LAJMI I FUNDIT/ Plas në Kukës, raportohen të shtëna
999 rezultate për

bilbao

E pabesueshme, shkenca tani studion golin e Messi-t (VIDEO) Lionel Messi padyshim që është futbollisti më i mirë në botë. "Pleshti" ka arritur në një formë aq të jashtëzakonshme sa
Ja si Neymar turpëroi vetveten (VIDEO) Ylli i Barcelonës, Neymar ka qenë mbrëmë në qendër të kritikave kundër Bilbaos.Braziliani tentoi të kalonte një kundërsh
A. Bilbao-Barcelona, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Në pritje të finales së madhe të Ligës së Kampionëve, Barcelona përpara ka një finale shumë të rëndësishme në Spanjë, at
Simeone: Nuk presim favore nga Reali Takimin e radhës Atletico Madrid e ka me Athletic Bilbaon, një sfidë që konsiderohet delikate nga Diego Pablo Simeone. N
Lajm i mirë për Barçën, i keq për Bilbaon (VIDEO) Lajm shumë i keq për Athletic Bilbaon. Skuadra baske do të vuajë mungesën e yllit të saj Iker Munian për një periudhë të
Barça-Rayo, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) E diela futbollistike në Europë do të nisë në orën 12:00 në "Camp Nou" me takimin Barcelona - Rayo Vallecano, me ekipin
Bilbao mposht Realin (VIDEO) Reali i Madridit vazhdon të shënojë paraqitje të dobëta për vitin 2015. Skuadra e Realit është mundur në transfertë m
Bilbao-Real, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Pas barazimit të një jave më parë në "Santiago Bernabeu" kundër Villarreal, Real Madridi më i mirë në transfertë, me 39
Bilbao e Barça gjejnë akordin: Finalja në "Santiago Bernabeu" Mund të jetë "Santiago Bernabeu" stadiumi ku do të luhet finalja e Copa del Rey 2015, Athletic Bilbao-Barcelona. Sipas a
Bilbao, kundërshtari më i madh i Barçës në Copa del Rey Të gjithë tifozët do të preferonin që edhe këtë sezon në finalen e Copa del Rey 2015 të përballeshin Barcelona dhe Real
Barcelona shkatërron Bilbaon (VIDEO) Barcelona ka fituar 5:2 në fushë kundërshtare në ndeshjen kundër Atletiko Bilbaos. Katalanasit e kanë dominuar thuajs
Bilbao 20 milionë për Illarramendin, Lucas Silva zëvëndësuesi Athletic Bilbao kërkon Aser Illarramendi, duke i ofruar Real Madridit 20 milionë euro për kartonin e tij, shkruan madril
Champions League, Top 11 i javës së fundit (FOTO LAJM) Është mbyllur dje faza e grupeve të Uefa Champions League 2014-15. Portali italian "Calciomercato" ka dizenjuar menjëher
Bilbao mposht Sevillan, Reali mbetet në krye (VIDEO) Sevilla humbi një rast të artë për të qënë e vetme në krye të rënditjes pas javës së dhjetë të La Ligas. Pas humbjes së
Reali shpartallon Bilbaon (VIDEO) Pas një fillimi jo edhe aq të mirë në La Liga, Real Madridi po merr veten. Këtë gjë eka dëshmuar edhe sonte në ndeshjen
Dopietë e Neymar, Barça mposht Bilbaon (VIDEO) Fitore e vuajtur për Barcelonën në "Camp Nou". Në ndeshjen e javës së tretë të La Ligas katalanasit mundën me shumë vësh
Dëmtohet Alves, humbet Barça-Bilbao Nuk ka Athletic Bilbao për Dani Alves. Mbrojtësi brazilian i Barcelonës nuk do të jetë pjesë e ndeshjes së sotme në "Cam
Barça-Bilbao, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Prova e tretë është edhe prova e zjarrit. Pas dy sukseseve në po kaq javë, Barcelona e Luis Enriques do të testojë forca
Luis Enrique: Fitorja ndaj Bilbaos, jetike Prova e tretë është edhe prova e zjarrit. Pas dy sukseseve në po kaq javë, Barcelona e Luis Enriques do të testojë forca
"San Mames", stadiumi spektakolar i Bilbaos (FOTO LAJM) Athletic Bilbaos i mjaftuan 15 minuta në pjesën e dytë që ti shënojë tre herë Napolit dhe të presë biletën për në fazën