999 rezultate për

bisedat

Humbja e Bujar Lakos/ Flasin miqtë: Ja bisedat e fundit dy rolet që i mbetën peng Bujari, me trupin prej atleti, pantallona xhins, një setër të zezë, me jakën e ngritur lart dhe me një mjekër të bollshm
Facebook, Instagram dhe Twitter ju përgjojnë bisedat Bashkimi Amerikan për të Drejtat dhe Liritë (ACLU), kohët e fundit zbuloi disa prova që ndaluan Twitter, Facebook dhe In
PËRGJIMET/ Banda e "Gentit", bisedat sekrete që fundosen grupin e e shqiptarëve në Athinë (FOTO) Policia greke, me urdhër të prokurorisë, ka bërë publikë emrat dhe fotografitë e 145 personave të akuzuar si pjesëtarë t
Ban Ki-moon: SHBA dhe Rusisa të rifillojnë bisedat për armët bërthamore Shefi i OKB-së Ban Ki-moon, u ka bërë thirrje Rusisë dhe SHBA-së që të rifillojnë bisedimet për të zvogëluar arsenalin m
Koke e quan Ronaldon "gej", ja si ia ktheu ylli portugez (VIDEO) Mesfushori spanjoll Koke dhe Cristiano Ronaldo patë një përplasje,e cila për pak sa nuk denigroi në duel fizik. Futboll
Zbardhen bisedat që "fundosën" gjyqtarin Ibrahim Hoxha Tashmë janë zbardhur përgjimet të cilat "fundosën" gjyqtarin Ibrahim Hoxha. Keto pergjime kane sherbyer si prove nga
Zbardhen bisedat e Sulejman Osmanit me agjentin për "Kumanovën" (VIDEO) Seanca gjyqësore ndaj Sulejman Osmanit, njërit prej anëtarëve të grupit të Kumanovës, u zhvillua me dyer të mbyllura.
Gruaja që regjistroi gjyqtarin merret në pyetje nga hetuesit Gjatë ditës së sotme, oficerët e Krimeve të Rënda janë nisur drejt Gjirokastrës, për të marrë në pyetje gruan e cila bë
Fabian Duro rrëfen bisedat me yjet e Bayernit dhe fjalët speciale të Ancelottit "Freestyle" shqiptar Fabian Duro pas famës që ka fituar në Shqipëri tashmë po arrin suksese të tjera të mëdha pasi ditën
Google regjistron bisedat tuaja zanore Google mund të ketë regjistruar çdo gjë që ju keni thënë për gjithë këto vite, dhe madje edhe ti mund të dëgjosh veten.
Insajderi: Fuqia dhe kontrolli i plotë i Grabovcit dhe PDK-së mbi të gjitha institucionet (VIDEO) Bisedat e reja të publikuara nga “Insajderi” dëshmojnë edhe më tej fuqinë dhe kontrollin e plotë të Adem Grabovcit dhe P
Serbia mund të përgjojë të gjitha bisedat telefonike të Kosovës Përfaqësuesit e shqiptarëve të Kosovës në rundin e fundit të bisedimeve në Bruksel, nuk patën sukses t’i të zgjidhin çës
Facebook mundëson krijimin e bisedave "sekrete" Facebook-u së fundmi mësohet se po teston mundësinë e krijimit të bisedave “sekrete” brenda shërbimit të saj Messenger.
Publikohen bisedat telefonike të autorit të vrasjes së 49 personave Prokurorja e Përgjithshme e SHBA-së, Loretta Lynch, deklaron se do të publikojë një pjesë të transkripteve të tre telefo
Risia më e fundit që Facebook sjell për mesazhet (FOTO LAJM) Facebook duket se tashmë kërkon që të jetë në qendër të vëmendjes në lidhje me bisedat online. Rrjeti social ka treguar
Facebook përgjon bisedat e njerëzve përmes telefonit Facebook duket se kohët e fundit është kthyer në një rrjet social që përgjon bisedat e njerëzve gjatë gjithë kohës, ka t
Xhaferi: Bisedat janë skenar i LSDM-së dhe VMRO-së Ish zv-kryeministri Musa Xhaferi ka deklaruar se afera e përgjimeve e cila nxori në pah një sërë veprimesh të mundshme k
Artan Hoxha tek Zëri Amerikës: Emri i afishuar në përgjime është i Ilir Metës Gazetari i News24 nxjerr dokumentat e organit të akuzës dhe bisedat e përgjuara gjatë hetimit të biznesmenit Kastriot Is
Zbardhen bisedat mes Blair dhe Clinton pas vdekjes së Ledi Dianës Tabloidi britanik "Daily Mail" ka zbardhur bisedat telefonike të ish-kryeministrit Toni Blair dhe ish-presidentit të SHB
Veçoritë më të reja të Facebook Messenger (FOTO LAJM) Facebook Messenger është një ndër mjetet më të rëndësishme të komunikimit, midis miqtë apo pjesëtarët e familjes, i cili