999 rezultate për

bild

Bild: E turpshme çfarë ndodhi në ndeshjen Serbi - Shqipëri Ministri i Jashtëm i Suedisë, Carl Bild ka reaguar lidhur me incidentin në ndeshjen Serbi - Shqipëri. "Ishte papërgje
Vettel-Ferrari, "Bild" zbulon detajet e kontratës Në pritje që kalimi të bëhet zyrtar, kanë nisur të qarkullojnë edhe shifrat e para mbi marrëveshjen mes Sebastian Vettel
Maqedonia banohet nga sllavo-maqedonas dhe shqiptarët Identiteti maqedonas ka marrë një tjetër shuplakë, ende pa u shuar debati lidhur me këtë temë, pas deklaratës së ambasad
Schwein-i le super të dashurën për Ana Ivanoviç (FOTO LAJM) E përditshmja gjermane "Bild" publikon një lajm bombastik që lidhet me futbollistin e Bayern Munchen dhe kapitenin e ri
Aksidenti i rëndë, ja çfarë përjetoi Azemi (FOTO LAJM) E përditshmja gjermane "Bild" ka përshkruar ankthin që përjetoi sulmuesi kosovar Ilir Azemi teksa mbeti i bllokuar për m
Ja çfarë shkruan "Bild" për Ramazanin Tabloidi gjerman "Bild" i ka kushtuar një shkrim muajit të Ramazanit. Ky tabloid jep 5 këshilla për të gjithë ata që
Bild: Mustafi, dështim total Shkodran Mustafi ka dështuar ndaj Algjerisë. Mbrojtësi shqiptar është vlerësuar me notën më të dobët për paraqitjen e tr
Ironia e Bild: Ronaldo, ne të qethim “Ne të qethim”. Ky ishte titulli që “Bild” kishte zgjedhur për të përshkruar suksesin e Gjermanisë ndaj Portugalisë duke
"Bild": Morata te Borussia Dortmund Borussia Dortmund pritet të investojë shuma të mëdha në merkaton e verës. Teksa në fund të sezonit do largohet Lewandows
Bildt: Krahasimi Krimesë me Kosovën është i papranueshëm Ministri i Jashtëm i Suedisë, Carl Bildt është shprehur se referendumi që po mbahet sot në Krime është ilegal dhe shkel
Aksidenti i Schumacher, "Bild" zbulon fakte të reja E përditëshmja gjermane "Bild" ka siguruar të dhëna të reja mbi aksidentin që pësoi Michael Schumakër ndërsa bënte ski 2
Pneumonia ndërlikon gjëndjen e Schumacher Gjendja e Michael Schumacher duket se është përkeqësuar në orët e fundit sipas gazetës gjermane "Bild". Pas nisjes së pr
Pep Einstein apo Albert Guardiola? "Një Einstein i futbollit". Kështu e quan e përditshmja gjermane "Bild", trajnerin Pep Guardiola në një analizë të detaj
"SportBild": 12 klube kërkuan Lewandowski-n Jo vetëm Bayern Munchen. Robert Lewandowski ka marrë oferta nga 12 skuadra europiane, raporton gjermanja "SportBild". Me
Pep do David Luiz në verë Bayern Munchen është ekipi më i kompletuar në botë i momentit, me një stol të tejmbushur, ama nuk është perfekt. Ka pak
Schumacher, Del Piero e Milito: Jemi me ty (FOTO LAJM) Michael Schumacher, viktimë e një aksidenti mbi ski në rajonin e Meribel në Francë, lufton me jetën në shtratin e tij në
"Sport Bild": Top 15 sportistët e vitit (FOTO LAJM) Si çdo fundviti edhe kësaj rradhe "Sport Bild" ka listuar sprotistët më të mirë të vitit. Nga të gjitha kategoritë e spo
Bayern Munchen, Pep kërkon "spiunin" Pep Guardiola shpërthen me lojtarët e tij. Pavarësisht rezultateve pozitive që ka pasur nën drejtimin e bavazerëve dhe f
Bildt: Greqia nuk bën lëshime për emrin Ministri i jashtëm suedez, Karl Bildt thotë se Greqia nuk e ka në plan të bëjë lëshime sa i përket kontestit të emrit.
CARL BILDT / Towards a Reunited Europe My vision is clear. I want Europe to be a continent without dividing lines, where people, ideas, trade and investment ca