999 rezultate për

bild

"Bild": Werder Bremen refuzoi 18 milion euro për Rashicën Milot Rashica mund të ndërrojë skuadër gjatë afatit kalimtar veror. Anësori kosovar ka pasur një vit të jashtëzakonsh
Protesta në Shkodër, Noka-Ramës: Vendi jot është në burg Përballë protestuesve nga Shkodra, ku ishte i pranishëm në protestën e opozitës, ish-deputeti i PD Flamur Noka deklaroi
PERGJIMET/ Gazetari gjerman bën publike sulmet në Facebook (VIDEO) Pas publikimit të përgjimeve të fundit nga Bild mbi dosjen 184 për zgjedhjet e vitit 2016 në Dibër, gazetari gjerman, Pe
Rama për "Bild": Do kërkoj drejtësi në gjykatat gjermane Kryeministri Rama ka folur me tone kërcënuese ndaj demokratëve që po tentojnë të bllokojnë zgjedhjet e 30 qershorit duke
Tërmet, tërmet..mos e rruaj k***! Rrjeti shpërthen ndaj përgjimeve të "Bild" (FOTO LAJM) Nëse mendonit se postimet dhe memet tallëse për Vangjush Dakon ishin kulmi, kur të shihni ato që faqe të ndryshme në Ins
Gazetari zbulon "kodin" e mafiozëve pas përgjimeve të "Bild" Nga Andi Bejtja Të gjithë qoftet e “Bild” ku “Rilindja” del tamam si një organizatë kriminale, (fatmirësisht m
A duhet të ketë arrestime pas publikimit të përgjimeve?! (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme qytetarët shqiptarë janë pyetur në rrjetet sociale nga gazetari Blendi Fevziu nësë janë dakord për ar
Një nga personazhet kryesore në përgjimet e "BILD", kush është Robert Aga ? Një nga personazhet kryesor të përgjimeve të sapopublikuara të BILD është Robert Aga, shefi i Policisë së Dibrës. Ai ka
“Një shtet i mbytur në moçalin mafioz”: Shkrimi i plotë i "Bild" pas batërdisë së përgjimeve Shkruan "Bild" Një shef policie që shpik një plan për manipulimin e zgjedhjeve me një ministër. Një ministër që
Përgjimet e "BILD" reagon Basha: Edi Rama padrino i krimit Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar pas video përgjimeve të publikuara nga Bild. Lideri i opozitës shkruan në Facebo
10 përgjimet e reja nga "BILD", reagon Rama Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me përgjimet e reja të publikuara të BILD, teksa ishte i ftuar në një intervi
Beu i Dibrës dhe mik i Ramës, kush është Ymer Lala që shfaqet kudo në përgjimet e "Bild" E përditshma gjermane “Bild” ka publikuar mbrëmjen e së mërkurës 10 audiopërgjime të reja me protagonist kryesor Ymer L
Përgjimi 1/ Damian Gjiknuri me kryepolicin e Dibrës (VIDEO) Në përgjimin e parë dëgjohet drejtori i Policisë së Dibrës që komunikon me telefon Bekim Krashin dhe më pas me Damian Gj
"Bild" lëshon "bombën", publikon përgjimet e reja E përditshmja gjermane “Bild” ka publikuar të tjera audiopërgjime mbrëmjen e sotme ku dëgjohet ish-ministri i Energjisë,
10 përgjimet e reja të Bild, shfaqet sërish Gjiknuri bashkë me "çunat problematikë" Gazeta gjermane "Bild" pritet të publikojë edhe dhjetë përgjime të tjera gjatë ditës së nesërme ku i përfshirë është edh
Gazetari i Bild sulmon sërish qeverinë Gazetari i Bild, Peter Tiede ka reaguar pas tensioneve në disa mprej qendrave të KZAZ-ve në vend, ku protestuesit e opoz
Telefonatat e Ramës: "Bild" nxjerr 10 përgjime të reja Gazeta gjermane "Bild" pritet të publikojë edhe dhjetë përgjime të tjera gjatë ditës së nesërme ku i përfshirë është edh
Përgjimet/ Këshilltari i Merkel - Ramës: Kërkoji falje shqiptarëve dhe dorëhiqu Martin Henze, këshilltari ekonomik i Grupit Parlamentar CDU, të kancelares gjermane Angela Merkel, ka reaguar lidhur me
Gazetari tregon fatin e qeverisë holandeze nëse do kishin dalë përgjime si ato të "Bild" Gazetari Vincent Van Gerven Oi në një lidhje telefonike në emisionin “Tempora” në RTV Ora u shpreh se nëse në Holandë qe
6 të vërtetat e frikshme që zbuluan "bombat" e BILD Pas publikimit të 16 përgjimeve të tabloidit gjerman BILD që tregojnë një organizim paramilitar për manipulimin e zgjedh