999 rezultate për

bild

Gazetari i "BILD" lëshon bombën: Në Shqipëri ka laboratore droge, në rrugën Tiranë-Krujë plot Gazetari gjerman Peter Tiede në një lidhje me skype me emisionin "Të Paeskpozuarit" foli rreth hetimeve të bëra nga ai v
Çfarë të ndodhë pas bombës së "Bild"? Përgjimet e tabloidit gjerman "Bild" që i dhanë dërrmën edhe më skeptikëve që hezitonin të besonin se Rilindja i ka vjed
Tiede: Në Krujë ka magazinë me drogë që kontrollohet nga kryetari i bashkisë Gazetari i gazetës gjermane “Bild” Piter Tiede i ftuar në emisionin “Të paekspozuarit” në “News 24” u pyet në lidhje me
Pas publikimeve të BILD reagon për herë të parë Ilir Meta Presidenti Ilir Meta ka dalë kundër Prokurorisë së Krimeve të Rënda, e cila një ditë më parë urdhëroi ndalimin e publiki
Alibeaj: Pas përgjimeve të "Bild", Edi Ramën nuk e beson askush Ish-deputeti i Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj, ka reaguar në një deklaratë për shtyp lidhur me përgjimet e publiku
Lleshaj: Përgjimet e "Bild" nuk shkatërrojnë imazhin e vendit Ministri i brendshëm, Sandër Lleshaj në një intervistë për Deutsche Welle ka dhënë komentin e tij lidhur me përgjimet e
"Trollat" e qeverisë sulmojnë në grup gazetarin gjerman që publikoi skandalet e Durrësit (FOTO LAJM) Pas publikimit të audio-përgjimeve të gazetës “Bild” për vjedhjen e votave dhe lidhjen e eksponentëve të PS-së me grupin
Gazetari i "Bild": E pres përballjen me Gjykatën, mësoni kush e paguan Gazetari gjerman Peter Tiede, i cili tronditi politikën shqiptare, me publikimin e 6 audio-përgjimeve të reja nga dosj
Pas përgjimeve të "Bild”, të rinjtë e Durrësit sulmojnë bashkinë (VIDEO) Të rinjtë e PD-së në Durrës kanë thyer në mënyrë demonstrative derën Bashkisë së Durrësit, pas publikimit të përgjimeve
Çmendet prokuroria: Mos publikoni përgjimet e "Bild" se do ju fusim në burg Pas publikimit të 6 audiopërgjimeve nga gazeta prestigjoze gjermane “BILD”, Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nxjerrë një
Berisha reagon sërish për daljen e përgjimeve Ish-kryeministri Sali Berisha reagon sërish lidhur me pëgjimet e publikuara sot nga gazeta gjermane “Bild”. Përmes nj
E pyetën lidhur me përgjimet e "Bild", shikoni reagimin e Ramës (VIDEO) Mediat po ziejnë nga përgjimet e "Bild", por deri më tani nuk ka patur ndonjë reagim nga partia socialiste. Kryemini
Nga Dako tek kandidati për Shijakun: Të gjithë emrat e përmendur në përgjimet e "Bild" Përgjimet e sotme të publikuara nga "Bild" kanë tronditur skenën politike të vendit duke konfirmuar kështu kontrollin e
Përgjimet e "Bild", Prokuroria e Tiranës nis hetimet (FOTO LAJM) Prokurori e Tiranës ka nisur hetimet për të zbuluar se kush i ka dërguar përgjimet në gazetën ‘Bild’. Në një njoftim
Përgjimet në "Bild", reagon PS: Prokuroria do flasë me gjuhën e së vërtetës Kreu i Komisionit të Ligjeve, deputeti i PS-së, Ulsi Manja ka reaguar pas publikimeve të 6 përgjimeve nga "BILD", ku për
Basha reagon për përgjimet e "Bild": Zëri i pushtetit mafioz të Edi Ramës Përgjimet nga BLID ragon Basha "Blid" ka publikuar sot përgjimet mes Vangjush Dakos dhe Avdylajt. Këto përgjime, të p
"Të dua fort vllai"! Vangjush Dako reagon pas "bombave" të "Bild" Kryetari i Bashkisë së Durrës, Vangjush Dako ka reaguar për publikimin e audiopërgjimeve në gazetën gjermane "Bild" ku k
Mafia qeveris Shqipërinë! Gazetari i "Bild" reagon pas përgjimeve Gazetari gjerman Peter Tiede, personi që publikoi shkrimin bombë me përgjime në BILD ka reaguar në lidhje me skandalin e
Përgjimet e "Bild" dhe shteti i gangsterëve që drejtohet nga Avdylajt Nga Andi Bushati bushatiVetëm pasi ke dëgjuar përgjimet e publikuara këtë të mërkurë nga gazeta gjermane “Bild
Si mafia manipulon zgjedhjet në Shqipëri! Shkrimi i plotë i "Bild' pas 6 përgjimeve "bombë" Pas publikimit të gjashtë përgjimeve ku konirmohej se persona me precedent të theksuar kriminal blinin dhe merrnin vota