999 rezultate për

birds

Nicki Minaj tani edhe në kinema, çfarë pritet të bëjë Nicki Minaj është një nga reperet më të njohura në Amerikë. Së fundmi është raportuar se Niki tashmë do të jetë në n
Angry Birds bëhet film, ja traileri (VIDEO) Loja e famshme e kompanisë Rovio, Angry Birds, e krijuar në dhjetor të 2009, është bërë edhe film. Filmi do të shfaqet n
Episodi i ri i Angry Birds Angry Birds Space ka marrë një freskim të ri – episodin Utopia. Kjo lojë ka sjellur nivele të reja të Angry Birds Space
Loja "Angry Birds" me kartelë Loja e famshme‘Angry Birds’ së shpejti do të sjell një befasi të radhës, mirëpo kësaj radhe në Rusi. Lansimi i radhës ng
Angry Birds Space, rekord 50 milionësh Versioni kozmik i lojës së popullarizuar mobile Angry Birds për diç më shumë se dy muaj pas prezantimit është downloadua
50 milionë shkarkime për Angry Birds Loja e famshme Angry Birds ka arritur edhe një rekord të ri të dhe ka arritur në 50 milionë shkarkime. Për ta arritur
Angry Birds vjen edhe në Facebook Angry Birds (Zogjtë e inatosur) një nga lojërat më popullore në botë sot do të bëjë hedhjen në Facebook. Deri tani kjo l
Angry Birds, me 14 shkurt edhe në Facebook (VIDEO) Loja popullore “Angry Birds” nga 14 shkurti mund të luhet edhe në Facebook. Kjo lojë u bë mjaft popullore nga telefonat
Angry Birds, në version krishtlindjesh (VIDEO) Angry Birds është një nga lojërat më popullore në telefon – por ky version i realizuar së fundmi është pak sa ndryshe –
Angry Birds programi më popull për iPhone Loja Angry Birds (Zogjtë e inatosur) është programi më popullor i iPhone. Loja e cila mund të luhet në të gjithë telefo
Zogjtë e Angry Birds në realitet Loja e cila po çmend të rinjtë në të gjitha rrjetet sociale dhe telefonat e zgjuar “Angry Birds” ka si karaktere zogj të
Loja reale e Angry Birds (VIDEO) “Angry Birds” është një ndër lojërat më popullore, së fundmi ajo ka kaluar mbi 400 milion shkarkime. Loja tashmë ka fill
Angry Birds arrin 400 milion shkarkime Loja Angry Birds e realizuar nga kompania Finlandeze Rovio është luajtur nga 130 milion njerëz çdo muaj. Të dhënat janë
42 milionë dollarë për Angry Birds Rovio Mobile, krijuesi i Angry Birds, është shembulli më i përkryer për të kuptuar se lojrat në celular janë kthyer në
"Angry Birds", tani edhe në Facebook Loja "Angry Birds" ngsa muaji i ardhshëm mund të luhet edhe në facebook, ka njoftuar drejtori ekzekutiv i kompanisë Rovi
iPhone dhe iPad, 10 aplikacionet më të rëndësishme Apple ka bërë publike 10 aplikacionet për iPhone dhe iPad të cilat janë shkarkuar më së shumti gjatë viti 2010. Numri i