999 rezultate për

bijen

E FUNDIT / Maradona kërkon burg për të bijën Këtë radhë çështja është brenda familjes së tij, pasi El Pibe de Oro ka kërkuar dënim me burg për të bijën e tij, Gianni
Çun Lajçi me poezi prekëse për të bijën Vajza e aktorit të njohur kosovar Çun Lajçi, Bubulina Lajçi është gjetur e pajetë ditën e sotme në lagjen “Dardania” të
Goditet nga vetura një nënë me bijën e saj në Prishtinë Një grua bashkë me vajzën e saj 4 vjeçare kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti në Prishtinë, ku një i d
Kastro Zizo si kurrë më parë, tregon për marrëdhënien me të bijën Kastro Zizo ka ardhur këtë herë në Kënga Magjike me këngën në bashkëpunim me Rea Nuhun, këngë e cila e solli Kastron, n
"Mami të urrej", rrëfimi prekës i një nëne që debatoi me të bijën Gjithçka i ra si një rrufe në qiell të hapur pikërisht në kohën kur kishte filluar të mendonte se po ia dilte mbanë në r
Scarlet Jakson merr divorcin nga Romain Dauriac Scarlett Johansson ka përfunduar divorcin e saj dhe ka përfunduar betejën e saj të kujdestarisë mbi të bijën me ish të d
Vrasja e Hajdarit, Rama mesazh prekës për të bijën në Kuvend Kryeministri Edi Rama ka bërë një urim special sot në përkujtimoren e vdekjes së Azem Hajdarit. Me anë të një postim
I ngacmonte të bijën, nëna e saj degjeneron djalin mes Vlorës Një sherr ka shpërthyer mbrëmë në Vlorë. Sipas raportimeve mësohet se një grua dhe një djalë kanë shpërthyer në shar
Tragjike, babai vret të bijën se donte të martohej me një mysliman Nuk ka mundur të triumfojë dashuria e dy të rinjve në Izrael pasi babai nuk e la të bijën adoleshente të martohet me një
Babai që fut çdo ditë të bijën e sëmurë në varr që të mësohet me “shtëpinë që e pret” Xhang Liyonga nga Sichuan i Kinës, e fut të bijën e tij Xinlei çdo ditë në një varr të hapur, që të mësohet me “ambient
Fjalët e ngrohta të një nëne, ja si e mbështet Rita Lati të bijën para gjyqit (FOTO LAJM) Roza Lati dhe mikesha e saj Iva Aliko janë në gjyq me pronarin e një dyqani kafshësh, i cili i ka akuzuar për prishje im
Jonida Shehu publikon një foto të ëmbël me të bijën (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Jonida Shehu ka kaluar gjatë ditës së sotme një ditë relaksuese me vogëlushen e saj. Nënë e bijë
Çmendet shqiptari në Gjermani, vret vajzën dhe dhëndrin për pronën Një shqiptar në Gjermani ka vrarë dhëndrin dhe të bijën. Kosovari 70-vjeçar në 2015 la të vrarë dhëndrin dhe të bijën në
Babai vret të bijën 11-muajshe “live” në Facebook Rrjeti më i madh social në botë, Facebook, është bërë sërish dëshmitar dhe transmetues i një tjetre ngjarjeje makabre.
I shfrytëzoi të bijën për prostitucion dhe kanos të ëmën, arrestohet tutori nga Lezha Një 35-vjeçar është ndaluar nga policia e Lezhës, pasi ka kanosur me anë të telefonit shtetasen me inicialet H.N. Pol
Përdhunoi të bijën lesbike, gjykata dënon me 21 vite burg Një ngjarje shokuese ka ndodhur para pak ditësh në Angli, pasi babai 54-vjeç i një 16-vjeçareje e kishte përdhunuar për
EMOCIONUESE/ Nëna gjen pas 42 vitesh të bijën që ia morën nga befotrofi (VIDEO&FOTO) Një histori e pazakontë po ndodh në emisionin E diela Shqiptare ku një nënë pas 42 vitesh kërkon vajzën e saj. Bëhet
SHBA, gruaja 43-vjeçare martohet me të bijën 25 vjeçare (FOTO LAJM) Një grua nga Oklahoma, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është martuar ligjërisht me të bijën e saj 25 vjeçare. Por
Tajlandë, nëna dhunon dhe terrorizon me thikë të bijën 5 vjec Një video tmerruese është shypëndarë në rrjetet sociale në Tajlandë dhe tani ka përfshirë të gjithë botën. Një nënë
Humbi të bijën por jo shpirtin human, nëna britanike habit botën (FOTO LAJM) Dashuria dhe zemërgjërësia e një nëne është gjëja më e çmuar që mund të kemi në jetën tonë. Një nënë britanike ka ma