999 rezultate për

bild

Gazetari i "Bild" që publikoi dosjen për blerjen e votave ironizon keq Ramën: Nuk është shaka jo! Gazetau i "Bild" Peter Tiede, i cili është bërë i njohu për publikimit të dosjes 339 në Shqipëri, nuk i ndahet Ramës.
Sherr te Bayern për Davide Alaba, Bild zbulon debatin në restorant Bayern Munich është klub i pasur, por nuk mbështet shpenzimet pa kriter. David Alaba është kthyer në çështje në kampin b
Xhaferraj rikujton dosjen 339: Po topi i gazetës "Bild"? Kryetari i Degës së Partisë Demokratike në Durrës Ferdinand Xhaferraj ka ngritur sot pyetjen se në çfarë faze janë hetim
Kushton 100 milion euro, zbulohen ekipet legjendare që duan Havertz Bild zbulon ekipet legjendare që duan Havertz është njeriu më i kërkuar i momentit në merkaton e verës. 20-vjeçari
Gazeta Bild: Izolimi, një gabim i pamatshëm Gazeta më e shitur në Europë, ‘BILD’, njoftoi se në përballje me virusin dhe pandeminë kineze, “lockdown”, izolimi ishte
E bujshmë nga Bild: Rashica ka arritur akordin paraprak me Leipzig Një lajm i bujshëm ka qarkualluar ditën e sotme në median prestigjioz gjermane "Bild". Milot Rashica ka arritur akor
Rama sqaron njëherë e mirë pse u tërhoq nga padia ndaj BILD: Kurseva disa të holla Kryeministri Edi Rama paditi BILD për publikimet e audiopërgjimeve të cilat përfshinin zyrtarë të PS. Por kryeminist
BILD e bën të kryer: Sane ka arritur marrëveshje me Bayernin Bayern Munchen ka kohë që është i interesuar për mesfushorin e Manchester Cityt, Leroy Sane. Sipas gazetës së madhe g
Rama e pranon tërheqjen nga padia ndaj "BILD": Kaluam aq bukur, sa e lashë! Rama e pranoi sonte se është tërhequr mbrapsht nga padia që kishte bërë plot bujë ndaj gazetës dhe portalit gjerman "Bil
Gjermanët u "vunë" gjobë 130 miliardë euro për COVID-19, reagojnë ashpër kinezët Media gjermane ka sulmuar qeverinë e Kinës për COVID-19 duke deklaruar se duhet të paguajë 130 miliardë euro për dëmin e
Bild përplaset ashpër me presidentin kinez për koronavirusin: Paguaj dëmin Gazeta gjermane BILD i është përgjigjur presidentit kinez Xi Jinping, duke thënë se Kina po rrezikon botën. BILD përmend
Covid-19 një përgjegjësi njerëzore? Nuk ndalen teoritë konspirative Akoma nuk është harruar teoria konspirative se Covid është një përgjegjësi njerëzore. “Para dy vjetesh zhvilloheshin
Ish-ministri: Rama u tërhoq nga gjyqi me gazetën "Bild" Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka sulmuar ashpër në një postim në Facebook kryeministrin Edi Rama teksa shkruan
BILD: Rashica te Liverpuli për 38 milionë euro? Mediat gjermane flasin se ylli i Kosovës dhe Verder Bremenit Milot Rashica ndiqet prej kohësh nga Liverpuli. “Bild” d
BILD: Ka rënë forma e Rashicës, mund të shitet Media gjermane Bild ka shkruar për Milot Rashicën. Sipas BILD Rashica është futbollisti më i vlefshëm i Ëerderit këtë
Shkrimi i BILD për lobimin rus të Bashës, reagon Partia Demokratike Gazeta e madhe gjermane i ka dedikuar një artikull të posacëm 675 mijë dollarëve të lobingut Rus për Partinë Demokratike
I nxorri "të palarat" Bashës për lobimin rus, BILD fshin shkrimin e publikuar Vetëm pak kohë pasi përgjimet e Bild shkaktuan një zhurmë të madhe në vendin tonë, pasi dilnin hapur aferat korruptive t
Pas Ramës, BILD i nxjerr "të palarat" Bashës për lobimin rus Vetëm pak kohë pasi përgjimet e Bild shkaktuan një zhurmë të madhe në vendin tonë, pasi dilnin hapur aferat korruptive t
I nxorri të gjitha të palarat, pse Rama nuk e paditi kurrë gazetën Bild Në muajin qershor Kryeministri Rama deklaroi se do të padiste gazetën Bild dhe gazetarin e saj, Peter Tiede, në Gjermani
BILD: Leon Dajaku, e ardhmja e Bayern Munichut Leon Dajaku po konsiderohet si e ardhmja e Bayern Munichut. Për yllin e ri kosovar ka shkruar së fundmi mediumi i mad