999 rezultate për

bild

Pas përgjimeve të "Bild”, të rinjtë e Durrësit sulmojnë bashkinë (VIDEO) Të rinjtë e PD-së në Durrës kanë thyer në mënyrë demonstrative derën Bashkisë së Durrësit, pas publikimit të përgjimeve
Çmendet prokuroria: Mos publikoni përgjimet e "Bild" se do ju fusim në burg Pas publikimit të 6 audiopërgjimeve nga gazeta prestigjoze gjermane “BILD”, Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nxjerrë një
Berisha reagon sërish për daljen e përgjimeve Ish-kryeministri Sali Berisha reagon sërish lidhur me pëgjimet e publikuara sot nga gazeta gjermane “Bild”. Përmes nj
E pyetën lidhur me përgjimet e "Bild", shikoni reagimin e Ramës (VIDEO) Mediat po ziejnë nga përgjimet e "Bild", por deri më tani nuk ka patur ndonjë reagim nga partia socialiste. Kryemini
Nga Dako tek kandidati për Shijakun: Të gjithë emrat e përmendur në përgjimet e "Bild" Përgjimet e sotme të publikuara nga "Bild" kanë tronditur skenën politike të vendit duke konfirmuar kështu kontrollin e
Përgjimet e "Bild", Prokuroria e Tiranës nis hetimet (FOTO LAJM) Prokurori e Tiranës ka nisur hetimet për të zbuluar se kush i ka dërguar përgjimet në gazetën ‘Bild’. Në një njoftim
Përgjimet në "Bild", reagon PS: Prokuroria do flasë me gjuhën e së vërtetës Kreu i Komisionit të Ligjeve, deputeti i PS-së, Ulsi Manja ka reaguar pas publikimeve të 6 përgjimeve nga "BILD", ku për
Basha reagon për përgjimet e "Bild": Zëri i pushtetit mafioz të Edi Ramës Përgjimet nga BLID ragon Basha "Blid" ka publikuar sot përgjimet mes Vangjush Dakos dhe Avdylajt. Këto përgjime, të p
"Të dua fort vllai"! Vangjush Dako reagon pas "bombave" të "Bild" Kryetari i Bashkisë së Durrës, Vangjush Dako ka reaguar për publikimin e audiopërgjimeve në gazetën gjermane "Bild" ku k
Mafia qeveris Shqipërinë! Gazetari i "Bild" reagon pas përgjimeve Gazetari gjerman Peter Tiede, personi që publikoi shkrimin bombë me përgjime në BILD ka reaguar në lidhje me skandalin e
Përgjimet e "Bild" dhe shteti i gangsterëve që drejtohet nga Avdylajt Nga Andi Bushati bushatiVetëm pasi ke dëgjuar përgjimet e publikuara këtë të mërkurë nga gazeta gjermane “Bild
Si mafia manipulon zgjedhjet në Shqipëri! Shkrimi i plotë i "Bild' pas 6 përgjimeve "bombë" Pas publikimit të gjashtë përgjimeve ku konirmohej se persona me precedent të theksuar kriminal blinin dhe merrnin vota
LSI pas përgjimeve nga "Bild": Kriminelët kanë vjedhur votat PAs përgjimeve të "BILD", ka raguar dhe LSI. Në një deklaratë për mediat, Petrit Vasili, thekson se “Kryeministri Edi R
Përgjimet e "Bild" ndaj Avdylajve, regon Berisha: Rama u shpartallua nga media gjermane (VIDEO) Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Barisha ka reaguar në Fcebook në lidhje me përgjimet që prestigjozja gjermane Bild p
PËRGJIMI 1/ Astrit Avdylaj i telefonon Dakos: Të ka zënë gjumi mbrëmë? "Të du fort vllai jot" (VIDEO) Gazetari Piter Tide, i gazetës gjermane Bild, ka publikuar përgjimet mes Astrit Avdyllajt, pjestarit të grupit të Shij
Gazetari i "Bild" paralajmëron se një tjetër shkrim do publikohet për shit-blerjen e votave nga PS-ja azetari i prestigjozes gjermane Bild, Peter Tiede përmes një komunikimi për Fax News ditën e sotme ka paralajmëruar se n
Gazetari i Bild sfidon Ramën: Me sytë e mi kam parë një laborator droge Peter Tiede, gazetari i prestigjozës gjermane ‘Bild’ që shkroi artikullin “Shqipëria udhëhiqet nga kriminelët dhe gangst
Bodybuilding, Kosova fiton 4 medalje në Greqi Kosova i ka fituar katër medalje, përfshirë një të artë, në Kampionatin Ballkanik në Badibilding dhe Fitnes në Greqi kët
Balla: Gazetarët e Bild, jo profesionalë Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla, duke ju referuar shkrimit të gazetës më të madhe gjermane
Politikani gjerman sfidon Ramën: Nëse padit Bild-in duhet të padisësh edhe BE-në Artikulli i botuar nga gazeta më e madhe në Europë, gjermania ‘Bild’, ka shkaktuar një tërmet të vërtet në politikën e m