999 rezultate për

biseda

Dëgjohen bombat e rastit Titanik Në Gjykatën Penale në Shkup sot paradite u dëgjuan bisedat e përgjuara për rastin “Titanik” të Prokurorisë Speciale Publ
Kacifas e kishte parashikuar vdekjen, del biseda e tij me motrën Detaje të reja kanë dalë në lidhje em Kacifasin që humbi jetën pasi sulmoi me armë RENEAN. Mediat greke kanë shkruar
Stilistja e njohur nxjerr bllof Tean e "Big Brother", i publikon bisedat (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e spektaklit “Big Brother Albania” Tea Zhuli njoftoi pak ditë më parë se e kishte marrë shumë seriozish
"Lidhu me çunat, afrohu me armë", izraelitët zbërthejnë bisedat në Whatsapp të Vis Martinaj Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë në Bllok, mbrëmjen e 4 tetorit, ku mbeti i vrarë një person dhe u
Shqiptarët, më të vjetër se hëna: Biseda e çuditshme Ferit Pashës e Ismail Qemalit Nga Ilir Ikonomi Autori austriak Sigmund Münz, i cili po bënte një udhëtim në Mesdhe me jahtin “Rovenska”, takohet në
PËRGJIMI/ Biseda e Stresit me pjestarin e Bajrajve: Më ndihmoni! (FOTO LAJM) Gjykata ka vendosur masën e sigurisë "arrest në burg” për reperin Stresi, i cili arrestua ditën e djeshme në një hotel n
Policia zbardh përgjimet, çfarë u zbulua nga bisedat e Stresit me miqtë (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme policia ka arrestuar reperin e njohur Arkimed Lushajn apo siç njihet ndryshe me emrin e artit, Stresi
"Do gënjej prokuroren", zbulohet biseda mes Xhisielës dhe Rexhepit Prokurorisë së Krujës i kanë mjaftuar një muaj e gjysëm hetime që të finalizojë me sukses dosjen penale kundër Rexhep Rr
Erzen Breçani tregon se biseda e Babales ishte e stisur Me personave që kanë rënë në rjetën e përgjimeve të prokurorisë që zhvillonte hetime për dosjen “Babale”, është dhe ish-
“Babalja”, vjen përgjigja e akt-ekspertizës së përgjimit Eshtë zbardhur përgjigja e laboratorit britanik në lidhje me audiopërgjimin e konsideruar si të Agron Xhafajt, vëllait t
Klopp i "nxehur" me Shaqirin? Zbardhet biseda e tyre (VIDEO) Liverpooli mbrëmjen e djeshme ka pësuar një humbje turpëruses në shtëpi nga skuadra e Chelseat me rezultat 1-2. Live
Biseda e shpër e Piques me arbitrin Mazonas në përfundim të pjesës së parë Qendërmbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, i ishte ankuar arbitrit të ndeshjes, Gil Manzanos, për vendimin e tij për ta
U rikthye në Top Channel pas konflikteve, Jonida tregon projektin e ri Emisioni që riktheu Jonida Shehun në Top Channel quhet "Soirèe". Nga frëngjishtja, soirée do të thotë një mbrëmje intime
Media gjermane publikon pjesë nga biseda Trump-Putin Jo të gjitha problemit janë zgjidhur, por ky është një fillim, tha presidenti i Rusisë Vladimir Putin. Shefi i Kremlinit
Gol në minutën e fundit, biseda mes Kroosit dhe Reus Ishte rasti i fundit në minutën e fundit dhe duhej patjetër që të ishte në rrjetë në mënyrë që Gjermania të kishte një s
Zbardhet biseda çfarë i tha Ronaldo trajnerit të Portugalisë Cristiano Ronaldo shpesh herë e ka treguar se luan një rol të madh madje shpesh herë me udhëzimet e tij e zëvendëson tra
Sot, Zaev përsëri flet në telefon me Cipras Rreth një orë ka zgjatur biseda mes kryeministrit maqedonas Zoran Zaev dhe atij grek Aleksis Cipras, dhe sipas asaj që t
1 orë bisedime me Tcipras, Zaev tregon detajet Rreth një orë ka zgjatur biseda mes kryeministrit maqedonas Zoran Zaev dhe atij grek Aleksis Cipras, dhe sipas asaj që t
Zhvillohet biseda telefonike, ende asnjë rezultat Mediat greke njoftuan se biseda telefonike mes dy kryeministrave të Maqedonisë dhe Greqisë, Zoran Zaev dhe Aleksis Cipra
Kocijas: Sot zhvillohet telefonata e liderëve Shefi i diplomacisë greke Nikos Kocijas ka thënë se sot do të realizohet biseda telefonike mes kryeministrit të Maqedoni