999 rezultate për

biseda

Ish-burri përgënjeshtroi mësuesen që përloti shqiptarët, ja çfarë thotë ajo (FOTO LAJM) Një mësuese nga Kuçova preku zemrat e të gjithë publikut në emisionin "E diela shqiptare" ku deklaroi se pasi ishte ndar
Vrasja që i vuri flakën Tropojës: Biseda me Fatmir Haklajn pasi pa vëllain e vdekur (Rrëfimi i ish-të dënuarit me 20 vjet burg: Vrasja e 5 janarit 1998 e Shkëlqim Haklajt shënoi fatalitetin e krahinës. Di
"Keni pasur marrëdhënie me vajza?" Nisin bisedat erotike në Big brother 5 vajzat të cilat kanë hyrë në Shtëpinë e Big Brother Albania për të njohur njëra­-tjetrën më mirë kanë vendosur të luaj
Biseda intime Rama-Vuçiç: Të kam thënë, do kesh probleme po nuk e njohe Kosovën Konferenca për shtyp e kryeministrave të gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor nuk ka shkuar si duhet, shkruan gazeta
PËRGJIMET / PSP zbulon edhe 66.909 biseda të fshira nga sistemi Prokuroria Speciale Publike me anë të një njoftimi ka bërë të ditur se lidhur me skandalin e përgjimeve, ka gjetur edhe
Zbardhet biseda e Bashës me ambasadorët, ja çfarë u diskutua Janë zbardhur detaje të tjera nga dreka e djeshme e kryetarit të opozitës, Lulzim Basha me ambasadorët e Bashkimit Europ
Takimi me ambasadorin e Rusisë, zbardhet biseda e Bashës me Karpushin Kryetari i PD-së, Lulzim Basha priti sot në selinë e Partisë Demokratike ambasadorin e Federatës Ruse, Aleksandër Karpus
Biseda telefonike Thaçi-Vuçiç, ja çfarë u fol për Ushtrinë e Kosovës Kryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka zbuluar çfarë ka biseduar gjatë bisedës telefonike me presidentin e Kosovës
Biseda që fundos gjobvënësit: Vetëm legenat e bëjnë për kaq lekë, po nuk kapëm 1 mln... Gjykata e Krimeve të Rënda ka lënë në burg kreun e bandës së gjobvënësve Muhamet Lici, 6 anëtarë të bandës, ndërsa ka ve
Messenger tashmë më i sigurt, ja çfarë risie ka sjellë Facebook Facebook njoftoi se është duke testuar mundësinë e krijimit të bisedave “sekrete” brenda shërbimit të aplikacionit Messe
Shtëpia e Bardhë sqaron largimin e Flynn: Dha dorëheqje për çështje besimi Shtëpia e Bardhë ka sqaruar motivet e largimit nga detyra të Këshilltari i Sigurisë Kombëtare, Michael Flyn. Sipas ty
Si ranë në pranga hajdutët shqiptarë në Itali nga bisedat e tyre në WhatsApp (VIDEO) Tre të rinj shqiptarë kanë grabitur një banesë në Milano të Itanlisë, krim për të cilin u arrestuan ditën e sotme. Po
PËRGJIMI/ Biseda me trafikantin që tradhtoi Klement Balilin: Ec avash dhe futu tek gjiri në plazh (FOTO LAJM) Gjatë emisionit të mbrëmshëm "Opinion" u zbardhën edhe disa dokumente të përgjimit të bisedave mes Klement Baliliy dhe P
Zbulohen bisedat sekrete të Klement Balilit me trafikantët e drogës (FOTO LAJM) Gazetari Flamur Vezaj i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Opinion” ka lexuar për herë të parë edhe një pjesë të përgjjimeve q
Dalin bisedat e komisarit me trafikantët: Isha në mal, tekj "vendi i mirë" Detaje të reja janë zbardhur nga hetimi për bashkëpunimin mes drejtuesit të lartë të policisë në rrethin e Vlorës Haki H
Biseda telefonike, Trump dhe Putin bëhen bashkë për t’i shpallur luftë ISIS-it Presidentët Donald Trump dhe Vladimir Putin kanë arritur të bien dakord për një marrëveshje të përbashkët për ndërhyrjen
Anita Haradinaj: Në Uashington më pyetën shumë për ndalesën e Ramushit në Francë Bashkëshortja e kreut të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka treguar për qëndrimin e saj në Shtetet
PËRGJIMET/ Zbardhen bisedat telefonike të Kelmend Balilit, trafikanti i drogës fliste vetëm pas orës 23:00 Klemend Balili i njohur ndryshi si “Eskobari I ballkanit” i shpallur në kërkim nga policia përdorte telefonin celular ve
Facebook po përgjon bisedat tuaja çdo moment Facebook thotë se aplikacioni i tij dëgjon çfarë po ndodh përreth, por vetëm si një mënyrë për të parë çfarë po dëgjojnë
NGJARJA NË KASHAR/ Zbardhet biseda para vrasjes Bujar Xhaferri, një 52- vjeçar nga Kashari, nuk e ka duruar faktin që babai i personit që i kishte vrarë të vëllanë 10 m