999 rezultate për

bill

‘Martesa e Bill dhe Hillary Clinton është e rrejshme’ Eksperti i Shërbimeve Sekrete, Robert Kessler ka thënë se martesa mes Hillary dhe Bill Clinton është krejtësisht e rrejs
Macedonia has a debt over 6 billion euros Macedonia survived the political crisis, but risks a financial one as the debt is very high. The latest statistics of th
Basha declares "war" to higher education bill At the meeting of the DP, Basha has declared a war against the new bill for higher education. A few hours after the work
Ngrihet flamuri i Amerikës në sheshin “Bill Clinton” Dita e sotme nuk mund të kishte kaluar pa festime edhe në Kosovë. Me rastin e 239 vjetorit të pavarësisë së Shteteve të
Macedonia risks to end up like Greece Besides the political crisis, Macedonia is expected to experience a major financial crisis due to the debt it has to for
Ronaldinho kushton 10 euro Boulogne-Billancourt, ka një plan interesant për transferimin e Ronaldinhos. Klubi nga liga e katërtë e Francës ka një i
96 të vdekur nga zjarri në Gana Ka shkuar në 96 numri i personave që kanë vdekur nga një shpërthim në një pikë karburanti në Gana, ndërsa pritet që të s
Swift triumfon në “Billboard Music Awards” me 7 çmime Kjo nuk është hera e parë që Taylor Swift rrëmben trofe, e ndërsa puna e saj është shpërblyer teksa ka triumfuar në “Bil
Ja çfarë thotë Bill Clinton për Lëvizjen "Gylen" (VIDEO) Pas propozimit të presidentit turk Recep Tayyip Erdogan për të mbyllur shkollat e Lëvizjes "Gylen" ka patur reagime nga
Bylykbashi: Those connected to crime cannot run on June 21st elections Democrat MP Oerd Bylykbashi has submitted today to the Parliament the bill to decriminalize politics. "DP delivered toda
Ja editoriali i Bill Klinton për luftën në Kosovë Ky është editoriali i ish presidentit të SHBA-së Bill Klinton botuar me 23 maj 1999 në gazetën "New York Times". Shkr
Father kills himself amid money worries A 56-year-old man from the village of Novosella, Vlora, has committed suicide because he couldn't pay his electricity bi
Ja sa orë gjumë bën Obama, Berluskoni dhe Bill Gates Gjumi është një proces i rëndësishëm në shëndetin tonië një gjum i mirë është dhe një mënyrë e mirë për të pasur shëndet
If you don't pay your electricity bills you loose your house All citizens that have not paid electricity bills up to ALL 1 million, risk having their home seized by OSSHE until they
Ohër, era e fortë merr me vete zbukurimet e qytetit (VIDEO) Era të fuqishme janë regjistruar ditën e sotme në qytetin e Ohrit duke marrë me vete zbukurimet që kishin mbetur nga fes
Billbordet më të çuditshëm në botë (FOTO LAJM) Reklama është pjesa që shumë biznese përdorin për të bërë përshtypje dhe promovuar produktet e tyre. Qëllimi kryesor i t
Bill Gates, "profesori" i Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Prezantuesja e mirënjohur Alketa Vejsiu ka marrë leksione nga Bill Gates, ndërsa entuziasmi i saj është shprehur përmes
15 years in prison for those fighting in Syria and other countries Kosovo's parliament adopted in principle with 74 votes in favor and 12 against, the bill that aims to prevent citizens o
Rihanna së shpejti me një hit Së shpejti do të presim një hit të padiskutueshëm nga Rihanna, pasi ka bashkëpunuar me legjendat e muzikës. Këngëtarja e
Invest for the future, Rama urges people to pay their electricity bills Through a post on social network Facebook, Prime Minister Rama once again commented the government's action on energy. A