999 rezultate për

bilbao

Athletic Bilbao shokon Real Madridin (VIDEO) Athletic Bilbao ka shokuar Real Madridin duke kaluar në avantazh në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është sulm
Portieri i Bilbaos, Kepa, shpjegon arsyen se pse refuzoi Realin Kepa Arrizabalaga pranon se lidhjet e tij me Athletic Bilbaon ishin shumë të forta për të që të nënshkruante para Real M
Barcelona nuk di të ndalet, mposht Bilbaon në "Camp Nou" (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore të rëndësishme sot ndaj Athletic Bilbaos me rezultatin 2-0, ndeshje e vlefshme pë javën e
Super Messi, Barcelona dyfishon rezultatin ndaj Bilbaos (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Athletic Bilbaos në "San Siro". Autori i këtij goli është Leo Messi që s
Barcelona kalon në avantazh ndaj Bilbaos (VIDEO) Barcelona ka kaluar në avantazh ndaj Athletic Bilbaos në "Camp Nou". Ai që ka shënuar është sulmuesi Paco Alcacer në
E FUNDIT / Ndërron jetë polici në përleshjen mes tifozëve të Bilbaos dhe Spartakut (VIDEO) Gazeta spanjolle "AS" raporton se ka ndërruar jetë një polic gjatë përleshjeve mes tifozëve të Bilbaos dhe atyre të Spar
Përleshje mes dy tifozerive, arrestohen pesë persona (VIDEO) 5 të burgosur, disa të plagosur në mesin e tyre edhe një agjent, para ndeshjes mes Athletic Bilbaos edhe Spartakut të Mo
Atletico Madrid fiton derbin ndaj Bilbaos (VIDEO) Atletico Madridi ka fituar derbin kundër Athletic Bilbaos, duke fituar me shifrat e përgjithshme 2-0 në "Wanda Metropoli
City mbret i mbrojtësave të shtrenjtë, zbuloni rekordin që ata mbajnë Manchester City ka zyrtarizuar Aymeric Laporten nga Athletic Bilbao, i cili është bërë mbrojtësi më i shtrenjtë në hist
Zyrtare: Manchester City ka arritur blerjen e mbrojtësit fracez të Bilbaos ​Mancehster City ka transferuar qendërmbrojtësin francez të Athletic Bilbaos, Aymeric Laporte. Skuadra angleze
Mungon vetëm firma, City mbyll marrveshjen për blerjen e re Manchester City nuk kandërmend ta mbyllë një merkatopabërë një blerje. Blerja e futbollistit të Atheltic Bilbaos, Ai
City sërish 70 milionë për lojtarin e radhës Manchester City është gati të shenzojë një “ortek” me para për të siguruar një mbrojtës cilësor. Pas investimeve të
Reali mendon për portierin e Chelseat, pas humbjes së portierit të Bilbaos Chelsea ka përshpejtuar negociatat me Thibaut Courtois, pasi mendon që Reali mund t’ia rrëmbejë portierin belg. 200 m
Zyrtare: Kepa Arrizabalaga rinovon kontratën me Bilbaon (FOTO LAJM) Zyrtarisht Kepa Arrizabalaga ka rinovuar kontratën me Athletic Bilbao që do të mbrojë ngjyrat e këtij klubi deri në viti
Real Madrid vendos për portën, vjen Kepa nga Bilbao Real Madrid përfundimisht do të transferojë portierin spanjoll të Athletic Bilbaos, Kepa Arrizabalaga. Trajneri i Rea
Athletico Bilbao 0-0 Real Madrid, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Athletic Bilbao dhe Real Madrid janë ndarë në barazim pa gola në një ndeshje me intensitet të lartë që u dominua nga mys
Reali hap fals kundër Bilbaos, nuk shfrytëzon disfatën e Barçës (VIDEO) Athletic Bilbao dhe Real Madrid janë ndarë baras pa gola në një ndeshje me intensitet të lartë që u dominua nga mysafirë
Formacionet zyrtare: Athletic Bilbao - Real Madrid Athletic Bilbao pret sonte kampionët e spanjë, Real Madrid në "San Mames" Vendasit do të tentojnë që të marrin një re
Ath.Bilbao - Real Madrid, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Real Madrid do të vizitojë Anoetan mbrëmjen e sotme për të sfiduar vendasit e Bilbaos. Madrilenët do mundohen të për
Atletico Bilbao e pëson duke u eleminuar nga skuadra e Ligës së tretë spanjolle Tjetër surprizë në Kupën e Mbretit, ku pas Lleida-s që përmbysi rezultatin ndaj Sociedadit dhe u kualifikua, ka qenë rad