999 rezultate për

biznesmeni

Pronar i 5 hoteleve në Belgjikë, kush është biznesmeni që shoqëronte Fjolla Morinën Arrestimi i këngëtares Fjolla Morina vazhdon të jetë në qendër të mediave. Aktualisht ajo po vuan dënimin ‘arrest shtëpi
Genta tregon për herë të parë si u njoh me biznesmenin turk: Me mbështet shumë Një film për Adem Jasharin dhe Kosovën, bëri që turku simpatik të mbërrinte në Prishtinë dhe një mik i përbashkët e uli
Arrestohet biznesmeni Saimir Taullau, rival i Aldo Bares Policia e Maqedonisë ka arrestuar sot shtetasin shqiptar Saimir Taullau. Në ngarkim të biznesmenit nga Lushnja ka pa
U kapën me armë, flet biznesmeni që u arrestua bashkë me Fjolla Morinën “Jemi vetëm shoqëruesit e Fjollës. Nuk e dinim që ajo kishte këto pistoleta në çantën e dorës dhe në makinën e saj. Ajo
Të ftuar VIP, brenda dasmës luksoze të aktores turke me biznesmenin (FOTO LAJM) Aktorja turke Seren Fosforoglu është kurorëzuar në martesë me partnerin e saj, biznesmenin Kaan Onal. Çifti mbajtën
Sulmohet brutalisht biznesmeni në Shkup, ndodhet në spital gjendje kritike për jetën Sot pasdite në mënyrë brutale është s ulmuar fizikisht biz nesmeni nga Shkupi, Lupço Palevski. Sipas Netpress, ai gj
Nuk e lejuan t'i jepte lamtumirën nënës e cila vdiq nga COVID-19, vetëvaret biznesmeni "Ai nuk mundi dot të shkonte dhe të shihte mamanë e tij në spital. Kjo e shkatërroi totalisht. Ai nuk mundi dot t’i thos
Në pritje të ëmbël, Genta Ismajli dhe biznesmeni turk do të bëhen prindër (FOTO LAJM) Genta Ismajli po jeton momentet më të bukura të dashurisë me biznesmenin turk, Hussein Usta. Ai nuk lë rast pa shpre
Luana i jep fund lidhjes me biznesmenin pas 4 vitesh? Shkak këngëtari i famshëm (FOTO LAJM) Showgirl i njohur, Luana Vjollca, i ka dhënë fund historisë 4-vjeçare me biznesmenin e njohur nga Kosova, Krenar Çoçaj,
Lidhja me biznesmenin turk, këngëtarja shqiptare flet për dasmën Këngëtarja e dashur për publikun, Genta Ismajli, duket se po jeton momentet më të bukura të dashurisë me biznesmenin tur
Banda e shqiptarëve dhunon dhe grabit biznesmenin grek në Mykonos Një bandë shqiptarësh prej katër personash kanë sulmuar dhe grabitur pronarin e një taverne ne Greqi. Sipas mediave f
Luana i jep fund lidhjes me biznesmenin, e festoi ditëlindjen pa të? Më datën 2 shtator, moderatorja e njohur Luana Vjollca festoi 29-vjetorin e lindjes. Nuk kishte se si në këtë speciale p
"Do të të marr peng fëmijët", biznesmeni në telashe pas divorcit për borxhin e ish-gruas E kërcënojnë se do t’i marrin peng fëmijët për borxhin e ish-gruas. Kjo është historia e A.K., një biznesmen që prej dis
Biznesmeni i njohur flet pas shërimit nga COVID-19: Medikamentet që përdora! Biznesmeni Avni Ponari, e ka kaluar me sukses betejën me Covid-19, ndërsa së fundmi ka rrëfyer edhe rreth kësaj eksperie
Me foton "intime", Alban Ramosaj uron kështu vajzën e biznesmenit shqipotar (FOTO LAJM) Alban Ramosaj është një nga këngëtarët më të mirë të muzikës shqiptare që gjithnjë ka ditur të fitojë zemrat e publikut
Nuk i besonte koronavirusit, biznesmeni i njohur përfundon në spital në gjendje të rëndë Flavio Briatore, ish-shefi i skuadrës Renault në F1 është nfektar me koronavirus dhe është dërguar në spital në jendje t
Vetëm 53-vjeç, biznesmeni i njohur shqiptar nuk fiton betejën me Covid-19 Ditën e sotme është ndarë nga jeta në moshën 53-vjeçare biznesmeni i njohur shqiptar Astrit Kolli. Mësohet se Kolli p
"Shihte njerëz dhe dëgjonte zhurma", flasin prindërit e biznesmenit që u vetëvra Detaje të tjera kanë dalë në dritë për vetëvrasjen e milionerit Eugert Lazaj, i cili u gjet i pajetë nga të afërmit në n
Organizoi dasmë me flamur, biznesmeni merr gjobën e majme Policia e Tiranës ka ndëshkuar me 1 milion lekë gjobë, pronarin e një restoranti dasmash, pasi shkeli rregulla për paran
Motra e nxjerr zbuluar, Lori Hoxha dhe djali i biznesmenit nuk janë ndarë (FOTO LAJM) Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari njihen si një nga çiftet më jetëgjatë në showbizin shqiptar. Ata janë njohur që të veg