999 rezultate për

bijen

Nusja i vrau nënën, djali kërkon të takojë të bijën që rritet në burg (FOTO LAJM) Tronditi mbarë opinionin publik në fillim të këtij viti vrasja e Lirije Lamit nga nusja e saj, Marjana Cmeta e cila e he
I zhduket vajza bashkë me të bijën e mitur, tiranasi jep alarmin në polici Një 23-vjeçare nga Tirana është zhdukur prej dy ditësh së bashku me fëmijën e saj. Denoncimin në polici e ka bërë bab
Përdhunoi të bijën për 16 vite, lihet në burg babai nga Tirana Është lënë në burg babai që akuzohet se për shumë vite ka abuzuar seksualisht vajzën e tij. Babai 61-vjeçar akuzohet
Çmendet babai në Libohovë: Rreh dhe ther me thikë të bijën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Libohovë. Burime nga policia bëjnë me dije se një baba ka rrahur dhe më pas ka god
Foto sa për 1 mijë fjalë: Babai marton bijën në prag të vdekjes Një baba e plotësoi dëshirën e tij të fundit, pak ditë para se të vdiste. Pedro Villarin, 65 vjeç nga Filipinet, që v
Ambasadori amerikan reagon për nënën dhe bijën që u vranë barbarisht Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie është shprehur i trishtuar dhe zemëruar me vrasjen e dyfishtë në fshatin Bre
Identifikohet shqiptari me të bijën që humbën jetën në Gjermani (FOTO LAJM) Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Gjermani, në afërsi të Dunningenit, ku një 26-vjeçar nga K
Babai rrëmben të bijën në Kosovë Policia bën të ditur se një grua ka raportuar dhunë në familje të enjten në Vushtrri, duke treguar se bashkëshorti i saj
U var në shtëpi, dizajnuesja e njohur la një letër për të bijën Dizenjatorja e modës, Kate Spade është gjetur e vdekur në banesën e saj në Nju Jork. Mediat amerikane kanë raportuar
Babi tenton vetëvrasjen duke u hedhur nga pallati, merr me vete edhe vajzën Para tri javësh, një baba me të bijën e tij u rrëzuan nga kati i katërt i një godine banimi në Grenchen të Zvicrës. Tani
E takon të bijën? Kastro Zizo i përgjigjet akuzave të ish-bashkëshortes Kantautori dhe këngëtari Kastro Zizo është kritikuar publikisht nga ish-bashkëshortje ku sipas saj ai nuk kujdeset për v
Jackie Chan braktis të bijën pasi zbuloi se është lezbike Aktori i famshëm hollivudian i cili konsiderohet si një ndër persoanzhet më simpatikë duket se në sytë e publikut nuk do
Ilir Shaqiri “kërcënon” të bijën në “Instagram” (FOTO LAJM) Ilir Shaqiri, balerini shqiptar që jeton në Itali dhe më së shumti u bë i njohur për ne teksa ishte trajner në “Dancing
Zajmina Vasjari prezanton të bijën pak kohë pas lindjes (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë më parë Zajmina Vasjari ka sjellë në jetë vajzën e sasj të parë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Khloe.
Përdhunonte të bijën për 2 vite, shqiptari dënohet me 50 vite burg Një shqiptar ka marrë dënimin prej 50 vitesh për veprën e rëndë penale, përdhunim. Ai është dënuar nga gjykata greke
Ngacmoi seksualisht të bijën 5-vjeçe, jepet vendimi për Edison Shulin Gjykatat e Rrethit Korçë e ka dënuar shtetasin Edison Shuli 36-vjec me 6 vite burg. Një vit më parë, Shuli u denoncua ng
Nëna pranon para hetuesve se kishte rrahur për vdekje të bijën 5-vjeçare (VIDEO) Ky është momenti rrëqethës ku një nënë pranon para hetuesve policorë, se kishte rrahur për vdekje bijën e saj 5-vjeçe, d
Monstruoze, babai përdhunon për 20 vite të bijën e lind 8 fëmijë (FOTO LAJM) Një ngjarje mostruoze ka ndodhur në Argjentinë. Një baba ka abuzuar një jetë të tërë me vajzën e tij me të cilën ka lind
Arbana pajton pas 10 vitesh babain me të bijën Ka kaluar një vit që nga historia që preku zemrat e shiptarëve në emisionin e Arbana Osmanit. Babai refuzonte vajzë
E FUNDIT / Maradona kërkon burg për të bijën Këtë radhë çështja është brenda familjes së tij, pasi El Pibe de Oro ka kërkuar dënim me burg për të bijën e tij, Gianni