999 rezultate për

biseda

Shkëlzen Berisha i kujton Tahirit 200 bisedat e Ramës me Delijorgjin Shkëlzen Berisha ka reaguar pas deklaratave të ish-ministrit Saimir Tahiri në emisionin ‘Opinion’, i cili tha se djali i
Berisha: Edi Rama shiti Saimir Tahirin, ja biseda nga kafeneja Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot një dëshmi të një qytetari dixhital që lidhet me qëndrimin e kryeministri
Çfarë po ndodh me Tahirin? Rama i jep “shkelmin" ish-ministrit të preferuar Ditën e djeshme në kryeministri u zhvillua takimi i parë pas akuzave të rënda, mes ish-ministrit Saimir Tahiri dhe kryem
"Më bie bateria shpejt...", Habilajt dyshojnë se përgjohen por vijojnë bisedat për drogë dhe para Nga fundi 2016 dhe fillimi i vitit 2017, grupi i kryesuar nga Moisi Habilaj ka dyshime të forta se përgjohet pasi në një
BISEDA/ Momenti dramatik kur grupi i Habilajt gjen përgjuesin në makinë: Do dëgjojnë po*dhët e mia Ndërkohë që policia italiane i ka ndjekur për disa vite fizikisht, por edhe përgjuar në telefona dhe makina, grupi i Hab
Biseda me zë ku flet Milaim Zeka për vizat (AUDIO) Është publikuar e plotë biseda mes deputetit Milaim Zeka dhe Ilir Krasniqit, ku flasin për “aferën e rregullimit të viza
Zbardhen bisedat e deputetit shqiptar me ortakun e tij për mashtrimin me viza Deputeti Milaim Zeka ka përdorur gjithë arsenalin kundër partnerit të tij të biznesit të mashtrimit me viza për ta frikë
Striptiste dhe kokainë, zbardhet biseda e fundit e shqiptarit të ekzekutuar në Athinë Hetuesit grekë janë të bindur se 39-vjeçari Roland Shëmbitrasi është ekzekutuar për trafikun e kokainës në lokalet e nat
Adem Salihaj përmendet në biseda korruptive “Hey ngom, më tha që ajo kompani është e Adem Salihajt...jo, jo ty dajë hiç mos ta nin se e di qysh u konë puna me Adem
Dosja "Xibraka", zbardhen përgjimet që fundosën Ermal Hoxhën (FOTO LAJM) Laboratori i kokainës në Xibrakë dhe përfshirja e nipit të Enver Hoxhës, Ermal Hoxha, ishte një prej operacioneve më të
Zbardhet biseda misterioze ndërmjet Trump dhe Daçiç Ministri i Jashtëm Ivica Daçiq i ka kërkuar presidentit të nënshkruajë pikturat e tij, praktikisht për t'i dhënë atij nj
Edhe Mustafa përfshihet në debatin e lidhjes së Haxhi Shalës me këngëtaren Drejtori i Telekomit, Agron Mustafa ka reaguar ndaj gruas së Haxhi Shalës pasi kjo e fundit tha se në vendin ku aktualis
Raporti i PSP, Janeva ka dëgjuar 70% të “bombave” Në Raportin e publikuar nga PSP theksohet se prokurorët kanë arritur të dëgjojnë 70 për qind të materialeve të përgjuara
Zyrtare/ Zbardhet biseda e Thaçit e Veselit në takim Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka pritur në takimin e parë Kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veselin, pas rizg
Zbardhet biseda Haradinaj-Mustafa prapa kamerave Arbër Vllahiu nga kabineti i kryeministrit të ri të Kosovës, Ramush Haradinajt, ka treguar në Klan Kosova se çfarë kanë
"Pijmë kafe dhe shohim nëse do puthemi", biseda e pazakontës mes Ilirit dhe Eglës në TV Eglantina nga Durrësi ka telefonuar mëngjesin e sotshëm tek "Aldo Morning Show" dhe ka shprehur interes për Ilirin, një
Bisedat në "Whats App", çfarë folën Basha dhe Vasili me Bes Kallakun (FOTO LAJM) Padyshim që Dasma e Besit dhe Xhensilës pati një bujë shumë të madhe dhe akoma nuk ka pushuar në rrjetet sociale. Të
Biseda e gjyqtares me shoqen: Kam frikë se burri do më vrasë Gjyqtarja e ekzekutuar sot nga ish-bashkëshorti në Tiranë e parandjente se ai mund t'i bënte diçka të tillë. Gazetarja K
Gjykata e Apelit: “Bombat” kanë hyrë në rendin juridik dhe mund të përdoren si dëshmi Gjykata e Apelit sot e ka publikuar justifikimin për pranimin bisedave të përgjuara në rastin “Shuplakat e Porositura ”
Vrasja që i vuri flakën Tropojës: Biseda me Fatmir Haklajn pasi pa vëllain e vdekur (Rrëfimi i ish-të dënuarit me 20 vjet burg: Vrasja e 5 janarit 1998 e Shkëlqim Haklajt shënoi fatalitetin e krahinës. Di