999 rezultate për

bisedat

Llamba që regjistron bisedat dhe i poston në Twitter (VIDEO) Dy artistët Kyle McDonald dhe Brian House kanë krijuar llambën e quajtur Coversnitch mund të përgjojë bisedat private dh
Takim në OKB për emrin e Maqedonisë Një takim mes palës maqedonase dhe asaj greke pritet që të mbahet në selinë e Kombeve të Bashkuara në New York lidhur me
Modriç: Ronaldo nuk ikën Mesfushori kroat i Real Madrid, Luka Modriç mendon se ylli i skuadrës Cristiano Ronaldo do të qëndrojë në "Santiago Bern
Pantiq me plan për Kosovën Kryetari ilegal i Mitrovicës dhe funksionari i Partisë Përparimtare Serbe, Kërstimir Pantiq ka deklaruar partia e tij ka
Françeska: Genta bën korrierin duke përzier bisedat e banorëve Edgari, Graciano dhe Françeska dalin në kopsht dhe fillojnë që të bëjnë thashetheme me njëri-tjetrin, duke marrë shkas n
Skënderbeu-Flamurtari, zbardhen bisedat mes palëve Kanë qenë minuta të ethshme ato në Pogradec, pas incidentit me arbitrin anësor Ridigert Çokaj. Gjatë intervalit kohor pr
Lidington: Bisedat për ndarje, të rrezikshme Londra është thellësisht e përfshirë në dialogun teknik ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, kështu ka deklaruar vetë Ministri
Barcelona kërkon Nilmarin Trajneri i Barcelonës Pep Guardiola dëshiron të transferon sulmuesin e Villarrealit Nilmar gjatë verës. Reprezentuesi br
Ja femrat që duhet mbajtur larg Cilat janë femrat, që sipas meshkujve, duhen evituar dhe mbajtur larg sepse sjellin probleme gjatë një lidhjeje? N
Publikohen disa dokumente për bisedat SHBA-Vatikan Wikileaks ka publikuar dokumente që zbulojnë sekrete të bisedave ndërmjet zyrtarëve amerikanë dhe atyre të selisë së she
Si u ndal BIA? Bisedat e incizuara… Express sjelli sot rrëfimin ekskluziv për arrestimin e pjesëtarëve të BIA’s në Koso
Ahtisari: Bisedat për decentralizim ndërmjet 23 dhe 29 janarit I dërguari i posaçëm i Sekretarit të Përgjithshëm të Kombeve të Bashkuara për Kosovën, Marti Ahtisari, ka deklaruar se b