E FUNDIT/ Gjendet i pajetë në rrugë një burrë (FOTO LAJM)
999 rezultate për

bijen

I kërkojnë Rozën për nuse, Rita Lati shokon me përgjigjen Aktorja shumë e dashur për publikun e që na ka bërë të qeshim prej vitesh me rolet e saj, Rita Lati është e ftuar në “Xi
Babai monstër vret të bijën pse nuk bëri detyrat e shtëpisë Amerikani Brandon Reynolds tha se e kishte një shprehi që e qetësonte. Sa ishte në mitër, zemra e vajzës së tij kishte n
Ishe mbrapsht, prita deri sa më qepën! Eli Fara ka një dedikim për të bijën Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Eli Fara, ka bërë sot një dedikim mjaft emocionues me rastin e ditëlindjes së v
E fshehu prej muajsh, Linda Halimi bëhet nënë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Linda Halimi, prej kohësh po jeton në Gjeorgji së bashku me partnerin e saj, Davon Edwards. Megji
Nëna dërgon të bijën te gjyshja por kur e merr ngel me gojë hapur (FOTO LAJM) Të gjithë prindërit i çojnë fëmijët e tyre te gjyshja dhe gjyshi, në mënyrë që të kenë pak kohë për veten për të pushuar
Nëna e tmerrshme, le bijën të vdesë për t'u dëfryer me shoqërinë (FOTO LAJM) Braktis vajzën e saj vetëm 3 vjeçe për një javë të tërë, për të dalë për tu argëtuar me miqtë. Maria Plenkina, 21 vje
"Zorraxhinj s’dua në shtëpi", Sabiani vë në siklet të bijën Modelja dhe tashmë edhe këngëtarja, Keisi Medini ka qwnw e ftuar në “Xing me Ermalin”, së bashku me të atin, këngëtari
Dërgon bijën në fshat për të shikuar të varfërit por habitet nga ajo që i ndodh Një media amerikane ka publikuar historinë e një nëne dhe vajzës së saj 6-vjeçare. Kjo nënë e çoi vajzën e saj për të ka
Dhimbje dhe lot, pas 22 vitesh nëna sheh vajzën e vdekur (FOTO LAJM) Ka mbërritur në Berat trupi i pajetë i Anxhelina Petros, 29-vjeçarja që u vra barbarisht nga babai i saj Aleko Petro, më
Keisi Medini është sëmurë, por ja çfarë bën Sabiani për të bijën Komentet për 17 vjeçaren Keisi Medini e njohur ndryshe edhe si vajza e këngëtarit Sabiani, nuk kanë të ndalur këto kohë.
Sidrit Bejleri përlot publikun, kujton të bijën e ndjerë Mbrëmjen e kaluar në “Dua të të bëj të lumtur” në Top-channel u tregua historia e dhimbshme e një nën,ë e cila ka disa v
Mozzik publikon foto me të bijën, emocionon me dedikimin për të (FOTO LAJM) Reperja, Loredana Zefi dhe reperi Mozzik jan ndër çiftet më të komentuar të shoëbizit shqiptar. Ata pak vetëm pak di
Shpesh e ngatërrojnë më të bijën, por kjo grua ka lindur 7 fëmijë (FOTO LAJM) Jessica Enslow është aktualisht në moshën 43 vjeçare dhe është nënë e 7 fëmijëve nga dy martesa. Ajo i ka habitur të
E rëndë, babai hedh nga shkëmbi të bijën për një arsye tmerruese Një burrë në Kinën jugore, i cili ishte i dëshpëruar pasi bashkëshortja e tij nuk po sillte në jetë një djalë, ka hedhur
Eno Popi flet për herë të parë për të bijën e sapolindur Ai është një nga gazetarët dhe moderatorët më të njohur dhe vetëm pak kohë më parë është bërë babai i një vajze. Këtë
Ky moment po thyen rrjetet sociale, sa bukur këndon babai me të bijën (VIDEO) Një video e hedhur para dy ditësh në internet ka bërë bujë të madhe në rrjetet sociale e cila po shikohen nga miliona pe
Tronditet Mitrovica, babai monstër përdhunon të bijën Fshati Gushavc i Mitrovicës është tronditur nga një ngjarje e muajit të kaluar, pasi një baba mësohet të ketë dhunuar se
Ky është emigranti shqiptar që përdhunoi të bijën në Greqi (FOTO LAJM) Lajmi i babait 43 vjeçar shqiptar që përdhunoi vajzën e tij 16 vjeçare garon me atë të cikloni "Zorba" për nga hapësira
Prokuroria merr vendim për burrin që vrau gruan dhe të bijën Prokuroria Themelore Gjakovë ka ngritur aktakuzë kundër të akuzuarit Pjetër Nrecaj i cili në fillim të muajit të kaluar
Një foshnje në OKB! Rasti historik i kryeministres neozelandeze Kryeministrja e Zelandës së Re, Jacinda Ardern ka bërë histori si e para udhëheqëse botërore që merr pjesë në Asamblenë