999 rezultate për

bill

Shpiket gazeta që mund të mbillet si bimë (VIDEO) Japonia është vendi i shpikjeve të mëdha por shpikja më e fundit pa dyshim që është shpikja më e dobishme për të ardhmen
Ky është incidenti që për pak nuk i mori jetën Hillary Clintonit (VIDEO) Hillary Clinton është kandidatja demokrate për presidente të SHBA, dhe sipas sondazheve paraprake, kryesuesja e kësaj ga
Nis fushata në SHBA: Ja si të fitoni 5.000$ sa "hap e mbyll sytë" Prezantuesi i një emisioni amerikan të ekstremit të djathtë në radio ka shpallur një konkurs ku fitohen pesë mijë dollar
"Bill Clinton më përdhunoi, gruaja e tij Hillary më kërcënoi" (VIDEO) Në kuadër të zgjedhjeve presidenciale, mes dy kandidatëve për president Hillari Klinton dhe Donald Trump, ka nisur një l
Videoja e Trumpit, pezullohet moderatori i NBC-së Billy Bush "NBC" ka pezulluar moderatorin e emisionit "Today", Billy Bush, pas publikimit të videos së vitit 2005, ku Donald Trump
Gruevski zhvillon takim me kongresmenin Bill Pasuell Kryetari i OBRM-PDUKM-së Nikolla Gruevski është takuar me kongresmenin demokrat të New Jersey, Bill Pascrell për të disk
Ish presidenti amerikan uron për ditëlindje 85-vjeçarit shqiptar (FOTO LAJM) Florida Hoxha një vajzë shqipëtare nga Tropoja por që jetonte në Nju Jork, ka marrë një urim shumë të këndshëm nga një n
Bill Clinton uron për ditëlindje 85-vjeçarin nga Tropoja (FOTO LAJM) Florida Hoxha është një vajzë e re shqiptare, e cila prej 10 muajsh punon për Fondacionin Clinton në Nju Jork. Një ja
Djali i një prostitute pretendon të jetë i biri i Bill Clinton (FOTO LAJM) Danney Williams është 30-vjeç dhe pretendon se është djali biologjik i ish-presidentit amerikan, Bill Clinton. Ai ngu
Izrael/ Obama humb durimin duke pritur Bill Clinton (VIDEO) Presidenti aktual dhe ish-Presidenti amerikan fluturuan në Tel Aviv në mëngjesin e ditës së sotme për të marrë pjesë në
Ujë i pijshëm nga një billboard rrugor Banorët e Limas, kryeqytet i Perusë, kurrë nuk kanë shikuar një tabelë reklamash me kaq entuziazëm. Kjo që shikoni në fo
Koha kur Nënë Tereza telefonoi Bill Clinton: Biri im, bëj diçka për shqiptarët e mi Gjatë luftës në Kosovë, Nënë Tereza i telefonoi presidentit të atëhershëm amerikan Bill Clinton dhe iu lut që të ndërhyn
"Sa më shumë mbillet kanabis, aq më shumë heshtin ambasadorët" Tashmë kultivimi i hashashit në Shqiperi ka marrë përmasa të tilla saqë nuk përben më lajm. Çudia qëndron në faktin se s
Sia me “Cheap Thrills” kryeson Billboard Billboard Hot 100 në SHBA “Cheap Thrills” bashkëpunimi super i suksesshëm i Sia dhe Sean Paul kryeson për të tretën javë Billboard Hot 100. Ajo
11 rregulla të Bill Gates se si të keni sukses në jetë Gates filloi të programonte kompjutera kur ai ishte vetëm 13 vjeç. Ai themeloi Microsoft-in me shokun e tij të fëmij
Rama, the outgoing Prime Minister By Albeu.com The government has taken some adjustments in the budget, which relate more to the inability to plan than
Drake kryeson Billboard Hot 100 Kënga e Drake, “One Dance”, në bashkëpunim me Wizkid dhe Kyla, ka kaluar nëntë javë në krye të tabelës. Këngëtari është
Ja kush triumfoi në “Billboard Music Awards" (FOTO LAJM) Në ndarjen e çmimeve për muzikë në vitin 2016, “Billboard Music Awards” kanë dominuar këngëtari kanadez "The Weeknd" dhe
"Bregdeti i jugut mbillet me ndërtime të paligjshme nën komandën e Kokëdhimës" Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike, Jamarbër Malltezi, denoncoi abuzimet me ndërtimet pa leje
Ja çfarë deklaroi Bill Clinton më 24 Mars 1999 (VIDEO) Sot, 17 vjet më parë, NATO nisi fushatën e bombardimeve mbi Serbinë, gjë që solli edhe largimin përfundimtar të forcave