999 rezultate për

biznesmeni

E kërkon Interpoli, kush është biznesmeni shqiptar i përfshirë në skandalin e 60 milion dollarëve Një skandal financiar me tenderat publikë, me vlerë prej 60 milionë dollarë, ka shpërthyer në Zimbabve ku lidhjet shtrih
Skandali me tenderat 60 milion euro, shpallet në kërkim ndërkombëtar biznesmeni shqiptar Aksioneri i kompanisë shqiptare, Klodian Mërtiri i cili u përfshi në skandalin në Zimbabve për aferat korruptive me dy t
I vuri gjobë biznesmenit? Bulqizaku habit me deklaratën: Kryebashkiku do t'më vrasë Feruzan Shehu, autori i dyshuar për të shtënat drejtë biznesmenit, Gëzim Balla në Bulqizë, ka thyer heshtjen dhe nga arr
Blindohet Bulqiza! Zbardhet në kohë rekord gjobëvënia ndaj biznesmenit, në kërkim autori Policia e Shtetit ka zbuluar në kohë rekord autorin e gjobvënies që u pësua nga breshëria e armës në Bulqizë. Pak o
Flet biznesmeni i njohur që u tentua të ekzekutohej në Bulqizë: Më kërkojnë para ose jetën Zbardhen detaje të reja nga ngjarja e ndodhur në Bulqizë. Neës 24 bën me dije se të shtënat me armë kanë qenë në ajër dh
Ngjarje mafioze në Bulqizë: Biznesmeni qëllohet me breshëri, dyshohet për... Një ngjarje e rëndë po fatmirësisht pa të lënduar apo humbje në jetë ka ndodhur në Bulqizë. Të shtëna me armë zjarri
Si u kërcënua biznesmeni nga celulari në emër të një gruaje nga Librazhdi: Kujdes fëmijët! Kërcënimi i një biznesmeni në Tiranë nëpërmjet telefonit ka rezultuar i vështirë për tu zbuluar nga prokuroria, që i kth
Ndahet nga jeta biznesmeni i njohur shqiptar (FOTO LAJM) Ditën e sotme është ndarë nga jeta biznesmeni shqiptar Arian Musa. Lajmin e ka bërë të ditur Kryetari i Partisë Agrar
"Luftë" mes perëndimit dhe lindjes për Newcastle, biznesmeni amerikan ofron 350 milionë paund dhe sfidon princin arab “Lufta“ mes perëndimit dhe lindjes tashmë është zhvendosur në futboll. Biznesmeni amerikan, Henri Mauris, ka sfiduar pri
Rindërtohet skena e ekzekutimit të biznesmenit në Tiranë: Nga ndjekja deri tek breshëria Rindërtohet grafikisht skemën e ekzekutimit mafioz të Hekuran Billës. Në duart e policisë janë dhjetëra kamera sigurie,
U gjet në makinën e djegur, kjo është arma me të cilën u ekzekutua biznesmeni në Tiranë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme në orën 22:00 në Komunën e Parisit u ekzekutua me armë zjarri shtetasi Hekuran Billa. Billa, i dënu
Pjesë e bandës së Shullazit, kush është "i forti" që zhvati biznesmenin me kërcënime Endrit Qyqja të cilit OFL i ka dërguar formularin e vetëdeklarimit të pasurisë ditën e sotme është një emër i njohur për
Thirrja e biznesmenit që rrezikon t'i prishet biznesi: Po më hiqni bukën e fëmijëve Inspektoriati i Kontrollit dhe Mbrojtjes së Territorit, ka ndërmarrë një fushatë për prishjen e disa ndërtimeve pa leje
Nga zhdukja e Remzi Hoxhës, tek ekzekutimi i Artan Santos: Vrasjet që tronditën Shqipërinë Në 29 vite sistem demokratik, biznesi shpesh është goditur, jo vetëm nga “humbjet ekonomike”, por humbjet e jetëve. Kush
Del fotoja, ky është biznesmeni i vrarë gjatë atentatit në Laç nga të maskuarit si policë Personi që shihni në foto është biznesmeni Paulin Gjergji i cili njihet si Paulin Marku, i cili mbeti i vrarë mbrëmjen e
"Mundi" Ambasadën Amerikane, Artan Hoxha zbulon të shkuarën e biznesmenit që u vra në atentat Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka zbuluar detaje që nuk diheshin për jetën e biznesmenit Paulin Marku (Gjergji).
Pronar i kazinosë në ish Bllok, thellohet misteri i eliminimit të biznesmenit në Laç Në atentatin e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Laç, mbetën të vrarë Bujar Lika (Hasani) dhe Paulin Gjergji, i cili mban po
Mik i ngushtë me Ervis Martinajn, detaje nga eliminimi i biznesmenit në Laç Detaje të reja janë zbardhur nga atentati i djeshëm, ku si pasojë humbën jetën Bujar Lika dhe Paulin Gjergji, teksa Kres
Atentati në sheshin e hotelit në Laç, kush është biznesmeni që u vra Mbrëmjen e sotme, një atentat në sheshin e një hoteli në Lac i mori jetën biznesmenit 37 vjeçar Bujar Lika. Policia k
5 milion euro për respiratorë të prishur, arrestohet kryeministri boshnjak dhe një zyrtar tjetër Dy zyrtarë të lartë të shtetit në Bosnjë-Herzegovinë dhe një pronar i një kompanie private, kanë përfunduar në pranga pë