999 rezultate për

bild

Dortmund mohon lajmin të cilit i trembeshin milanistët Ditën e djeshme Bild shkruajti se Aubameyang kishte zgjedhur që ti drejtohej Kinës dhe për të mos rinovuar me Borusia Do
Qytetet që zhyten në ujë nëse nuk ndalon ngrohja globale, preket dhe Shqipëria (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, mediat ndërkombëtare raportuan shkëputjen e një ajsbergu gjigant, me sipërfaqe pak më të madhe se 1/5 e
Aubameyang i komunikon Dortmundit lajmin e mirë për milanistët Aubameyang nuk ka ndërmend të vazhdojë me Borussia Dortmun por as të shkojë në Kinë. Për këtë arsye 28-vjeçari u ka kërk
Mavraj për "Bild": Zgjedh të ndërtoj një shtëpi për të varfërit para orës Rolex Mërgim Mavraj nuk ka nisur pushimet luksoze si shokët e skuadrës të Hamburgut, por ka udhëtuar drejt vendit tonë për t’u
Audi A4 i ri sjell ndryshime të mëdha Revista e njohur gjermane “Auto Bild” shkruan se gjiganti i veturave, Audi, për vitin 2019 do të përgatisë versionin fac
Zaev takon Bildt: I bindur për formimin e qeverisë së re Doplomati suedez, Carl Bildt, i cili po zhvillon një vizitë zyrtare në Maqedoni në kuadër të krizës politike në vend, ës
Ali Ahmeti takohet Carl Bild, ja çfarë biseduan Kreu i BDI-së Ali Ahmeti, është takuar sot me ish kryeministrin dhe shefin e diplomacisë suedeze, Carl Bild. Ata kanë bi
Bildt në Maqedoni: Të respektohet Kushtetuta Ish-ministri suedez për Punë të Jashtme, Carl Bild, ka vizituar sot Maqedoninë si dhe ka zhvilluar një sërë takimesh me
Ivanov nuk ndalet, refuzon takimin me Carl Bild Presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov, duket se e ka bërë rrugë refuzimin për t'u takuar me liderët që vijnë nga SHBA-t
Karl Bild pesimist për zgjidhjen e krizës, nesër në Shkup Ish shefi i diplomacisë suedeze Karl Bild, ka postuar në profilin e tij në Twiter se nesër do të vizitojë Shkupin, i nxi
Carl Bildt: Një shkëndijë zjarri në Maqedoni do ndezë tërë Ballkanin Diplomati suedez ka dhënë alarmin se mjafton vetëm një shkëndije zjarri në Maqedoni që të ndizet i gjithë Ballkani dhe s
Zgjedhjet në Gjermani, Schulz kalon Angela Merkelin në sondazhe Rivali social-demokrat i kancelares gjermane, Angela Merkel, ka regjistruar një rezultat më pozitit në sondazhin e kryer
Lajme të këqija për Bayernin, dëmtohet ylli i skuadrës Trajneri Carlo Ancelotti merr një lajm të keq nga infermieria. Në prag të ndeshjes së nesërme ndaj Arsenalit, portieri i
"Bild" tregon planin me 4 blerje të Klopp për të fituar Premier League-n Gazeta e njohur gjermane, "Bild" e quan Liverpoolin si pretendentin kryesore në garën për titull në Premierligë. "Sport
Tarashaj flet për "Bild": Babai im ka ushqyer 50 familjarë në Kosovë Talenti shqiptar që luan për Zvicrën, Shani Tarashaj gjatë një bisede për gazetën gjermane “Bild.de” ka treguar lidhjen
“Mafia shqiptare” në Parlamentin e landit gjerman Me kërkesë të gjashtë prej dhjetë deputetëve të grupit të AfD (Partia Alternativa për Gjermaninë e spektrit të djathtë p
Karl Bildt: Skandaloze mosratifikimi i Demarkacionit, Ish-Ministri i Punëve të Jashtme i Suedisë, Karl Bildt, e ka cilësuar si skandaloze dështimin e Kuvendit të Kosovës për
Rummenigge zbulon: Kemi refuzuar mbi 100 milionë euro për Muller Merkato e kësaj vere ka dhuruar disa çmenduri teksa protagonistja kryesore ka qenë Juventusi me blerjen e Higuain për 90
Dje Ribery e sulmoi ashpër, ja si i përgjigjet Guardiola Vazhdojnë polemikat në distancë mes Pep Guardiolës dhe Frack Ribery-së. Ka qenë francezi i cili dje lëshoi një deklaratë
7 ndryshimet që sjell Ancelotti te Bayern Munchen (FOTO LAJM) Në Gjermani janë shumë të lumtur me ardhjen e Carlo Ancelottit në pankinën e Bayern Munchen. Metodat e Guardiolës nu