999 rezultate për

bild

Gazetari i "Bild" që nxori përgjimet: Edi Rama është armik i medias së lirë! Ai është një kloun Në kohën kur u bënë publike, përgjimet e Bild bënë xhiron e rrjetit. Në një mesazh në rrjetet sociale, gazetari gjerm
Mandzukic "vërtitet" në planet e gjigantit gjerman Mario Mundzukic prej kohësh nuk po gjen dot hapësira te 'zonja e vjetër' dhe e ka shprehur hapur dëshirën për tu largua
"Bild" zbulon skandalin: Këshilli i Evropës pritet të emërojë ish-spiunin rus për t’u marrë me Kosovën Gazeta gjermane “Bild”, ka shkruar sot për një skandal në të cilin mund të përfshihet institucioni i Këshillit të Evropë
Bayern merr vendimin për Kovac (FOTO LAJM) Një lajm i fundit sapo ka dalë nga prestigjozia "Bild" e cila bën me dije se Bayern Munich ka shkarkur Niko Kovac, shkru
U tha se paditi gazetarin gjerman, Peter Tiede nxjerr "blof" Ramën: Asnjë denoncim nuk ka bërë ndaj meje dhe "Bild" Gazetari i gazetës gjermane ‘BILD’ Peter Tiede në një komunikim ekskluzive për FaxNews ka zbuluar se nuk ka asnjë padi g
Skandali i përgjimeve: Përse Rama nuk e ka paditur gazetën gjermane BILD? Në muajin qershor Kryeministri Rama deklaroi se do të padiste gazetën Bild dhe gazetarin e saj, Peter Tiede, në Gjermani
U vra një shqiptar nga Kosova: BILD ndryshon versionin për krimin që tronditi Gjermaninë Nga një incident i armatosur në fshatin Abensberg të Bavarisë së Poshtme ka mbetur i vdekur një person dhe një tjetër ës
Shoqërohet nga mafiozë, frikë për jetën e Kahn Oliver Kahn do të drejtojë fatet e Bajernit të Mynihut në të ardhmen e afërt. Prej janarit të vitit 2020, “Titani” do të
E RËNDË/ Ekzekutohen dy shqiptarë në Gjermani duke ecur në këmbë, detajet Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e së martës në Volfsburg të Gjermanisë. Sipas gazetës BILD, nga një makinë ës
Nuk e pranuan, shqiptari i vë flakën kampit në azil (VIDEO) Fillimisht kjo video bëri xhiron e rrjetit në Shqipëri. Aty tregohet se si një shqiptar i vë flakën kampit të azilit në
Rashica flet për "Bild": Jam i famshëm në Kosovë, atje të çmendur pas meje Prestigjiozja gjermane "Bild" i ka kushtuar një hapësirë të rëndësishme një interviste me futbollistin e Werder Bremenit
Përgjimet e reja “bild – babale” Shkruan Akademik Artan Fuga Përgjimet e Bild habitën opinionin publik sepse veç të tjerash sepse atje dilte që k
Si u dërguan përgjimet e prokurorisë tek gazeta "Bild"? Kreu i PDK, Nard Ndoka, duke folur për përgjimet e dosjeve 339 dhe 184 bëri me dije se së shpejti do të ketë përgjime të
Përgjimet e "Bild": Në Gjermani i ka çuar dikush që ka "fuqi" Gazetari Enton Abilekaj i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora teksa foli për publikimin e përgjimeve nga gjermania "BI
Arrihet marrëveshja, kjo do të jetë shefja e BE Më në fund arrihet marrëveshja! Ministrja e Mbrojtjes e Gjermanisë, Ursula von der Leyen, 60-vjeçarja e CDU, do të jetë
Ngjela: Nuk ishte Basha, kush i nxorri përgjimet e "Bild" Avokati Spartak Ngjela deklaroi në studion e Neës 24 se ndërkombëtarët do të bëjnë shumë shpejt Reformën në Drejtësi, du
Pergjimet e "Bild", Palmer: Akuza serioze, duhet të hetohen Zëvendësndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Matthew Palmer tha në një intervistë për Zërin e Amerikës, se përgjimet e
Padi ndaj Tiede, reagon këshilltari i Merkel: Rama do të jetë para gjykatave ndërkombëtare (FOTO LAJM) Këshilltari i kancelares gjermane Angela Merkel, Martin Henze ka reaguar pas lajmit se kryeministri Rama ka paditur gaze
Grupimi i Qendrës së Djathtë: Më 30 qershor Shqipëria rrezikon të humbasë pluralizmin politik Me anë të një deklarate, ky grupim thekson se Shqipëria pas tre dekadash, rrezikon të humbasë pluralizmin politik. At
Paloka "plas bombën": "Bild" do publikojë përgjime të reja, do dalin dy heroina të punës socialiste Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka shkruan se "Bild" do të publikojë përgjime të reja. Sipas tij në këto për