999 rezultate për

bijen

Shkon për prostitutë por gjen të bijën Një burrë nga Zimbabve është befasuar kur në hotelin në të cilin kishte pritur një prostitute i është shfaqur vajza e ti
Dobësohet për të bijën Me një histori familjare të obezitetit, Darren Williams gjithmonë kishte pasur probleme me peshën e tij, duke shkuar der
E detyronte të bijën të prostituonte, arrestohet 57-vjeçari Policia e Korçës ka bërë të mundur arrestimin e një 57-vjeçari pasi ky i fundit nxirrte të bijën të prostituonte. Burime
Clintonet fejojne bijen e tyre E bija e sekretares amerikane të Shtetit dhe ish-presidentit të SHBA, Hillari e Bill Clinton, Chelsea, ë
Plagos te bijen sepse kishte lidhje me shqiptarin Kishte marrëdhënie me një shqiptar. Ky ishte motivi që Mario Matarazzo, 44 vjeç, ka goditur t