999 rezultate për

bill

15 years in prison for those fighting in Syria and other countries Kosovo's parliament adopted in principle with 74 votes in favor and 12 against, the bill that aims to prevent citizens o
Rihanna së shpejti me një hit Së shpejti do të presim një hit të padiskutueshëm nga Rihanna, pasi ka bashkëpunuar me legjendat e muzikës. Këngëtarja e
Invest for the future, Rama urges people to pay their electricity bills Through a post on social network Facebook, Prime Minister Rama once again commented the government's action on energy. A
Paloka: End of boycott is an extraordinary event Edi Paloka has described the return of the opposition in Parliament, as an extraordinary event. Chairman of the Parliame
Belgrade Summit, 10 billion USD to fund regional projects China will give more financial support to Albania. This has been the next post of prime minister Rama, after meeting wit
234 OSHEE employees fired for not paying electricity bills Failure to pay electricity bills got fired 234 OSHEE employees, which resulted in debt for years. OSHEE administrator Ar
Unpaid electricity bills, government will take the debt from your salary A new order has come from the Minister of Finance against all those who have not paid the bills of electricity. In early
Një tjetër rekord nga Taylor Swift Taylor Swift kryeson me çmimet e shumta të marra gjatë viteve të fundit, e ndërsa një tjetër trofe e bën atë edhe më të
Sulmohet billbordëri i Edi Ramës Edi Rama pritet që për pak çaste të dalë dhe tiu flasë shqiptarëve në Luginë të Preshevës. Por, një incident ka ndodh
Veriu gdhin me billbordëra të Aleksandër Vuçiçit Në ditën që në Serbi ndodhet për vizitë Edi Rama, në veri të Kosovës janë parë billbordëra me mirëseardhjen e kryeminist
Cristiano Ronaldo, billboardi 35 milionësh që ecën (FOTO LAJM) Që nga shampoja "Clear", e deri te "Toyota", nga videoloja "PES" te "Nike". Janë vetëm disa nga markat imazhi i të cilav
Ja se çfarë pasurie marramendëse ka Bill Gates (FOTO LAJM) Bill Gates tanimë ka një pasuri marramendëse, për shkak se është pronari dhe kryearkitekt i paketës Microsoft. Falë s
9 të vërteta interesante rreth pasurisë së Bill Gates (FOTO LAJM) Me një pasuri të tillë që nuk i gjendet fundi, Bill Gates përbën një shtet më vete. Në foto-galerinë e mësipërme po
Customs report they collected 18 billion leks more than 2013 In the annual analysis of the institution she runs, Spiropali suggested that they collected 18 billion more than the pre
Bill dhe Hillary Clinton bëhen gjyshër, lind Charlotte (FOTO LAJM) Chelsea Clinton ka sjellë në jetë një vajzë me emrin Charlotte. Lajmi në fjalë është bëre publik nga vajza e Bill dhe Hi
EU to give 11 billion euros to Western Balkans The European Union will give 11 billion euros for the Western Balkans. Till 2020 Albania is expected to get a total o
Rama: 4.3 billion ALL to the weakest part of the society Prime Minister Edi Rama, praised today the decision to revise the budget, which for the first time in 5 years, makes mor
The government reviews investment budget Prime Minister Edi Rama announced today in a press conference that for the first time in five years the budget revision
Laws Commission adopts draft law on asylum Parliamentary Laws Commission approved today the draft law on asylum in Albania. Interior Minister Samir Tahiri stressed
Yezz me telefonin më të hollë në botë (FOTO-LAJM) Yezz zbulon pajisjen e saj të parë Windows Phone në muajin qershor. Ajo është quajtur Billy 4.7, në nder të Bill Gates.