999 rezultate për

bijen

Aurela me të bijën, ja "torturat" për tu kombinuar (FOTO LAJM) Aurela Gaçe e ka dëshmuar me kohë se është një nënë e përkushtuar, e ndërsa shpesh ajo vishet identike me vajzën. Por pë
Jean-Marie Le Pen jep dorëheqjen nga kandidatura Duket se polemikat e mëdha me të bijën, kanë bërë që të ndryshojnë letrat në tavolinë për Jean-Marie Le Pen, i cili ka d
Babai i terroristes: Nuk mund ta besoj çfarë bëri vajza ime (FOTO LAJM) Babai i Hayat Boumeddiene, terroristes më të kërkuar sot në Francë ka dhënë një deklaratë për mediat franceze, duke thën
Kim dhe vajza e vogël të apasionuara pas modës (FOTO LAJM) Pas Kim Kardashian, tashmë vajza e saj është në qëndër të vëmëndjes, sa i takon edhe veshjeve që ajo mban. Pa frikë mund
Aurela Gaçe kombinon veshjen e saj me të bijën (FOTO LAJM) Aurela Gaçe është shumë e dhënë pas vajzës së saj, e ndërsa duket se është shpirti binjak. Këngëtarja herë pas here gjen
Kim e rreptë me të bijën, dëshiron shumë fëmijë Në një intervistë të dhënë për “Mail Online”, Kim Kardashian është rrëfyer se ajo është një nënë e rreptë dhe se vajzën
Beyonce pa tualet, pak çaste me të bijën (FOTO LAJM) Beyonce ka zgjedhur të ndajë me fansat fotografi të momenteve familjare bashkë me të bijën. Këngëtarja 32 vjeçare e cila
Ja kështu e pëson kur poston foto të tilla në Facebook (FOTO-VIDEO) Postimi i disa fotove gjysmënudo në Facebook i ka kushtuar jo pak vajzës që shihni në video pasi ajo është rrahur me rri
Abuzimi me të bijën, burg pa afat për 62 vjeçarin Gjykata e Shkodrës vendosi sot masën e sigurisë arrest me burg për për Tom Bregun, i cili u denoncua nga vajza e tij e m
Blue Ivy shëtitje nëpër botë (FOTO-LAJM) Blue Ivy mund të jetë një nga fëmijët që ka parë më shumë vende të botës. 2-vjeçarja ka shoqëruar të ëmën në pothuajse t
Abuzoi seksualisht me të bijën, burg për 46-vjeçarin Gjykata e Vlorës lë në burg 46-vjeçarin Bashkim Leka i cili akuzohet për përdhunimin e vajzës së tij 13-vjeçare. Gjykata
Dhunon qindra herë të bijën, burg për shqiptarin Ka dhunuar me qindra herë të bijën e mitur ndërsa Gjykata e landit në Landshut e ka dënuar me vetëm 4 vjet e dhjetë muaj
Më lini të vdes me vajzën në krah (FOTO LAJM) Kjo ishte dëshira e fundit e një babai, i cili deri në moment të fundit donte ta kishte vjazën pranë. Kjo është historia
Rishfaqet Kim Kardashian (FOTO LAJM) Kim Kardashian u rikthye këtë të enjte për herë të parë në vëmendjen publike, që prej lindjes së vajzës së saj North-Wes
Babai i lumtur Beckham (FOTO LAJM) Për herë të fundit, David Beckham u pa në publik në Barcelonë, kur u përpoq gjatë minutave të fundit që të siguronte kua
Abuzimi me vajzën, Njerka: Hakmerret pas sherrit në Facebook Update - Burime për News24 mësojnë se njerka e vajzës, gruaja e dyte e personit te arrestuar ka mohuar incestin brenda f
Vranë nënën dhe bijën, 39 vite burg për 2 vëllezërit Gjykata e Elbasanit ka dhënë 39 vite burg për dy vëllezërit Leka të cilët vranë dy persona. Gjykata vendosi 25 vit burg
Dëshmia rrënqethese: "Përdhunon të bijën se e donte shumë" Një 48 vjeçar nga qyteti i Durrësit është arrestuar nga policia shqiptare për llogari të drejtësisë italiane. Mësohet se
David Beckham, ky bashkëshort shembullor David Beckham nuk është vetëm një futbollist i aftë, por edhe një bashkëshort i shkëlqyer. Pas një fushate të sukses
Everton-City, nuk i punësojnë të bijën, prangoset te porta (VIDEO) Ndeshja e Premier League midis Evertonit dhe Manchester City (1-0) u vonua me disa minuta gjatë së martës, pasi një tifo