999 rezultate për

bill

Serwer: Bolton mund të shkatërrojë Kosovën e Bill Klinton Ish-zyrtari i Departamentit të Shtetit Amerikan, Daniel Serwer, ka shpjeguar arsyet që sipas tij do ta shtyjnë administr
Pylli Orbital, mbillen 10 mijë fidanë pishe në zonën e Allgjatës në Vaqarr Rreth 10 mijë fidanë pishe iu shtuan këtë fundjavë Parkut të Liqenit të Vaqarrit. Dhjetëra vullnetarë dhe punonjës t
Pas hiteve të njohura botërore, fshihet dora e një shqiptareje Prej javësh (madje edhe tani që flasim) Billboard është pushtuar nga projektet muzikore të Ariana Grande-s, e cila po tr
Revista e famshme shkruan për suksesin e Bleona Qerretiti Ditë më parë kënga e fundit “I Don’t Need Your Love” e Bleona Qeretit mori kryesimin në top-listën e Billboard për zhanr
Policia jep detaje për kufomën që u gjend në Prishtinë Një 51 vjeçar është gjetur i vdekur në rrugën ‘Bill Clinton’ në Prishtinë. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Polici
Gjendet një person i pajetë në Prishtinë Një person është gjetur pa shenja jete në rrugën “Bill Clinton” në Prishtinë. Rastinn e ka konfirmuar zëdhënësja e po
99-vjeçarja merr letrën e dashurisë pas 77 viteve (FOTO LAJM) Një grua 99 vjeçare ka marrë një letër dashurie nga ish i dashuri i saj, 77 vite pasi që ai u zhduk në shërbim gjatë Luf
Mania për buzë të trasha, shpërfytyrohet 23-vjeçarja (FOTO LAJM) Një 23-vjeçare ka rënë pre e manisë së saj, për të pasur buzë të trasha, duke bërë një trajtim të pa rekomanduar në kush
Trump edhe në varrim le nam, si sillet me Obamën dhe Bill Clinton (VIDEO) Gjatë cermonisë mortore për ish-presidentin e SHBA-së, Geroge H.W Bush, për herë të parë pas vitit 2017, janë takuar sy
Lewinsky rrëfeu 20 vjet më vonë skandalin e lidhjes me Bill Clinton, si reagoi Hillary Skandali Clinton-Lewinsky ka qenë përherë në qendër të vëmendjes së mediave, pavarësisht se kanë kaluar shumë kohë.
20 vite më pas Lewinsky tregon skandalin: I tregova tangat Clintonit që ditën e parë të punës Kanë kaluar rreth 20 vite, që nga skandali seksual mes Monica Lewinsky dhe Bill Clinton. Tani, Monica ka vendosur të
Bebe Rexha shënon rekordin e radhës Këngëtarja Bebe Rexha ka një vit që po gëzon suksesin me “Meant to be”, që e solli në bashkëpunim me Florida Georgia Lin
Skandali i bujshëm i Bill Clintonit, flet për herë të parë Hillary Së fundmi Hillary Clinton i ka dalë në mbrojtje bashkëshortit të saj në lidhje me skandalin seksual të para 20 vjetëve.
Burg aktorit amerikan, abuzoi seksualisht me një grua 14 vite më parë Bill Cosby u dënua me 3-10 vjet burg për drogimin dhe sulmin seksual ndaj një gruaje pranë shtëpisë së tij, para 14 vjet
Kur u fuqizuan Bajrajt dhe si i forcoi droga e Dukagjinit I ftuar në Real Story të Sokol Ballës, ministri i Rendit Fatmir Xhafaj tha se grupimi i kriminal “Bajraj”, daton shumë h
Erërat e forta shkulin billbordin nga vendi (VIDEO) Erërat e forta që goditën sot Kosovën kanë shkaktuar dëme të ndryshme. Era e fortë rrëzoi drunj në Prishtinë e qytete
Dorëhiqet themeluesi i Alibaba Express Një nga njerëzit më të pasur në botë, Jack Ma dorëhiqet nga drejtimi i kompanisë online të blerjeve, Alibaba. Në një int
E pyesin për marrëdhënien me Bill Clintonin, Lewinsky braktis intervistën Monica Lewinsky ka ndërprerë në mes dhe është larguar nga një intervistë në Izrael, pasi iu bë një pyetje mbi marrëdhëni
As Bill Gates e as Rothshildët, ky është njeriu më i pasur në historinë e njerëzimit Kur flasim për njerëzit më të pasur në botë, të gjithëve u shkon mendja tek emra si Bill Gates, Warren Buffet apo John D
Gjyshi që sfidon djemtë e rinj dhe "çmend" vajzat (FOTO LAJM) Bill Hendricks është 67 vjeç dhe ndoshta ka trupin më të palestruar se 90% e popullsisë së botës. Ky veteran i Korpu