999 rezultate për

biseda

Pasi pranoi lidhjen, Morena zbulon bisedat në orët e vona me të dashurin e ri (FOTO LAJM) Kur të gjithë po flisnin nëse Morena Taraku është apo jo në një lidhje dhe në rrjet nisën të qarkullojnë disa biseda të
Morena Taraku le pa fjalë rrjetin, pranon publikisht lidhjen (FOTO LAJM) Një ngjarje e pakëndshme i ka ndodhur Morena Tarakut. Disa faqe në Instagram kanë publikuar biseda duke pretenduar se ka
''Pimë hashash dhe më pas nisi nga bisedat +18'', dëshmia e vajzës që u ngacmua nga i ati Një ngjarje e rëndë ka tronditur opinionin publik pasditen e djeshme ku u raportua se një 37-vjeçar, i identifikuar si R
Zbardhet biseda tronditëse ku babai i kërkon seks të bijës: Vetëm 1 herë, do ndihesh mirë (VIDEO) Zbardhen përgjimet e bisedave mes babait dhe vajzës së tij, në Maliq të Korçës, teksa i ati 37 vjeç i kërkon të kryejnë
Një tjetër reperi shqiptar i hakojnë Instagramin dhe publikojnë bisedat me të fejuarën (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Fero ra viktimë e hakerave të cilët i morën Instagramin duke shkruar gjëra të pahijshme në emrin e tij.
"Do të përfundojë keq", publikohen bisedat private mes Harryt dhe babait të Meghan (FOTO LAJM) Sipas dokumentave të dorëzuara në gjykatën e lartë britanike, para dasmës në maj të 2018-s, Princ Harry iu lut Thomas Ma
"Do iu vras, kam 300 milionë në llogarinë bankare:, biseda e Ibrahimovic me shokët e skuadrës të LA Zlatan Ibrahimovic njihet për personalitetin e fortë që ka, teksa gjithmonë kërkon të marrë maksimumin nga ajo që bën, a
Nuk avancojnë bisedat mes Alaba dhe Bayernit për rinovimin e kontratës Ashtu edhe sic pritej, negociatat për rinovim mes Alaba dhe Bayernit kanë ngecur. Rinovimi i kontratës së David Alaba
Stresi dhe Keisi hedhin pas krahëve keqkuptimet, reperi zbulon bisedat e gjata (FOTO LAJM) Marrëdhënia e Stresit dhe Keisit ka qenë gjithmone në qendër të vëmendjes për shkak të probleme që kanë patur. Keisi ven
I dolën bisedat me pullë të kuqe me "Zogun e Tiranës", flet për herë të parë modeli (VIDEO) Modeli i njohur, Franc Popoçi, 20 vjeç, ishte i ftuar sot në “Pop Culture”, ku foli për herë të parë për përgjimet e Zog
Zaev dëshmon për rastin "Monstra", tregon takimin me familjet e viktimave Ish-kryeministri dhe drejtuesi aktual i LSDM-së, Zoran Zaev, dëshmoi sot në gjykatë se çfarë materialesh kishte dëgjuar
Si u thye besa, çfarë u zbulua nga biseda e vëllait të Prengës me Rexhepin në Ekuador Policia e shtetit po vazhdon të zbardhë ngjarjen e ndodhur në 17 janar ku u rrëmbye dhe u eliminua në mënyrë makabre 49
"Unë të jap besën", çfarë u zbulua nga biseda e vëllait të Prengës me Rexhepin në Ekuador Policia e shtetit po vazhdon të zbardhë ngjarjen e ndodhur në 17 janar ku u rrëmbye dhe u eliminua në mënyrë makabre 49
"Ti je e vetmja shpresë...", biseda prekëse e ekipeve të shpëtimit me gruan nën rrënoja në Turqi Pamje të dhimbshme vijnë nga Turqia ku pas tërmetit me magnitudë 6.8 të shkallës Richter ndërruan jetë të paktën 22 pers
Haradinaj "plas bombën": Në bisedat diplomatike Rama ka sharë liderat e Kosovës Ramush Haradinaj foli në Open në Top Channel për raportin e tij me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama. Haradinaj e q
Majk i dalin bisedat sheshit, vajza i bën reperit atë që nuk e priste (FOTO LAJM) Reperi Majk njihet si një nga personat më të dashur për publikun, sidomos me femrat. Por, atij i ka dështuar një ‘fte
"Të japi sa të japi se jemi pa gjë", të tjera biseda me pullë të kuqe të "Zogut" Biseda të tjera të përgjuara nga prokuroria e Tiranës, tregojnë raste të reja të shfrytëzimit të vajzave për prostitucio
"Kam zënë një dashnor boss", zbulohet emri i këngëtares dhe bisedat me pullë të kuqe me "Zogun" Dalin të tjera përgjime nga dosja e Prokurorisë, ku i përfshirë ishte Hermes Nikaj. Në përgjime dëgjohet “Zogu i Tiranës
"S'jam në rregull andej poshtë", dalin të tjera biseda me pullë të kuqe të "Zogut" me punonjësen e s*ksit Publikohen të tjera përgjime telefonike me pullë të kuqe të "Zogut të Tiranës". Në këtë bisedë "Zogu ", veç caktimit
"Nuk e mohoj", ish-Missi reagon pas publikimit të bisedave me pullë të kuqe (FOTO LAJM) Ish-missi, Eria Ago, u përfol në bisedat me pullë të kuqe të Zogut të Tiranës, që u publikuan pak kohë më parë kur u zbu