999 rezultate për

biseda

"Sa shoqe jeni? Mund të vini", Publikohet biseda ku 2 lojtarët futin në hotel vajzat (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme, dy talentet e Anglisë, Mason Greenwood (18-vjeç) dhe Phil Foden (20-vjeç), futën në hotelin e kombët
Rama, Meta dhe Ruçi e "lidhin në shtyllë", publikohet vendimi për bisedat telefonike Sipas vendimit të puvlikuar ditën e sotme në fletoren zyrtare, krerët më të lartë të shtetit shqiptar, Presidenti i Repu
Instagrami fundos bosin shqiptar të drogës në Europë, biseda me "vajzën" e nxjerr zbuluar DIA e Barit në bashkëpunim me autoritetet britanike dhe gjermane të policisë si dhe me ndihmën ndërkombëtare të Divizion
"Ke marrë rrugën e m...", biseda e fundit e Eglantinës me të vëllain “Ndihmë”, kjo ka qenë fjala e fundit e Eglantina Bucit e cila u qëllua për vdekje nga i vëllai Shkëlzen Buci. Pas krimit
"Puna u krye", zbardhet biseda e djalit me babain pasi ekzekutoi motrën Të tjera detaje tronditëse janë publikuar nga vrasja e 8 viteve më parë të Eglantina Bucit në Malin me Gropa. Në skenë k
VV-AAK, biseda joformale për të çuar vendin në zgjedhje (VIDEO) Mungesa e mbështetjes nga partnerët e koalicionit për kandidaturën e Ramush Haradinajt për president, është rrethanë e c
Coutinho drejt rikthimit në Barcelonë, zbulohet biseda me Koeman Ronald Koeman ka filluar ta ndërtojë skemën që ka në kokë te skuadra e Barcelonës. Pasi ia bëri të ditur, Luis Suarezit
Zbardhet biseda me Ramizin ditën kur Kadare u arratis në 1990, porosia që i dha Ismail Kadare i kishte shpëtuar përkohësisht fushatës kundër tij. Kishte qenë vetë Enver Hoxha që e kishte shpëtuar në m
"Mbaje ta kesh aty, e të ruash veten": Biseda mes dy shokëve para vrasjes së 23 vjeçarit “…mbaje ta kesh aty, e të ruash veten…”. Këto janë fjalët e fundit që Gledis Kraja, ish-futbollisti i Vllaznisë, i tha s
E BUJSHME/ Zbulohet biseda private me klubin tjetër, Ronaldo largohet nga Juventusi? Juventusi u skualifikua nga Liga e Kampioneve, por megjithatë Kristiano Ronaldo është në Lisbonë ku do të zhvillohet edh
Biseda me De Laurentis, asgjë rreth rinovimit të Gattusos Te Napoli nuk kanë aspak nxitim për rinovimin me Gattuson dhe sipas mediave pranë klubit, takimi i djeshëm mes teknikut
Hoti jep detajet pas takimit me Vuçiç: Kemi bërë progres Pas takimit të mbajtur me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçiç, kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti ka konfirmuar se
Frymëzimi i Mozzik, reperi publikon bisedat private me njeriun e zemrës (FOTO LAJM) Suksesi i Mozzik nuk ka të ndalur. Ai është kthyer në një nga artistët më të pëlqyer të momentit. Por ku e gjen Mozz
Publikohen dy përgjime të tjera nga biseda mes Mickoskin dhe Milevskit Janë publikuar dy pjesë të reja nga biseda mes liderit të VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickovskit dhe Zoran Milevski- Kiççeec
Interi i papërmbajtshëm në merkato, pas Hakimit avancon bisedat me Tonalin Pas dështimit në Kupën e Italisë dhe daljes nga gara për titullin kampion, drejtuesit e Interit janë hedhur në merkato p
Rezarta Shkurta publikon bisedat private me Ermalin: Si të vij në shtëpi për 3 sekonda (FOTO LAJM) Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar nga media dhe publiku. Rezarta publikon sh
"Admiroj udhëheqjen tënde", zbardhet biseda mes Klinton dhe Thaçit 21 vite më parë (FOTO LAJM) 21 vjet më parë u nënshkrua marrëveshja për demilitarizimin e UÇK’së, ku ishin përfshirë në detaje fazat e dorëzimit të
"Skandal", Ermal Mamaqi publikon në rrjet bisedat private me Elvana Gjatën (FOTO LAJM) Aktori dhe moderatori Ermal Mamaqi është një nga personazhet e njohur më aktivë në rrjetet sociale. Së fundmi ai nuk
Fliste për motin, zbulohet biseda e pilotit të helikopterit ku vdiq Kobe Bryant me vajzën Legjenda e NBA Kobe Bryant dhe vajza e tij ndërruan jetë me 26 janar, ku helikopteri me të cilin po fluturonin u rrëzua.
"Do më kërkosh me qiri", zbardhen bisedat me pullë të kuqe mes grupit të prostitucionit Të tjera përgjime janë zbardhur pas finalizimit të aksioneve për goditjen e rrjetit të prostitucionit në “Bishtin e Zhur