999 rezultate për

bilbao

Real Madrid vendos për portën, vjen Kepa nga Bilbao Real Madrid përfundimisht do të transferojë portierin spanjoll të Athletic Bilbaos, Kepa Arrizabalaga. Trajneri i Rea
Athletico Bilbao 0-0 Real Madrid, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Athletic Bilbao dhe Real Madrid janë ndarë në barazim pa gola në një ndeshje me intensitet të lartë që u dominua nga mys
Reali hap fals kundër Bilbaos, nuk shfrytëzon disfatën e Barçës (VIDEO) Athletic Bilbao dhe Real Madrid janë ndarë baras pa gola në një ndeshje me intensitet të lartë që u dominua nga mysafirë
Formacionet zyrtare: Athletic Bilbao - Real Madrid Athletic Bilbao pret sonte kampionët e spanjë, Real Madrid në "San Mames" Vendasit do të tentojnë që të marrin një re
Ath.Bilbao - Real Madrid, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Real Madrid do të vizitojë Anoetan mbrëmjen e sotme për të sfiduar vendasit e Bilbaos. Madrilenët do mundohen të për
Atletico Bilbao e pëson duke u eleminuar nga skuadra e Ligës së tretë spanjolle Tjetër surprizë në Kupën e Mbretit, ku pas Lleida-s që përmbysi rezultatin ndaj Sociedadit dhe u kualifikua, ka qenë rad
Sa i pafat Bale, dëmtohet përsëri me Realin Gareth Bale ka pësuar një lëndim të vogël në ndeshjen e mbrëmshme ndaj Fuenlabrada në Copa del Rey Ylli i Real Madrid
Real Madrid me ofert për portierin bask Real Madrid e ka shumë seriozisht transferimin e portierit të Athletic Bilbaos, Kepa Arrizabalaga që po mahnit me paraqi
Tërhoqi vëmendje sezonin e kaluar, Bilbao mendon t'ia shpejtojë rinovimin Inaki Williams i premton besnikëri Athletic Bilbaos. Sulmuesi bask është i vetëvijshëm që shumë klube janë vendosur n
Zyrtare: Unai Nunez nënshkruan kontratë re me Athletic Bilbao Mbrojtësi qendror i Athletic Bilbaos, Unai Nunez ka nënshkruar një kontratë të re në klub deri në qershor të vitit 2023.
Barcelona merr tre pikët e arta në "San Mames", shkëputet nga klasifikimi (VIDEO) Barcelona ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme në fushën e Atheltic Bilbao duke i mposhtur basket me shifrat 0-
Formacionet zyrtare: Athletic Bilbao - Barcelona Athletic Bilbao ndeshen sot kokë më kokë në "Estadio San Mames" në kuadër të xhiros së 11 në LaLiga. Bilabo do të te
Barcelona dhe me një mungesë tjetër në ndeshjen e sotme undër Bilbaos Javier Mascherano nuk ka arritur të shërohet plotësisht dhe në këtë formë nuk do të jetë i gatshëm për sfidën ndaj Ahtle
Bacelona humb shërbimet e xhevahirit të mesfushës për ndeshjen e sotme kundër Bilbaos Barcelona nuk do të jetë në gjendje të llogarisë në mesfushorin spanjoll në ndeshjen e ardhshme të La Ligas. Andres Inie
Valverde shmang pyetjen e pavarësisë së Katalonjës: Ndeshja me Bilbaon speciale Shpallja e pavarsisë nga ana Katalonjës nuk e tremb aspak trajnerin e skuadrës blaugrana Ernesto Valverde se Barcelona m
Katalnia shpall pavarësinë, Barca do të luajë takimin ndaj Bilbaos Kalanuia ka shpallur pavarësinë prej shtetit të Spanjës dhe kjo mund të ndikojë edhe në fushën e sportit. Athletic Bi
Mbrojtësi i Bilbaos shpreh refuzimin e Chelseat dhe Cityt Aymeric Laporte pranon se ai ka refuzuar Manchester Cityn dhe Chelsean në verë, sepse ai është i lumtur në Athletic Bilb
Mësoni të veçantë e Athetiko Bilbaos, imagjinojeni ekipin tuaj në këtë situatë Athletic Club Bilbao mbart me vete një të veçantë e cila mund tu kishte sjellë fundin shumë prej ekipeve më me emër në E
667 ditë pa bërë asnjë blerje në merkato, detaji befasues i Athletic Bilbaos Në vitet e fundit Athletic Bilbao është një ndër skuadrat me vazhdimësinë më të madhe në La Liga, teksa këtë sezon do të
Gaizka Garitano zë vendin e Valverdes tek Bilbao Bilbao sapo ka zyrtarizuar zëvendësuesin e Valverdes. Ish trajneri i tyre u kërkuan nga Barcelona dhe levizja u arrit