999 rezultate për

biznesmeni

Tentuan të ekzekutojnë biznesmenin e njohur, OFL u dërgon letrën vëllezërve nga Shijaku Ditën e sotme, OFL u ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë vëllezërve Morel dhe Enkel Kërtalli, Ilir Oshafi, Ge
Bllokohen një thes me para në Tiranë, po dërgoheshin jashtë Policia e Tiranës ka bllokuar me urdhër të policisë një shumë të madhe parash në llogarinë e një biznesmeni të njohur në
I vodhën çantën me 200 milion biznesmenit, lihen në burg të rinjtë Janë lënë në burg dy të rinjtë që u arrestuan pasi i kishin vjedhur një çantë me para një bizenesmeni në Tiranë. Gjyk
Grabitën 200 milion lekë, vëllai dhe i dashuri i spikeres shqiptare: Se dinim që kishte aq para Grabitja në një qendër tregtare në Tiranë, zbuloi se njëri nga autorët e vjedhjes së shumës prej 200 mln lekësh dhe 50 m
Dëshmia e biznesmenit që i vodhën 200 milionë lekë: Më bllokuan valët e pultit Zbardhet dëshmia e biznesmenit F. B të cilit i vodhën një shume të madhe parash, 200 mln lekë dhe 50 mijë franga në auto
Genta Ismajli në pritje të ëmbël, dashuria me biznesmenin turk që e shkëputi nga muzika (FOTO LAJM) Një foto e vetme e këngëtares së njohur nga Kosova, Genta Ismajli, ka ngjallur një sërë reagimesh në rrjetet sociale. Aj
Idrizi mohon akuzat e biznesmenit turk: Jemi në gjyq, është lajm i sponsorizuar Administratori i Flamurtarit, Sinan Idrizi, ka folur pas lajmit në mediat turke se ish-presidenti i Gallatasaray, Adnan
S’përmbahet biznesmeni Elton Ilirjani: 25 deputetë shqiptarë janë biseksualë, ma kanë kërkuar mua (VIDEO) Biznesmeni Elton llirjani ka folur sot për temën që lidhej me sharjet dhe komentet fyese që vijnë nga politikanët për ko
Kërcënoi me armë djalin e biznesmenit të naftës, kush është i riu që u kap sot në Tiranë Ditën e sotme Policia ka vënë në pranga të kërkuarin prej kohësh, 27-vjecarin Anxhelino Çervanaku. Ai është dënuar me
Në video-konferencë me presidentin, biznesmeni harron kamerën hapur në dush (VIDEO) Një biznesmen brazilian e ka lënë gabimisht hapur kamerën e kompjuterit ndërsa ishte pjesë e një video-konference të bër
"Futa në sherr familjen", Alesia Bami flet rreth "fejesës" së bujshme me biznesmenin (FOTO LAJM) Disa ditë më parë në rubrikën "Trotuar", Alesia Bami u shpreh "Do fejohem, do fejohem". Nisur nga kjo deklaratë, në rrje
Çfarë po hanë shqiptarët?! Klientja denoncoi mallin e mykur, biznesmeni s’e lë të futet në market AKU duket se rrallëherë e bën siç duhet detyrën e saj dhe për këtë arsye njerëzit mbesin të pakënaqur dhe të rrezikuar n
Mik i ngushtë me Shullazin, kush është 33 vjeçari i arrestuar që i vuri tritolin makinës së biznesmenit Një 33 vjeccar u arrestua sot në Tiranë, pasi kërkohej prej kohësh. Ai akuzohet për trafik të lëndëve narkoike, shkat
Shteti mbyll sytë! Biznesmeni Lul Morina, ndërtim pa leje në Dhërmi (FOTO LAJM) Biznesmeni Julian Morina, pronar në dy komplekse turistike në Dhërmi, duket se nuk mund t’i shpëtojë tendencës për të nd
Biznesmeni- Ramës: Nëse jemi bërë për 260 mijë lekë, atëherë kurrë mos i marrshim! Biznesmeni ka bërë një deklaratë të fortë pas takimit me Bashën në lidhje me politikat e qeverisë ndaj biznesit në këto
Porosi nga azerët, kush është biznesmeni shqiptar që do të ekzekutohej nga grupi i taxhikut Ish-biznesmeni shqiptar i naftës Albano Aliko ka qenë objektivi i terroristëve që Gjermania arrestoi një muaj më parë në
"Punësova dedektiv për ta kapur mat'', moderatorja pranon lidhjen me biznesmenin Një nga moderatoret e reja të talentuara, Ester Bylyku ka pranuar se është e lidhur me një biznesmen dhe se është e shum
I dha fund jetës me kabllon e televizorit, biznesmeni ishte i zhytur në borxhe Pas dy ngjarjeve të rënda në Durrës dhe në Lezhë, një tjetër lajm i burime zyrtare të policisë bënë me dije se është gje
Biznesmeni i njohur në Elbasan i jep fund jetës duke u varur me kabllon e televizorit Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur sot edhe në Elbasan, ku është gjetur i pajetë një biznesmen. Burime zy
Festoi Pashkët me shoqërinë, por u gjet i vdekur në banesë: Dyshimet për djalin e biznesmenit Delvina është tronditur ditën e sotme nga një ngjarje e rëndë. Trupi i pajetë i Enteo Isufaj, 30-vjeç është gjetur ng