999 rezultate për

biseda

Xhaferi: Bisedat janë skenar i LSDM-së dhe VMRO-së Ish zv-kryeministri Musa Xhaferi ka deklaruar se afera e përgjimeve e cila nxori në pah një sërë veprimesh të mundshme k
Përfundon biseda informative e Pirovskës Kryetarja e Komitetit të Helsinkit Uranija Pirovska pas ka përfunduar bisedën informative e cila nuk zgjati shumë është
Biseda e Shukri Xhelilit me gruan pas videoskandalit Shukri Xhelili nuk e dinte se e enjtja e kaluar do të ishte dhe dita e tij e fundit në pozicionin e kryetarit të Bashkis
Zbardhen përgjimet e Gilmando Danit Nëse për Emiljano Shullazin u deklarua se prej kohësh nuk përdorte telefon, përgjimit të bisedave telefonike nuk i ka sh
Eneda Tarifa-komentuesit: Ik ha një çap buke e mos u merr me mua! (FOTO) Performanca e Eneda Tarifës Tarifës në Eurovizion ka shqetësuar shumë qytetarët, të cilët si rrallë ndonjëherë, kanë shp
Prokuroria Speciale: Burg nga 1 deri në 5 vjet kush publikon biseda private Prokuroria Speciale Publike e dënon ashper publikimin e materialeve nga bisedat private, të cilat prishin integritetin,
Ja biseda e fundit e pilotëve para se të rrëzohej avioni i "FlyDubai" (FOTO LAJM) Biseda e fundit mes pilotëve të avionit "FlyDubai" që u rrëzua në Rusi janë zbuluar dhe kishin të bënin me motin. Bis
Zbulohet biseda telefonike e Nazim Bllacës, kush i tha ndalu ose ke me mbetë tradhtar për tërë jetën (VDIEO) Ditëve të fundit janë publikuar disa dokumente të Nazim Bllacës, ku përmes tyre thuhet se ka biseduar me strukturat serb
Zbulohet biseda e Guardiolës me Kimmich pas ndeshjes (VIDEO) Derbi gjerman mes Dortmundit dhe Bayernit përfundoi pa gola 0 me 0. Paraqitja e lojtarit të ri të Bayernit Joshua Kimmic
Zbardhet biseda Balla-Blushi para incidentit në Elbasan Para incidentit që e shoëroi n takimin për Rilindjen Urbane, në drejtim të PS në Elbasan, mësohet se deputeti socialist
Kush e nxorri në pritë Azem Hajdarin?! (VIDEO) Vrasja e Azem Hajdarit, e cilësuar ndryshe edhe si vrasja e shekullit ende mbetet mister. Nuk dihet ende se kush e ka
Ja ç'rregullimet e personalitetit të Millosheviçit Slobodan MillosheviJ ishte një njeri që kishte probleme të shumta në ç'rregullimin e tij psikologjik. Në tekstin më p
Qeveritarë të përfshirë në skandale seksuale Skandalet e përgjimeve në Maqedoni ende vazhdojnë. Thuhet se mes materialeve përgjuese gjenden dhe qindra biseda dashuri
Zbardhet biseda 3 orëshe Rama-Meta Pas takimit të djeshëm në vilën qeveritare nr 30, mes kryeministrit Edi Rama dhe kryetarit të Kuvendit Meta ku të pranis
Artan Hoxha tek Zëri Amerikës: Emri i afishuar në përgjime është i Ilir Metës Gazetari i News24 nxjerr dokumentat e organit të akuzës dhe bisedat e përgjuara gjatë hetimit të biznesmenit Kastriot Is
A u përgjua Ilir Meta duke i kërkuar para një biznesmeni 6 ditë para zgjedhjeve të 2009? Gazetari investigativ Artan Hoxha publikoi sot në emisionin "Opinion" një pjesë të bisedës së përgjuar mes një biznesmen
Zbardhen bisedat mes Blair dhe Clinton pas vdekjes së Ledi Dianës Tabloidi britanik "Daily Mail" ka zbardhur bisedat telefonike të ish-kryeministrit Toni Blair dhe ish-presidentit të SHB
"Letërnjoftimet e falsifikuara", Prokuroria: Janë gjetur mbi 10 mijë biseda telefonike në kompjuterin e të dyshuarit Pesë ditë pasi janë zbuluar materialet për falsifikim prokurorët kanë dalë me informata që ndoshta janë gjetur në një p
Veçoritë më të reja të Facebook Messenger (FOTO LAJM) Facebook Messenger është një ndër mjetet më të rëndësishme të komunikimit, midis miqtë apo pjesëtarët e familjes, i cili
Biseda sekrete Majko -Shrëder: Do na ndihmoni, apo të gjejmë aleat tjetër? Ish­-ambasadori Bashkim Zeneli në librin e tij "Për Gjermaninë, histori diplomatike dhe kujtime" sjell edhe kujtime nga