999 rezultate për

bild

Përgjimet e "Bild" ndaj Avdylajve, regon Berisha: Rama u shpartallua nga media gjermane (VIDEO) Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Barisha ka reaguar në Fcebook në lidhje me përgjimet që prestigjozja gjermane Bild p
PËRGJIMI 1/ Astrit Avdylaj i telefonon Dakos: Të ka zënë gjumi mbrëmë? "Të du fort vllai jot" (VIDEO) Gazetari Piter Tide, i gazetës gjermane Bild, ka publikuar përgjimet mes Astrit Avdyllajt, pjestarit të grupit të Shij
Gazetari i "Bild" paralajmëron se një tjetër shkrim do publikohet për shit-blerjen e votave nga PS-ja azetari i prestigjozes gjermane Bild, Peter Tiede përmes një komunikimi për Fax News ditën e sotme ka paralajmëruar se n
Gazetari i Bild sfidon Ramën: Me sytë e mi kam parë një laborator droge Peter Tiede, gazetari i prestigjozës gjermane ‘Bild’ që shkroi artikullin “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelët dhe gangst
Bodybuilding, Kosova fiton 4 medalje në Greqi Kosova i ka fituar katër medalje, përfshirë një të artë, në Kampionatin Ballkanik në Badibilding dhe Fitnes në Greqi kët
Balla: Gazetarët e Bild, jo profesionalë Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla, duke ju referuar shkrimit të gazetës më të madhe gjermane
Politikani gjerman sfidon Ramën: Nëse padit Bild-in duhet të padisësh edhe BE-në Artikulli i botuar nga gazeta më e madhe në Europë, gjermania ‘Bild’, ka shkaktuar një tërmet të vërtet në politikën e m
Ka tymosur gjëra të gabuara! Reporteri i "Bild" i përgjigjet Gjylametit Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti, doli sot në një deklaratë për shtyp nga selia e partisë, duke hedhur
Reagon gazetari i Bild: Ja e shkrimit tim për Shqipërinë Gazetari i gazetës Bild, Peter Tiede, ka reaguar në Facebook, pas artikullit ku kritikonte qeverinë Shqiptare. Në një p
Gjylameti: Shkrime si i ai i "Bild-it" bëhen nga ata që nuk na duan të mirën Për socialistët, shkrimi i gjermanes "Bild" ku ndër të tjera theksonte se kryeministri Rama ishte përgjuar në një telefo
Nishani: Vendi kaotik në duar gangsterrësh, e turpshme për të gjithë ne Ish-presidenti Bujar Nishani ka reaguar përmes një postimi në facebook, mbi shkrimin e gazetës gjermane “Bild”. “Gaze
Kovac kërkon Jovic te Bayerni, por ka një problem Të gjithë duan Luka Jovic. Sulmuesi i Eintracht Frankfurt, që ka një kosto e cilla rrotullohet rreth 50 milionë euro, ës
Pasuesi i Ramsey vjen nga Bundesliga Mesufshori 25-vjeçar i Hoffenheim dhe i kombëtares gjermane Kerem Demirbay mund të jetë zëvendësuesi i Aaron Ramsey te s
Gazeta gjermane merr pjesë në varrimin e Murataj, dalin pamjet nga ceremonia (FOTO LAJM) Gazeta Bild, më e madhja në Gjermani, vazhdon t’i bëjë jehonë historisë së grabitjes në Rinas. Madje gazeta ka dërgua
E la jashtë Kombëtares, Hummels akuzon Low Para se të luheshin ndeshjet kundër Serbisë dhe Holandës, trajneri i Gjermanisë, Joachim Low, zyrtarizoi një vendim të g
Bayern Munich godet në merkato, siguron yllin e Atletico Madrid Bayern Munich duke filluar nga sezoni i ardhshëm pritet të ndërtojë një skuadër të frikshme. Pasi siguroi Benjamin P
Kaos te Bayerni, trajneri në sherr me lojtarët Gazeta prestigjoze gjermane, Bild, sjell detajet e dramës më të fundit në Bayern Munich. Ky artikull vjen 48 orë par
Chelsi triumfon ndaj Crystal Palace, falë golit të Kante (VIDEO) Chelsi duket se ka lënë pas rezultatet negative. Blutë e londrës iu falën një goli të shënuar nga Ngolo Kantë në pjesën
Po i afron ditëlindja, BILD zbulon sesi jeton Schumacher 5 vjet pas aksidentit Dita e djeshme shënoi plotë 5 vite që nga aksidenti tragjik në Alpet e Zvicrës që për pak i mori jetën legjendës së Form
Vajza kosovare që përloti botën shfaqet pas 20 vitesh (FOTO LAJM) Një fotografi e publikuar në ballinën e gazetës më të madhe gjermane “Bild”, preku gjithë botën në vitin 1999, në kohën