dashurie mes këngëtarit Alban Ramosaj dhe modeles Kleonik
Biznesmeni i njohur qëllohet me snajper në mes të Beogradit (FOTO LAJM) Biznesmeni i njohur nga Mali i Zi, Miodrag Daka Davidoviç, 62-vjeç është qëlluar mbrëmjen e djeshme përpara Hotel “Croën
"ZHVAJA"/ Si u futën 350 mijë euro në kuti këpucësh për prokuroren speciale Biznesmeni Jordan Kamçev, protagonist i rastit “Reket” apo “ Zhvatja” që ka tronditur Maqedoninë e Veriut, foli në dëshm
Blindohet Elbasani, bie në pranga biznesmeni i shumëkërkuar Një super aksion policie ka ndodhur pak minuta më parë në Elbasan. Burime nga policia bëjnë me dije se në Elbasan ka
Nisin debatet e para në Komitetin e Rindërtimit, Naçi nuk bie dakord me biznesmenin Dulaku Imami Elvis Naçi mbështeti idenë e kryeministrit Edi Rama që çdo lëvizje nga fondet e mbledhura për njerëzit e prekur ng
Biznesmeni Samir Mane dhuron 1.2 milionë euro për të prekurit nga tërmeti Bordi Drejtues i Grupit Balfin nën kujdesin e veçantë të Presidentit Samir Mane, dhe kompanitë përkatëse të Grupit vendo
Biznesmeni nga Mali i Zi dhuron 2 milion euro në ndihmë të të prekurve nga tërmeti Presidenti i klubit basketbollistik Mornar nga Tivari i Malit të Zi, Djordje Paviçeviç, thuhet se ka dhuruar një shifër
Tërmeti mori 45 jetë, biznesmeni në Shqipëri dhuron 1.5 milionë euro "E kam dhënë në çast urdhërin e mosmarrjes së asnjë kokërr leku nga askush që ka kaluar nëpër Rrugën e Kombit për ndihmë
"M'u rrënqeth trupi", biznesmeni i njohur rrëfen për këngën që i dedikoi Flor Mumajesi (VIDEO) Para disa ditësh këmngëtari shumë i dashur për publikun, Flori Mumajesi, publikoi këngën e titulluar ‘Thjesht të du’. Kë
Zhdukja misterioze e kapitenit, biznesmeni turk tërheq jahtin që u gjet i braktisur Është tërhequr nga porti i Shëngjinit jahti i biznesmenit turk i cili u gjet i braktisur në det të hapur me 6 shtator të