999 rezultate për

biseda

Izet Haxhia kërcënon Berishën me bisedat e gjetura në telefonin e Azem Hajdarit Izet Haxhia pret të ekstradohet në Shqipëri pas vendimit të Gjykatës së Lartë të Turqisë. Në një intervistë për "Dita",
Arrihet marrëveshja, Gjermania bëhet me qeveri Unioni Demokristian i kancelares Angela Merkel dhe Partia Socialdemokratike e kryesuar nga Martin Schulz, kanë arritur p
Zbardhet biseda mes arbitrave: Po e jap penallti shokë Zbardhet e plotë biseda mes gjyqtarit kryesor Jonatan Moss dhe anësorit Edi Smart në “Anfield Road”, gjatë konsultës së
Pamjet tregojnë qartë dëshpërimin e Cristianos dhe bisedat e tij me bashkëlojtarët (VIDEO) Cristiano Ronaldo nuk po arrin të rikthehet në më të mirën e tij pavarësisht se ka kaluar pjesa e parë e sezonit në La L
Biseda e Besit dhe Ijës do tju shkrijë E siç duket ka qenë radha e Ijës, gjyshes së komedianit Bes Kallakut, që të hap llogari në Instagram. Besi ka publiku
Noizy shokon, publikon biseda private me pullë të kuqe! Është e rëndësishme të njohësh simptomat e një infarkti, në mënyrë që më vonë të reagosh menjëherë, nëse ndihesh keq.
Noizy, publikon biseda private me pullë të kuqe! (FOTO LAJM) Reperi Noizy është tepër aktiv në rrjetin e tij social në Instagram. Në këtë kanal ai ka një lidhje të ngushtë me fansat
Ligji i lejon babait të monitorojë bisedat e vajzës në WhatsApp Një baba që lexonte mesazhet WhatsApp të vajzës së tij u padit nga ish-gruaja e tij. Por një gjykatë spanjolle e provoi
Biseda interesante e Albin Kurtit me avokaten e tij Një betejë interesante është zhvilluar në gjykatën e Prishtinës në diskutimin rreth masës së paraburgimit ndaj deputetit
Felaj shan Fevziun në mesazhe gjatë emisionit: Plehrë, njeri negativ (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në “Opinion” u fol rreth prokurores së re, Arta Marku. Të ftuar në studion ishin Enkelejd Alibeaj, Shkël
Zbardhet biseda, Lu i dërgoi email Kryemadhit pas protestës Ambasadori amerikan Lu pas protestës me opozitën ka pasur një komunikim me email me kryetaren e partisë opozitare, Monik
Gjermania pa qeveri, Merkel nuk e gjen gjuhën me Schulz Merkelit ende nuk ka arritur marrëveshjen për formimin e qeverisë. Kancelarja gjermane shpreson se qeveria do të formohe
Hetuesi policor përmend bisedat e përgjuara të ish-zyrtarëve të Agjencisë së Akreditimit Një bisedë e përgjuar vite me parë mes ish-zyrtares së Agjencisë Kosovare të Akreditimit (AKA), Ferdije Zhushi-Etemi, dh
Përgjimet fundosin trafikanët, ja biseda e shqiptarit me bullgarin për 1.6 tonë drogë Pergjimet e telefonave kane fundosur banden e trafikit te droges me gomone nga Shqiperia drejt Greqise. Mediat greke
Zbardhen detajet e dosjes, Dako biseda me trafikantët kosovarë Kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako është vënë në qendër të vëmëndjes pasi në media kanë qarkulluar lajme se ekziston
Zbardhen bisedat mes Sotës dhe shoferit: I harrova patentat në makinë Janë zbardhur bisedat mes biznesmenit Orest Sota dhe shoferit ku shpjegohet se si u gjenden patentat e Tahirit në makinë
Zbardhen bisedat e biznesmenit me të atin: Ba, më ka kap policia Avokatët e Orest SOtës i cili u kap me 863 mijë euro në makinë dhe dy patentat e Tahirit ngulin këmbë se paratë ishin të
Biseda e fundit me Olldashin, gazetari rrëfen si ndodhi aksidenti Mes dëshmive për aksidentin tragjik që i mori jetën ish-ministrit të Transporteve, Sokol Olldashit, vjen një dëshmi inte
“Po janë 100-she” zbardhet biseda mes Seitit e Lolos kur kërkonin çimkën Detaje të tjera kanë dalë nga përgjimet e kryera nga Prokuroria e Katanias ndaj Nezar Seitit dhe Florian Habilajt. Bë
Zbardhet prova e tretë kundër gjyqtarit, bisedat me kushëririn sekser Ditën e sotme gjykata vendosi “arrest me burg” për gjyqtarin e akuzuar për korrupsion Shkëlqim Miri. Një provë tjetë