999 rezultate për

bisedat

Zbardhen bisedat e deputetit shqiptar me ortakun e tij për mashtrimin me viza Deputeti Milaim Zeka ka përdorur gjithë arsenalin kundër partnerit të tij të biznesit të mashtrimit me viza për ta frikë
Dosja "Xibraka", zbardhen përgjimet që fundosën Ermal Hoxhën (FOTO LAJM) Laboratori i kokainës në Xibrakë dhe përfshirja e nipit të Enver Hoxhës, Ermal Hoxha, ishte një prej operacioneve më të
Edhe Mustafa përfshihet në debatin e lidhjes së Haxhi Shalës me këngëtaren Drejtori i Telekomit, Agron Mustafa ka reaguar ndaj gruas së Haxhi Shalës pasi kjo e fundit tha se në vendin ku aktualis
Bisedat në "Whats App", çfarë folën Basha dhe Vasili me Bes Kallakun (FOTO LAJM) Padyshim që Dasma e Besit dhe Xhensilës pati një bujë shumë të madhe dhe akoma nuk ka pushuar në rrjetet sociale. Të
Ymeri e Mustafa nisin bisedat për bashkëpunim Lëvizja “Vetëvendosje” është shprehur sërish e hapur të bashkëpunojë me LDK-në për ta krijuar një shumicë parlamentare n
I vuri numrit të vet emrin e kolegut, burri zbulon tradhtinë e gruas (FOTO LAJM) Në ditët e sotme tradhëtia është bërë gjithnjë e më shpeshtë sepse gjërat merren vesh më kollaj dhe në sajë të rrjeteve
Një ditë para skadimit të mandatit për ngritje akuzash PSP me konferencë shtypi Nesër Prokuroria Speciale Publike në orën 12 ka paralajmëruar mbajtjen e një konference pa shpalosor detaje të tjera.
Rama i thur elozhe Nanos: Kapiten, bisedat tona janë interesante Kryeministri Edi Rama ka folur në “Tonight” të Ilva Tares në “Ora News” për takimet e tij me Fatos Nanon. Rama tha s
Trump, i gatshëm të dëshmojë nën betim për bisedat me ish-kreun e FBI-së Presidenti Donald Trump tha se është “100 për qind” i gatshëm të dëshmojë nën betim për bisedat e tij me drejtorin e shk
E lë e fejuara, 28-vjeçari i dërgon fotot dhe bisedat erotike vëllait të saj E fejuara nuk pranon të rikthehet pas ndarjes, djali i bën presion duke i dërguar fotot intime dhe bisedat erotike vëlla
Zbulohet skenari serb në Maqedoni, ja kush janë protagonistët Shërbimi i sigurisë së Maqedonisë DSK, ka përgjuar bisedat telefonike të agjentit të shërbimit sekret BIA, Goran Zhivalj
Trump në telashe, regjistron bisedat si Nikson Nëse do të kish regjistruar bisedat me Comeyn, Trump duhej t’i kish bërë publike. Nëse i shkatërron, do të kryente një v
Ndryshon WhatsApp, ja çfarë mund të bëni tani Ditët e ‘lundrimit” nëpër qindra biseda në WhatsApp për të gjetur atë çfarë jeni duke kërkuar së shpejti do t’i takojë t
Zyra e BE zbardh bisedat me Ramën, Metën e Bashën Zyra e BE-së në Tiranë ka dalë në një deklaratë për mediat ku ka treguar se çfarë ka ndodhur në takimet e sotme të Bashë
Ja videoja nga arrestimi i xhihadistëve të Kosovës në Itali (VIDEO) Policia italiane ka publikuar pamjet e bastisjes së banesave dhe më pas arrestimit të shtetasve nga Kosova, Fisnik Bekaj
Ish-burri përgënjeshtroi mësuesen që përloti shqiptarët, ja çfarë thotë ajo (FOTO LAJM) Një mësuese nga Kuçova preku zemrat e të gjithë publikut në emisionin "E diela shqiptare" ku deklaroi se pasi ishte ndar
"Keni pasur marrëdhënie me vajza?" Nisin bisedat erotike në Big brother 5 vajzat të cilat kanë hyrë në Shtëpinë e Big Brother Albania për të njohur njëra­-tjetrën më mirë kanë vendosur të luaj
Messenger tashmë më i sigurt, ja çfarë risie ka sjellë Facebook Facebook njoftoi se është duke testuar mundësinë e krijimit të bisedave “sekrete” brenda shërbimit të aplikacionit Messe
Shtëpia e Bardhë sqaron largimin e Flynn: Dha dorëheqje për çështje besimi Shtëpia e Bardhë ka sqaruar motivet e largimit nga detyra të Këshilltari i Sigurisë Kombëtare, Michael Flyn. Sipas ty
Si ranë në pranga hajdutët shqiptarë në Itali nga bisedat e tyre në WhatsApp (VIDEO) Tre të rinj shqiptarë kanë grabitur një banesë në Milano të Itanlisë, krim për të cilin u arrestuan ditën e sotme. Po