999 rezultate për

biseda

"Më tha se do bëhej pjesë e një videoklipi", zbulohet biseda e fundit e 20-vjeçarit që u vetëvra Eneo Ferko, 20 vjeç, i dha fund jetës gjatë ditës së djeshme. Adriano Emini, shoku i ngushtë i të riut nga Fieri, trego
Ymeri e Mustafa nisin bisedat për bashkëpunim Lëvizja “Vetëvendosje” është shprehur sërish e hapur të bashkëpunojë me LDK-në për ta krijuar një shumicë parlamentare n
"Millosheviçi do destabilizonte Shqipërinë! Ja biseda sekrete me të" Presidenti i fundit i Jugosllavisë, Stjepan Mesiç, në një intervistë për gazetën Standard të Austrisë, rrëfen se si nisë
I vuri numrit të vet emrin e kolegut, burri zbulon tradhtinë e gruas (FOTO LAJM) Në ditët e sotme tradhëtia është bërë gjithnjë e më shpeshtë sepse gjërat merren vesh më kollaj dhe në sajë të rrjeteve
Një ditë para skadimit të mandatit për ngritje akuzash PSP me konferencë shtypi Nesër Prokuroria Speciale Publike në orën 12 ka paralajmëruar mbajtjen e një konference pa shpalosor detaje të tjera.
Trump nuk ka të dhëna të regjistruara për bisedime me ish-shefin e FBI-së Presidenti amerikan Donald Trump ka shkruar në një postim të tijin në Twitter se ai nuk ka bërë regjistrime apo kaseta t
Rama i thur elozhe Nanos: Kapiten, bisedat tona janë interesante Kryeministri Edi Rama ka folur në “Tonight” të Ilva Tares në “Ora News” për takimet e tij me Fatos Nanon. Rama tha s
Trump, i gatshëm të dëshmojë nën betim për bisedat me ish-kreun e FBI-së Presidenti Donald Trump tha se është “100 për qind” i gatshëm të dëshmojë nën betim për bisedat e tij me drejtorin e shk
E lë e fejuara, 28-vjeçari i dërgon fotot dhe bisedat erotike vëllait të saj E fejuara nuk pranon të rikthehet pas ndarjes, djali i bën presion duke i dërguar fotot intime dhe bisedat erotike vëlla
Vuçiç akuzon Perëndimin për publikimin e bisedave të përgjuara në Maqedoni Presidenti i ardhshëm i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka thënë sot se është e turpshme që në Maqedoni janë publikuar transk
Zbulohet skenari serb në Maqedoni, ja kush janë protagonistët Shërbimi i sigurisë së Maqedonisë DSK, ka përgjuar bisedat telefonike të agjentit të shërbimit sekret BIA, Goran Zhivalj
Rama takon Trump në Samitin e NATO-s, zbardhet biseda (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump në Samitin
Trump në telashe, regjistron bisedat si Nikson Nëse do të kish regjistruar bisedat me Comeyn, Trump duhej t’i kish bërë publike. Nëse i shkatërron, do të kryente një v
Zbardhet biseda e videoskandalit: Tolero pak, jo me shkaktu penallti! Gjatë javës së kaluar ka dështuar një tenativë për të korruptuar futbollistët e Partizanit për të toleruar në ndeshjen n
Ndryshon WhatsApp, ja çfarë mund të bëni tani Ditët e ‘lundrimit” nëpër qindra biseda në WhatsApp për të gjetur atë çfarë jeni duke kërkuar së shpejti do t’i takojë t
Zyra e BE zbardh bisedat me Ramën, Metën e Bashën Zyra e BE-së në Tiranë ka dalë në një deklaratë për mediat ku ka treguar se çfarë ka ndodhur në takimet e sotme të Bashë
"Ta kam dëgjuar zërin e bukur te 'bombat", deputeti i LSDM thumbon deputeten e VMRO-së Deputetja e VMRO-DPMNE-së, Daniela Rangellova, është ankuar sot se deputeti i Lidhjes Social-demokrate të Maqedonisë, Lj
Biseda Lavrov-Tillerson: Akuzat ndaj Sirisë për sulme kimike, të pabaza Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov ka diskutuar me Sekretarin Amerikan të Shtetit Rex Tillerson lidhur me sulmet
Biseda qesharake në mes të natës midis Petkovskit dhe Gruevskit (VIDEO) Ish partneri i Nikolla Gruevskit në qeverinë e viteve 2006-2008, Tito Petkovski ka folur për një rast qesharak që i ka n
Ja videoja nga arrestimi i xhihadistëve të Kosovës në Itali (VIDEO) Policia italiane ka publikuar pamjet e bastisjes së banesave dhe më pas arrestimit të shtetasve nga Kosova, Fisnik Bekaj