999 rezultate për

bileta

FSHF jep dhe 6 ditë kohe për tifozët për të siguruar një biletë ndaj Italisë Shqiptare e Futbollit shtyn afatin për biletat në dispozicion të tifozëve për ndeshjen eliminatore të radhës kundër Ital
Skënderbeu jep të ardhurat e biletave për Anxhin Klubi i Skënderbeut ka vendosur që të ardhurat e grumbulluara nga shitja e biletave të ndeshjes ndaj Teutës të shkojnë p
Nis shitja e biletave për sfidën Itali-Shqipëri, ja si mund të siguroni biletë Federata Shqiptare e Futbolli ka njoftuar se ka nisur shitja e biletave për ndeshjen Itali-Shqipëri, e cila luhet më 24
Rezervohet bileta për në Hënë, SpaceX gati të çojë dy turistët e parë (FOTO LAJM) Kompania private e udhetimeve hapësinore po planifikon të dërgojë në hënë, për herë të parë në histori, dy turistë, të c
Bileta treni falas, dynden pensionistët në Shkup (VIDEO) Autoritetet dhanë urdhërin se sot bileta e trenit për të udhëtuar në Demir Kapi, janë falas. Ky urdhër ka bërë që pe
FSHF-ja jep udhëzime për ndeshjen Itali – Shqipëri: Si mund të pajiseni me bileta Federata Shqiptare e Futbollit ka nisur të informojë dhe pajisë me bileta, shqiptarët që duan të jenë të pranishëm në nd
Partizani të shtunën luan në "Selman Stermasi", ja çmimet e biletave Partizani rikthehet në Tiranëm teksa do të luajnë në “Selman Stërmasi” ndeshjen me Vllazninë të shtunën në orën 17:00.
Dalin në shitje biletat për ndeshjen Itali-Shqipëri, ja çmimet (FOTO) Federata Italiane e futbollit ka njoftuar se kanë dal në shitje biletat për takimin Itali-Shqipëri, e cila luhet me 14-t
E ÇUDITSHME / Princi saudit paguan biletat e aeroplanit për 80 zogj (FOTO LAJM) Paraja jo vetëm t'i shton por edhe t'i zgjidh problemet. Të paktën këtë ka konstatuar një princ i Saudisë, pasi i është
"Tremben" italianët, ja sa shqiptarë do të jenë në stadium Ndeshja e shumëpritur Itali-Shqipëri po afron. Dy Kombëtaret do të përballen mes tyre në eliminatoret për Botërorin “Rus
Për çfarë shpenzojnë më tepër institucionet tona? Nga kollaret te biletat për Singapor Me nisjen e vitit të ri buxhetor, institucionet qendrore dhe lokale kanë nisur të depozitojnë pranë Agjencisë së Prokuru
Napoli-Real, biletat "avullojnë" për pak orë Të gjitha biletat janë shitur për super sfidën e Champions League-s mes Napolit dhe Real Madridit, që do të luhet në dat
Kujdes me biletat nga interneti, ja rreziku i madh që ju kanoset Ekspertët paralajmërojnë se hakerët mund të deshifrojnë kodet e biletave të prenotuara me internet. Çfarë mund të ndodhë
Nuk fluturuan vetë, por shqiptarët kanë paguar 362 bileta avioni në 11 muaj, ja se si Deputetët shqiptarë kanë udhëtuar plot 362 herë gjatë periudhës janar-nëntor me bileta të paguara prej taksapaguesve shq
Tirana-Partizani, të ardhura të konsiderueshme nga biletat e shitura Derbi i luajtur dje për 63 minuta kishte sjellë në stadium afro 9000 tifozë dhe të ardhurat e përfituara janë të konside
Dervishaj: Ardhja e low cost WIZZAIR ndikon në uljen e çmimeve të biletave Ministri i Transporit dhe Infrastrukturës, Sokol Dervishaj, ka zhvilluar një vizitë zyrtare në Budapest të Hungarisë.
Caktohen çmimet e biletave dhe sektorët për derbin Në prag të ndeshjes derbi kundër Partizanit, klubi i Tiranës ka përcaktuar cmimin e biletave dhe ndarjen e tifozërive në
Deputetët 360 udhëtime jashtë vendit, ja sa ka paguar Kuvendi për bileta avioni Të udhëtosh me transport hekurudhor është ndër më të kushtueshmet, sidomos në Shqipëri, dhe deputetët tanë e përdorin th
DERBI/ Dalin çmimet e biletave, ja si do të ndahen tifozët në stadium Klubi i Tiranës ka përcaktuar çmimet e biletave dhe ndarjet e tribunave për tifozët në derbin me Partizanin, që do të lu
Çmenduria e dy tifozëve, fjetën në banjo për ta parë United pa bileta Një ngjarje e paprecedent ka ndodhur në javën e fundit në Old Traford. Forcat e sigurisë kanë kapur dy student të huaj n