999 rezultate për

bileta

“Hile dhe padrejtësi”, Barcelona pa asnjë tifoz në Madrid Barcelona tashmë mësohet se do detyrohet të shkojë në Madrid pa asnjë tifoz me vete. Kjo pasi situata është në kulmin
I moshuar, i kollarisur priti gjithë natën që biletaria të hapej por kur u hap... Që në ditën e parë kur nisi shitja e biletave, në Spanjë pati një interesim shumë të lartë për të qenë të pranishëm në i
Njoftim për shitjen e biletave Skënderbeu - Partizani Beogradit Skënderbeu po përgatitet për të pritur në stadiumin “Elbasan Arena” Partizanin e Beogradit. Takim do të diskutojë 3 piks
Vazhdon rebelimi i Barcelonës, nuk ka bileta as për ndeshjen kundër Atletikos Nga dita në ditë po merr masa më të mëdha. Barcelona nuk ka ndërmend ta lërë politikën të manovrojë e vetëm në çështjen
Zbuloni se ku mund ti blini biletat për ndeshjen Spanjë - Shqipëri dhe sa kushtojnë ato Federata Shqiptare e Futbollit ka një njoftim të rëndësishëm për tifozët e kombëtares kuqezi, që janë të interesuar për
Zbardhet dosja se si mafia italiane kontrollonte Juventusin Mafia kontrollon tifozerinë e Juventusit dhe ushtron presione të vazhdueshme mbi klubin. Ky është konkluzioni që del nga
Tifozëve e Bayernit protestojnë për çmimet e biletave: Ne nuk jemi Neymar Tifozët e Bayern Munich kanë protestuar për çmimet e biletave në ndeshjen PSG- Bayern Munich. Bileta më e lirë në stadiu
Për të gjetur një biletë për ndeshjen me Italinë duhet të kalosh kaosin e krijuar fillimisht Shqipëria do të luajë dy ndeshjet e fundit kualifikuese për Botërorin “Rusi 2018” përballë dy skuadrave kampione bote, I
Sot nuk i gjeni në stacion autobusat, ja pikënisja e re Autobusët sot nuk janë futur në Stacionin e Autobusëve në Prishtinë. Kjo në shenjë proteste për vendimin e ri të stac
Ish sulmuesi i Realit: Nuk e besoja që po luaja me Raulin, Kakan dhe Ronaldon Ish sulmuesi i Realit, Joselu Mato aktualisht lojtar i Newcastle United dhe ka dhënë një intervistë të shkurtër për Dail
Parisi po i nxjerr milionat e Neymarit, për ta parë kundër Bayernit duhet të blesh biletë deri në 1500 euro Pasi tashëm ka publikuar çmimet për biletat e ndeshjes me Bayern Munich për Ligën e Kampionëve. Vlen të përmendet fak
PSG tifiozët i ka si vetja...me lek, klubi i shet të gjitha biletat që kushtojnë 1492 euro Pasi ka vendosur një rekord në merkaton e futbollistëve me transferimin e Nejmar, PSG po bëhet gati të vendosë rekorde t
Interi i varfër në shpenzimet e merkatos por jo me numrin e tifozëve në stadium, kalon Milanin Duket se entuziazmi dhe besimi në shtëpinë e Interit po rritet në mënyrë sensacionale. La Gazzetta dello Sport shkrua
Milan i kthehet statistikave të vjetra në stadium, zbuloni sa kanë fituar kluqezinjtë nga biletat Milan wshtw duke i rikthyer, kjo duke u bazuar nw statistikat e merkatos dhe nw ato nw ndeshjeve tw fundit twkuqezinve.
Tifozët maqedonas rebelohen me federatën: Ne kafene dhe palestër i shitët biletat ? (FOTO LAJM) “Stadiumi i Strumicës do të jetë plot, pasi janë shitur të gjitha biletat për ndeshjen kundër Shqipërisë”. Ky është lajm
Mediat maqedonase tallen me federatën e futbollit: Po biletat ku i shisni? Federata Maqedonase, prej disa ditësh ka nxjerrë njoftimin me çmimet e biletave të ndeshjes Maqedoni-Shqipëri që do të l
Bileta avioni dhe hotele luksoze, miliardat e shqiptarëve që harxhuan deputetët nëpër botë Udhëtimet e deputetëve jashtë vendit, gjatë gjashtëmujorit të parë të vitit 2017, duke përfshirë bileta avioni, hotele,
Tifozët kuqezi nxjerrin "kthetrat": Nuk vijmë në stadium deri sa të hiqni kallashnikovin (FOTO LAJM) Pasi u publikua në media lajmi se janë shitur vetëm 450 bileta për ndeshjen ndaj Lihtenshteinit, kanë reaguar dhe tifogr
Shqiptarët "braktisin" Kombëtaren, akoma ka bileta të pashitura Pavarësisht se ditën e shtunë në “Elbasan Arena” ndaj Lihtenshtejnit debuton trajneri i ri i Kombëtares, Kristian Panuçi
Shifra rekord, Milani fiton milionat nga ndeshja me Shkëndijën (FOTO LAJM) Milan mposhti Shkëndijën e Tetovës me rezultat 6:0, në kualifikimet për fazën e Grupeve të Europa Leagues Megjithëse