999 rezultate për

biznesmeni

Vajzës së biznesmenit shqiptar dhe Alban Ramosaj i dalin fotot intime nga shtrati (FOTO LAJM) Alban Ramosaj dhe modelja e njohur Niki Delijorgji prej disa kohësh janë përfolur për një lidhje dashurie, kur vetë Niki
Genta dhe biznesmeni turk qenkan fejuar dhe ata dashkan edhe një fëmijë Pas 5 muajsh lidhje, Genta Ismajli është fejuar. “Unë dhe i dashuri im jemi njohur në një restorant. Jemi takuar aty,
"Vajza e 500 trëndafilave" shoqërohet në polici me biznesmenin Gjoka (FOTO LAJM) Modelja dhe aktorja e njohur, Nertila Kapaj është shoqëruar pasditen e sotme në polici bashkë me biznesmenin e njohur ng
Biznesmenia shqiptare: Kur zihem me partnerin, telefonoj ish-bashkëshortin (VIDEO) tën e sotme në emisionin “Ftesë në 5” ishte e ftuar sipërmarrësja shqiptare Silva Baltadori. Në një intervistë për je
Iu bë atentat, OFL i sekuestron makinën e blinduar biznesmenit Dashamir Gjoka Pasi i kërkuan që të plotësonte formularin e deklarimit të pasurisë para dy ditëve, OFL i ka bllokuar automjetin biznesm
Akuzat për prostitucion e trafik njerëzish, kush është biznesmeni në sitën e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit që zbaton paketën ‘anti-KÇK’ të miratuar nga qeveria pak ditë më parë është edhe Dashamir Gjok
Aksident apo atentat?! Policia merr në ruajtje familjarët e biznesmenit të kromit nga frika e gjakmarrjes Biznesmeni i kromit, që humbi jetën dy ditë më parë pas një aksidenti automobilistik, Murat Duriçi, do të përcillet për
DETAJET/ Kush është Murat Duriçi, biznesmeni që ndërroi jetë në Bulqizë Një biznesmen i njohur i kromit në Bulqizë ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme. Burimet zyrtare bëjnë me dije se shtetasi
U gjet në kanal, biznesmenin e kromit në Bulqizë e ka përplasur makina teksa vraponte Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bulqizë. Një biznesmen i kromit në Bulqizë ka humbur jetën në një aksident automobilis
Gjendet i vdekur në kanal biznesmeni i kromit në Bulqizë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin verior, Bulqizë. Burime për mediat bëjnë me dije se një shtetas është gjet
Nuk u kishte dhënë fund lojrave të fatit, ndalohet biznesmeni në Korçë Polica e Korçës ka arrestuar pronarin e një lokali, i cili vijonte ende të ushtronte aktivitetin e kundraligjshëm të loj
Kush ishte e dashura e Aldo Bares dhe biznesmeni i njohur që kontrollonte trafikun (VIDEO) Vëmendia mediatike përenbdrohet edhe një herë te ish kreu i bandës së Lushnjës, Aldo Bare. Eliminimi i të tmerrshmit
Pas "lidhjes" së bujshme me biznesmenin në kërkim, Agnesa Vuthaj jep lajmin e madh (FOTO LAJM) Vetëm para pak ditësh, modelja shqiptare Agnesa Vuthaj ishte kryefjal e medias për një lidhje të mundshme me biznesmenin
Biznesmeni turk e mban në pëllëmbë të dorës, Genta shëtit "botën" me super mjetin (VIDEO) Lidhja e Genta Ismajlit me biznesmenin turk është në qendër të vëmëndjes kohët e fundit në median shqiptare. Këngëtar
Shkon në 27 numri i të arrestuarëve për tërmetin, ndër ta dhe biznesmeni Policia e Tiranës ka ccuar në 27 numrin e të arrestuarve për dëmet e shkaktuar nga tërmeti i 26 nëntorit. Sot është b
"Të dashur miliarder, do zgjidhja djalin e tij!" Agnesa reagon për lidhjen me biznesmenin (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj ka reaguar për herë të parë për lidhjen e përflur sot në media me biznesmenin indian, Chetaan Sandesara.
Makina ra 15 metra në greminë, dalin pamjet e aksidentit të frikshëm të biznesmenit grek (VIDEO) Një biznesmen grek ka humbur jetën tragjikisht ditën e djeshme në një aksident me makinë. Ndërkohë janë publikuar edh
Zbulohet lidhja e Agnesa Vuthajt me biznesmenin indian të shpallur në kërkim (VIDEO) Ish-missi, Agnesa Vuthaj, vetëm pak kohë më parë deklaroi gjatë një interviste se është single dhe dëshiron që partneri
Saga e krimeve nisi me "kokën" e drejtorit të OSHEE-së, biznesmeni sot u vra për hakmarrje Një ngjarje e rëndë tronditi ditën e sotme Rrëshenin. Biznesmeni Kastriot Reçi, 47 vjeç u vra në qendër të qytetit pak p
U ekzekutua me snajper, biznesmeni dyshohet se u qëllua nga vrasës profesionistë Biznesmeni Kastriot Reçi, ish-pronari i televizionit lokal në Lezhë Media+ u ekzekutua mëngjesin e sotëm në Rrëshen teks