999 rezultate për

biseda

Zaev dëshmon për rastin "Monstra", tregon takimin me familjet e viktimave Ish-kryeministri dhe drejtuesi aktual i LSDM-së, Zoran Zaev, dëshmoi sot në gjykatë se çfarë materialesh kishte dëgjuar
Si u thye besa, çfarë u zbulua nga biseda e vëllait të Prengës me Rexhepin në Ekuador Policia e shtetit po vazhdon të zbardhë ngjarjen e ndodhur në 17 janar ku u rrëmbye dhe u eliminua në mënyrë makabre 49
"Unë të jap besën", çfarë u zbulua nga biseda e vëllait të Prengës me Rexhepin në Ekuador Policia e shtetit po vazhdon të zbardhë ngjarjen e ndodhur në 17 janar ku u rrëmbye dhe u eliminua në mënyrë makabre 49
"Ti je e vetmja shpresë...", biseda prekëse e ekipeve të shpëtimit me gruan nën rrënoja në Turqi Pamje të dhimbshme vijnë nga Turqia ku pas tërmetit me magnitudë 6.8 të shkallës Richter ndërruan jetë të paktën 22 pers
Haradinaj "plas bombën": Në bisedat diplomatike Rama ka sharë liderat e Kosovës Ramush Haradinaj foli në Open në Top Channel për raportin e tij me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama. Haradinaj e q
Majk i dalin bisedat sheshit, vajza i bën reperit atë që nuk e priste (FOTO LAJM) Reperi Majk njihet si një nga personat më të dashur për publikun, sidomos me femrat. Por, atij i ka dështuar një ‘fte
"Të japi sa të japi se jemi pa gjë", të tjera biseda me pullë të kuqe të "Zogut" Biseda të tjera të përgjuara nga prokuroria e Tiranës, tregojnë raste të reja të shfrytëzimit të vajzave për prostitucio
"Kam zënë një dashnor boss", zbulohet emri i këngëtares dhe bisedat me pullë të kuqe me "Zogun" Dalin të tjera përgjime nga dosja e Prokurorisë, ku i përfshirë ishte Hermes Nikaj. Në përgjime dëgjohet “Zogu i Tiranës
"S'jam në rregull andej poshtë", dalin të tjera biseda me pullë të kuqe të "Zogut" me punonjësen e s*ksit Publikohen të tjera përgjime telefonike me pullë të kuqe të "Zogut të Tiranës". Në këtë bisedë "Zogu ", veç caktimit
"Nuk e mohoj", ish-Missi reagon pas publikimit të bisedave me pullë të kuqe (FOTO LAJM) Ish-missi, Eria Ago, u përfol në bisedat me pullë të kuqe të Zogut të Tiranës, që u publikuan pak kohë më parë kur u zbu
"Nuk e bëj veten për 20 mijë lekë", publikohet biseda me "pullë" të kuqe mes "Zogut" dhe parukieres Pas arrestimit të Hermes Nikajt, të njohur me nofkën "Zogu i Tiranës", kanë dalë plot detaje nga aktiviteti i paligjshëm
Gazetari i përgjigjet Dajana Shabanit për shitblerjen e votave: Ka akoma biseda të tjera! Biseda e moderatores Dajana Shabani dhe Hermes Nikajt i njohur ndryshe edhe si Zogu i Tiranës, qarkulloi dje në media ku
Shkarkoi karikatorin mbi të dashurin e motrës dhe kushëririn, zbardhet biseda e gardianit me viktimat Gardiani i burgut të Fierit, Martin Skëndaj, ka qëlluar plot 13 plumba mbi komshiun e tij, Manol Rrapaj dhe kushëririn e
Publikohen bisedat me pullë të kuqe të "Zogut të Tiranës" Detaje të reja dalin për aktivtetin e paligjshëm që Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si "Zogu i Tiranës" ushtronte në krye
Zaev: I dëgjova bisedat, masat e kujdesit janë ndërmarrë Fëmijët e mi dhe familja ime janë të shenjta siç janë të shenjtë familja dhe fëmijët për secilin qytetar dhe nuk do të l
BISEDAT/ Si Behar Bajri vendoste gjoba në spital dhe OSHEE përmes 2 të dashurave të tij Gjykata e Krimeve të Rënda dha sot vendimin për anëtarët e grupit “Bajri”. Gjykata la në burg: Safet Bajri (Rustemi), Il
"Hallet t'i di dhe hallet m'i din": Del biseda ku Ilir Rustemi i kërkonte biznesmenit para për "Bajrajt" Duket se grupi "Bajri" nuk është mjaftuar vetëm me punësimet në OSHEE dhe spital përmes presionit, por ka vënë edhe gjob
"Publikojmë telefonatën": Presidenca zbulon detaje nga biseda e Metës dhe Palmerit Lajmi se ditën e djeshme ka patur një bisedë telefonike rreth 30 minuta mes Presidentit Ilir Meta dhe Zv.Ndihmës Sekret
"Kthehen kur nuk na duhen", Genta e BB publikon në rrjet bisedat me ish-in (FOTO LAJM) Genta Gjalpin e mirë njohur si Genta e BB, të gjithë e njohin si vajzë pa komplekse. Si gjothmonë aktive në rrjetet s
Mini-Shengeni Ballkanik, Vuçiç i lumtur pas bisedës me Ramën e Zaev Shengeni Ballkanik duket se ka nisur të këtë mjaft sukses. Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçi ka njoftuar se ka p