999 rezultate për

bieta

Albani dhe Bieta rrëfejnë pritjen e djalit: Si reagoi vajza e madhe (FOTO LAJM) Mes të bardhës dhe bojëqiellit, Bieta dhe Albani përçojnë dritë. Është një dritë që buron së brendshmi me gjithë fuqinë
Alban Dudushi shuan heshtjen: Ja si e mora vesh shtatzëninë e Bietës (FOTO LAJM) Bieta Sulo, partnerja e Alban Dudushit është në pritje të ëmbël dhe këtë lajm ajo e bëri publik në këngën përshëndetëse
Dudushi merr bashkëjetuesen si opinioniste, zëvendëson Tiçon (FOTO LAJM) Në puntatën e djeshme, Dudushi ka marrë bashkëjetuesen si opinioniste në emisionin e tij. Duket se ky sezon vjen me risi
Juve dhe dy milanezet kërkojnë Amorebietan Sipas asaj që raporton "SkySports.com", si Juventus ashtu edhe dy klubet milaneze: Milan dhe Inter po ndjekin me shumë i