999 rezultate për

bijen

Reagon ish deputetja Deda për të bijën që pushton rrjetin: Fotot ja bëj vet (FOTO LAJM) Vajza e Albina Dedës, ish-deputetes së PD-së, Ada është shumë e komentuar në mediat rozë. Ajo është shumë aktive në rrje
Martonte të bijën, babai vendos të hedhë në erë shtëpinë ditën e dasmës (FOTO LAJM) Ajo duhej të ishte një nga ditët më të lumtura të familjes në Pensilvani të SHBA-ve, pasi do të martonin vajzën e tyre,
Kayne ia mbledh Kim-it dhe North-it: S’ka më makeup për vajzën e tyre 6-vjeçare (FOTO LAJM) S’janë të pakëta rastet kur vajza e parë e Kim Kardashian dhe Kayne West, North-i, shfaqet në publik me tualet apo akses
"Nuk bën foto me të bijën se është mbipeshë", reagon Donald Trump (FOTO LAJM) Asistentja tashmë e shkarkuar e Donald Trump, Madeleine Westerhout e cila në një bisedë jo formale me gazetarët teksa k
Pas tatuazhit, Loredana ka gati këngën për të bijën (FOTO LAJM) Që në fillimet e karrierës së saj Loredana ka dalluar për pasionin e madh që ka për tatuazhet. Në trupin e saj këngët
E tmerrshme/ Babai tenton të hedhë të bijën 5 muajshe nga dritarja Një baba ka tentuar të hedhë vajzën e tij 5 muajshe nga dritarja. Mediat ndërkombëtare shkruajnë se burri, identiteti i
Vrau të bijën, babai pranon krimin, mamaja: I humba të dy Petrit Lekaj, i dyshuari kryesor për vrasjen e të bijës në Adelaide të Australisë, pranoi fajin për krimin e rëndë. 4
Mbytet nëna, po bënte plazh me të bijën Një 26-vjeçare shqiptare ka humbur jetën sot në Itali, pasi u mbyt në det. Ngjarja ndodhi rreth orës 11:30 të ditës s
Majlinda Bregu e zë halli me të bijën, për Kejdën thyen premtimet (FOTO LAJM) Instagrami mesa duket është shumë i rëndësishëm për Kejdën, vajzën e ish-deputetes së PD-së, Majlinda Bregut. Padyshim e
DETAJE/ Dhunë deri në vetëvrasjen e bashkëjetueses, i ngacmoi seksualisht dhe të bijën Policia e Shteti ka vënë në pranga një 33-vjeçar me iniciale N.D nga qyteti i Fierit, për disa vepra të rënda penale.
Pas publikimit të mesazheve ku e quante të bijën ku**ë, reagon nëna e Sabrinës Një ngjarje e rëndë ndodhi në zonën e Adelaide në Australi, ku babai vrau me thikë brenda në makinë, vajzën e tij Sabrin
Vrau të bijën me thikë, arrestohet babai në spital (FOTO LAJM) Policia australiane ka vënë në pranga në ambientet e një spitali pasi mendohet se po merrte ndihmë mjekësore pas vrasjes
Fjolla Morina uron të bijën, vëmëndjen e merr autoironia për ndërhyrjet (FOTO LAJM) Ditën e sotme gëzimi i parë i Fjolla Morinës feston ditëlindjen. Vajza e saj, Lediana mbush 16 vjeç dhe Fjolla ka zgj
Abuzoi seksualisht me të bijën, arrestohet babai monstër Pas denoncimit në emisionin ‘Fiks Fare’ në Top Channel të abuzimit seksual që babai kishte kryer për tre vite me vajzën
SKANDAL/ Përgjimi i plotë i babait që abuzon seksualisht më të bijën dhe ballafaqimi me nënën (VIDEO) Një baba nga Lezha i arrestuar nga policia, është përgjuar duke i kërkuar marrëdhënie seksuale të bijës. Në bisedën e pu
Përdhunonte të bijën, arrestohet "monstra" nga Kurbini Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kurbin, ku një 48-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka kryer mardhënie me person
EMOCIONUESE/ Ushtaraku shqiptar kthehet nga misioni paqeruajtës, takon të bijën (VIDEO) Marrëdhënia babë e bijë është e vështirë që të përshkruhet me fjalë, ndonëse duket si një fjali klishe…babai është mishë
A e di ti kush jam unë? Vajza e Soni Malajt mburret me emrin e mamit (FOTO LAJM) E ftuar së fundmi në emisionin ‘Tempora’ Soni Malaj ka folur për marrëdhënien e saj me të bijën 7 vjeçare. Ajo tregoi
Prekëse, babai ishte në një varrim kur mori lajmin për të bijën Menjëherë pas lajmit të rëndë, familja e 32-vjeçares Zarife Hasanaj, e cila banon në zonën e Babrrusë në periferi të kry
Modelja lahet me të bijën në plazh, derri i habit të gjithë (FOTO LAJM) Tamara Ecclestone ka treguar belin e saj të hollë në bikini ngjyrë portokalli derisa është parë me bijën e saj Sofia duk